Stal Rzeszów - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
91 minINFO:Zakończyły się również spotkania: Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik II Łęczna 2:0, Karpaty Krosno - Łada Biłgoraj 2:0. Dziękujemy za uwagę. Wyniki pozostałych meczów można śledzić na stronie głownej. Zapraszamy na ostatnie spotkanie rundy w najbliższą niedzielę: Unia - Orlęta Łuków.
90 minNIESTETY arbiter z Dębicy zagwizdał dziś po raz ostatni i tym samym przegrywamy ze Stalą w Rzeszowie 0:1 po bramce strzelonej z rzutu karnego przez Grybosia.
84 minW odpowiedzi Czesław Palik zdejmuje Mateusza Jędryasa, a na plac gry wpuszcza Kocura
83 minPodwójna zmiana w naszym zespole. Schodzą Sobiło i Wtorek. W ich miejsce pojawiają się Klimek oraz Łuczak
82 minZa próbę wymuszenia faulu żółtą kartką został ukarany Mateusz Jedryas.
81 minDwa rzuty rożne. Pierwszy dla Stali, sytuację wyjasnia jednak dalekim wybiciem Gaca. Drugi dla Unitów, ale obrońcy gospodarzy równiez skutecznie wybijają.
79 minPierwsza zmiana w Stali. W miejsce Udoudo Paweł Kloc.
78 minByła okazja dio wyrównania, lae uderzenie Judy z lini pola karnego minimalnie przeszło obok słupka bramki Nalepy.
72 minW Tomaszowie Lubelskim zanosi sie na sensację. Tomasovia prowadzi z Resovią już 2:0
70 minDruga zmiana w zespole Unii. Roberta Micka zastępuje Piotr Gap
68 minKolejny korner dla gospodarzy. Piłka mija jednak zawodników Stali i zostaje wybita przez obrońców Unii.
63 minInfo: Aktualne wyniki: Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik II Łęczna 2:0, Karpaty Krosno - Łada Biłgoraj 2:0, Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica 1:0 - po 65 minutach, Tomasovia Tomaszów Lubelski - Resovia 1:0 po 20 minutach.
62 minGospodarze egzekwują rzut rożny. Piłka trafia do Grybosia, który uderza zza pola karnego wprost w ręce Ząbczyka.
59 minrzut rożny dla Unii. Po wrzutce Telki obrońcy Stali wybijają piłkę na aut.
57 minMicek upomniany żółtą kartką za ostre wejście w nogi przeciwnika.
56 minMocne uderzenie Grybosia wyłapuje Ząbczyk.
54 minKorner dla Stali, piłka trafia do Majdy, który uderza nad poprzeczką naszej bramki.
52 minGRYBOŚ PEWNYM STRZAŁEM W LEWE OKIENKO WYPROWADZA STAL NA PROWADZENIE.
50 minRZUT KARNY DLA STALI. ZĄBCZYK W NIEGROŹNEJ SYTUACJI FAULUJE W POLU KARNYM HUSA.
47 minZnakomita interwencja Ząbczyka, który wygrywa pojedynek jeden na jeden z Udoudo.
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘLI Unici. W naszym zespole nastąpiła zmiana. Staszka Bednarza zastąpił Damian Juda.
45 minKONIEC PIERWSZEJ (BEZBARWNEJ) POŁOWY. STAL 0:0 UNIA.
44 minArbiter dolicza do pierwszych 45 min. gry jeszcze 3 minuty.
42 minGroźny atak Stali zakończony niecelnym strzałem Udoudo. Gdyby napastnik gospodarzy klepiej przymierzył mogłoby być 1:0.
39 minZa dyskusje z arbitrami żółta kartką zostaje ukarany siedzący na ławce rezerowych Paweł Kloc
36 minTempo gry ponownie spadło. Od dłuższego czasu nie obserowaliśmi żadnego strzału na którąś z bramek.
28 minTelka dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale Brusik nie sięga głową futbolówki.
26 minNa stadione pojawiła sie około 20 osobowa grupka kibiców Unii.
22 minPo dośrodkowaniu z kornera głową próbował Udoudo, ale nie trafia w bramkę. Stal posiada inicjatywę.
19 minSzansa gospodarzy. W dobrej sytacji znalazł się Majda, ale jego uderzenie z 13 metrów trafia w nogę naszego obrońcy i piłka minimalnie przechodzi obok słupka. Było groźnie...
18 minRzut wolny dla Stali tuż przed narożnikiem pola karnego wykonuje Gryboś. Jego strzał ląduje pół metra nad poprzeczką bramki Ząbczyka
16 minNa Hetmańskiej senna i monotonna gra. Po po 20 minutach w Krasniku Stal Kraśnik- Wisłoka Dębica również 0:0
10 minZagęszczona środkowa część boiska. Po obu stronach sporo niecelnych podań. I jedni i drudzu na razie "nieśmiało"
7 minPierwszy strzał na bramkę Stali oddał z 18 m. Wtorek. Nalepa nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki.
4 minINFO: W Boguchwale Izolator zremisował 1:1 ze Stalą Mielec.
3 minTym razme z 16 metrów niecelnie strzelał Chukwuemeka. W Rzeszowie piękna, słoneczna aura. Temperatura około 20 stopni C.
2 minPierwsza akcja gospodarzy. Strzał Udoudo blokują nasi obrońcy.
1 minPIERWSZY GWIZDEK arbitra rozpoczynający spotkanie. Przy piłce gospodarze.
0 minInfo2: Arbiter Arkadiusz Kuczaj z Dębicy wyprowadził obie jedenastki na murawę. Za chwilę początek spotkania.
0 minInfo3: W spotkaniu z Orłem wszystkie 3 bramki zdobył dla Stali Ireneusz Grybosś. Kolejkę wcześniej hattricka w meczu Unia - Stal Kraśnik zdobył Stanisław Bednarz, który snajper będzie dziś skuteczniejszy?
0 minInfo4: W ostatniej kolejce Unici zremisowali bezbramkowo z Wisłoką, a Stal pod wodzą nowego szkoleniowca Czesława Palika wygrała w Przeworsku z Orłem 3:1. Gospodarze zajmują obecnie 3. pozycję w tabeli i o 1 pkt. wyprzedadzą Unię, która jest 7.
0 minInfo5: Piłkarze zakończyli rozgrzewkę. Początejk spotkania o godzinie 13:00. Gospodarze wystąpia w strojach w biało-błękitne pasy. Unici na ciemno niebiesko.
0 minInfo6: W składzie gospodarzy dwójka groźnych napastników Irek Gryboś oraz nigeryjczyk Udoudo. W bramce były golkiper leżajskiej Pogoni Grzegorz Nalepa.
0 minInfo7: Oba zespoły spotkaja się po raz 9 w meczu ligowym. Dotychczas 7-krotnie wygrywała Stal. Jedno spotkanie zakończyło się 0:0. Tymczasem w Boguchwale po 50 min. Izolator przegrywa 0:1 ze Stalą Mielec.
0 minInfo8: O godz. 11:20 ekipa Unii pojawiła się na obiektach Stali. Znamy już skład naszego zespołu. Po absencji w meczu z Wisłoką powrócił Paweł Wtorek, który niegdyś reprezentował barwy dzisiejszego rywala. W wyjściowej jedenastce także Wojciech Sobiło.
0 minInfo9: Zapraszamy na relację ze spotkania Stal Rzeszów - Unia w 14. kolejce III ligi lubelsko-podkarpackiej. Początek - około godz. 12:30
Stal Rzeszów1:0UNIA

Strzelcy
52' GRYBOŚ
Zmiany
78min. Udoudo>Kloc 46min. Bednarz>Juda
84min. M. Jędryas>Kocur 70min. Micek>Gap
  83min. Wtore, Sobiło >> Klimek, Łuczak