Łada Biłgoraj - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
90 minI KONIEC SPOTKANIA UNICI W PEŁNI ZASŁUŻENIE POKONALI W BIŁGORAJU ŁADĘ 2:0. Po tym zwcięstwie nasi zawodnicy awansowali z 7. na 5. pozycję w tabeli.
88 minI ostatnia już zmiana w drużynie gości. Za Artura Łuczaka trener Brzeziński wprowadził Marka Mierzwę.
87 minKolejna zmiana w Unii. Za Oślizłę wchodzi Robert Micek.
86 minGOOLLLLL. Mamy drugą bramkę. Wrzutkę Wtorka na bramkę zamienia Marek Brusik, który uderzył głową nie do obrony.
85 minUnici dążą do podwyższenai prowadzenia, mając za pewne na uwadze ostatnie spotkania, w których końcówkach tracili bramki i punkty. Z 16 metrów groźnie uderzał Radawiec. Paczos był jednak czujny
80 minDruga zmiana w Unii. Boisko opuścił strzelec bramki - Stanisław Bednarz, a jego miejsce zajął Marek Brusik
77 minPrzy niegroźnej akcji gospodarzy Ząbczyk mija się z piłką. Na szczęście Gaca przytomnie wybija ją głową za pole karne.
74 minDruga żółta kartka w spotkaniu. Tym razem ukarany zawodnik gospodarzy - Komosa, który faulował Radawca.
68 minŁada egzekwuje rzut wolny z odległości 28 metrów od bramki Ząbczyka. Piłka ląduje obok słupka.
67 minA jednak zmiana w Ładzie. Za Blicharza wchodzi na plac gry Garbacz
65 minWrzutka tym razem z lewej strony w przedpole karne Łady. Do piłki dochodzi Gap, który oddaje silny strzał, ale wprost w bramkarza
62 minPierwsza akcja gospodarzy w II części gry. Dośrodkowanie w pole karne Unii, zakończyło się wybiciem piłki na korner przez Bartnika
60 minAkcja prawą stroną Piotrka Gapa. Zagrał on na długi słupek w kierunku Bednarza, ten zwodem położył dwóch obrońców Łady i trafił w słupek
55 minGOOLLLLL. Rehabilitacja Bednarza. Nasz napastnik ruszył prawą stroną, minął Kasiaka i strzałem w krótki róg zaskoczył bramkarza gospodarzy! Łada - Unia 0:1!
54 minZmarnowana szansa przez Bednarza. Wtorek wypuścił go jeden na jeden z Paczosem, ale górą bramkarz Łady.
51 minInfo: W Kraśniku Stal przegrała 0:1 z Avią Świdnik
50 minZ lewej strony futbolówkę wrzucał Radawiec, ale Gaca na 5. metrze nie trafił głową w piłkę i ta wyszła na aut.
46 minUNICI ROZPOCZĘLI drugą odsłonę spotkania. W drużynie Piotra Brzezińskiego jedna zmiana, w miejsce Tomasza Telki pojawił się Daniel Radawiec. Trener Adamus nie ma praktycznie żadnego pola manewru i być może nie zobaczymu u gospodarzy żadnych zmian.
45 minKONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI. Unici w końcówce stworzyli kilka naprawdę groźnych sytuacji strzeleckich. Łada jest słaba, wypadałoby to wykorzystać i wywieźć z jej terenu 3 punkty.
44 minTym razem bliski zdobycia gola był Mierzwa. Otrzymał on podanie od Oślizły, ale splasował głową piłkę obok słupka, a sam wpadł do siatki.
44 minZnowu Bednarz do Wtorka. Paweł uderza z 16 metrów obok słupka bramki Paczosa. Nie mamy, jak na razie szczęścia.
42 minKolejna akcja Unii, tym razem w roli głównej duet: Bednarz - Wtorek. Stachu zagrywa piłkę na czystą pozycje do Wtorka, ale ten źle ją przyjmuje i obrońca Łady wybija ją na aut.
33 minDwójkowa akcja Unitów. Mierzwa zagrywa do Szafrana, a ten przegrywa pojedynek z Paczosem. Piłka trafia na korner, a następnie Telka mocnym strzałem posyła ją obok słupka. Bramka wisi w powietrzu.
31 minPiłka ląduje w siatce bramki gospodarzy. Wtorek dośrodkowuje z rzutu rożnego, a Oślizło głową pokonuje Paczosa. Niestety arbiter dopatrzył się w tej sytuacji przewinienia ze strony naszego pomocnika i gola nie uznał. W Biłgoraju wciąż bez bramek.
27 minSzybka kontra Unii, ale Mierzwa przegrywa pojedynek biegowy z Kasiakiem.
23 minAj! Było blisko. Tomek Telka z 12 metrów strzelał z woleja na bramkę Paczosa. Trafił jednak nie do siatki, a w poprzeczkę
20 minŁuczak ukarany rzecz jasna żółtą kartką.
19 minAtrur Łuczak ukarany przez arbitra za faul przed polem karnym. Z rzutu wolnego minimalnie obok słupka uderzał Skrzypek.
17 minByło groźnie pod bramką Unii. Do dośrodkowania wyszedł Ząbczyk, ale wypuścił piłkę. Gaca jednak był na posterunku i oddalił niebezpieczeństwo
11 minUnici sprawiają, jak dotychczas lepsze wrażenie i mają większą ochotę do gry. W tym spotkaniu, pierwszy raz od dłuższego czasu w roli napastnika - Kamil Mierzwa.
10 minInfo: W Kraśniku do przerwy Stal remisuje bezbramkowo z Avią Świdnik
8 minW Biłgoraju narazie piknikowo. Gra toczy się w środku pola. Nie dzieje się nic ciekawego.
5 minCiekawostka: w każdym z pięciu zakończonych już spotkań 23. kolejki padło minimum 3 bramki.
2 minInfo: Resovia górą w derbach Rzeszowa, wynik: 3:0
1 minSTART: Mecz rozpoczęli gospodarze.
0 minInfo1: Za moment rozpocznie się spotkanie. Unia gra o 3 pkt. z biłgorajską Ładą. Dalej Unio po zwycięstwo!
0 minInfo2: Łada wystąpi w białych strojach, Unici na granatowo. Tymczasem w derbach Rzeszowa Resovia prowadzi już 3:0
0 minInfo3: W ostatniej kolejce Łada przegrała z Orłem w Przeworsku 0:1, a Unici zremisowali 1:1 ze Stalą Mielec.
0 minInfo4: Kłopoty kadrowe Łady najlepiej obrazuje ławka rezerwowych, na której dziś zasiadło... ledwie dwóch zawodników - bramkarz Kozak oraz napastnik Garbacz. W składzie zabrakło biłgorajskiej gwiazdy - Ireneusza Zarczuka.
0 minInfo5: Od kilkunastu minut znamy już składy, w jakich wystąpią obie drużyny. Do jedenastki Unii po absencji kartkowej powrócił Kamil Mierzwa. Od pierwszych minut zagra także Tomek Telka.
0 minInfo6: Na stadionie Łady, jak w całym kraju piękna słoneczna pogoda. Obecnie trwa rozgrzewka obu zespołów.
0 minInfo7: Natomiast w dniu dzisiejszym padły wyniki: Izolator Boguchwała - Spartakus Szarowola 2:1
Górnik II Łęczna - Orzeł Przeworsk 3:1
Po 70 min w derbach Rzeszowa Resovia prowadzi ze Stalą 1:0
0 minInfo8: W sobotnich spotkaniach III ligi: Tomasovia - Orlęta Łuków 3:0, Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
0 minInfo9: Zapraszamy na relację live z meczu 23. kolejki: Łada Biłgoraj - Unia Nowa Sarzyna, początek ok. godz. 15:30
ŁADA0:2UNIA

Strzelcy
  55' Bednarz
86' Brusik
Zmiany
67min Blicharz>Garbacz 46min - Telka>Radawiec
  80min - Bednarz>Brusik
  87min- Oślizło>Micek, 88min - Łuczak>M. Mierzwa