Orlęta Łuków - Unia (2008/09) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
93 minKONIEC MECZU. UNICI NA ZAKOŃCZENIE UDANEGO SEZONU WYGRYWAJĄ Z ORLĘTAMI W ŁUKOWIE 2:1. ORLĘTA OPUSZCZAJĄ TYM SAMYM III-LIGOWE SZEREGI.
91 minZastawny pojawia się na murawie jako zawodnik z pola. Zastępuje on Damiana Judę. Zastawny zaraz po wejściu egzekwuje rzut wolny, ale uderza obok słupka
90 minWryka ukarany żółtą kartką
89 minSędzia dolicza 3 minuty.
85 minInfo: Stal Kraśnik - Resovia 0:2, Stal Rzeszów - Wisłoka 1:2
84 minOślizło nieprzepisowo zatrzymywany tuż przed linią pola karnego przez Borowika, który otrzymał za ten faul żółtą kartkę. Z wolnego Wtorek uderza w mur i piłka wychodzi na aut
83 minOżygała wrzuca, a Lasota głową uderza nie wiele nad poprzeczką.
80 minNa trybunach fantastyczna postawa kibiców Orląt, którzy pomimo degradacji są ze swoim zespołem do końca i dopingują go przez całe spotkanie. W młodziezowym slangu mówi się o czymś takim: SZACUN!
77 minI ostatnia zmiana. Marciniaka zastępuje Borowik
76 minTrzecia już zmiana u gospodarzy. Za Aleksandrowicza wchodzi Lasota
73 minMarciniak szukał wyrównującej bramki. Jego strzał z przed pola karnego wyłapał pewnie Napieralski
71 minWtorek strzelał z ostrego kąta. Olszewski wybija piłkę na róg.
70 minGap znalazł w polu karnym Radawca, ale golkiper gości nie musiał interweniować.
68 minDruga zmiana w Orlętach. W miejsce Wróbla wchodzi Szewczak
67 minZa przewinienie na Radawcu, żółtą kartką upomniany Grala
65 minByło blisko. Z narożnika pola karnego Radawiec trafia w poprzeczkę. Futbolówka wychodzi na aut.
64 minInfo: Spartakus 3:0 Orzeł. Stal Krasnik - Resovia 0:1
62 minPierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Janickiego wszedł Skrzymkowski
59 minGOLLL. 2:1 Dla UNII. Damian Juda zdobył bardzo urokliwą bramkę. Z 25 metrów uderzył nie do obrony w same okno bramki Olszewskiego. Brawo Unia!
58 minInfo: Karpaty przegrywają z Górnikiem II Łęczną już 0:2
51 minGroźnie z lewej flanki wrzucał Ożygała. Nikt jednak z łukowian nie zamykał tej akcji i futbolówka przeszła obok słupka naszej bramki.
50 minSzybka zmiana w Unii. Trener Brzeziński wpuszcza na murawę Roberta Micka. Sezon kończy się dla Telki.
48 minNa razie spokojnie, piłkarze oswajają sie po przerwie z murawą.
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘLI zawodnicy gospodarzy. W obu zespołach bez zmian.
45 minKONIEC I części meczu, w której to groźniejsze sytuacje stwarzali Unici, a do bramek trafiali jedynie łukowianie. Zapraszamy po przerwie.
45 minWyniki do przerwy: Stal Rzeszów - Wisłoka Dębica 1-1,
Stal Kraśnik - Resovia Rzeszów 0-0,
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Mielec 0-0,
Izolator Boguchwała - ŁadaBiłgoraj 1:0,
Karpaty Krosno - Górnik II Łęczna 0-1,
Spartakus Szarowola - Orzeł Przeworsk 2-0,
Orlęta Łuków - Unia Nowa Sarzyna 1-1,
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 1-0.
42 minRadar w dobrej sytuacji próbował lobować Olszewskiego. Bramkarz gospodarzy widocznie obejrzał sobie skrót meczu Unia - Stal Rzeszów, w którym to Radawiec lobem pokonał golkipera Stali i nie dał się zaskoczyć.
39 minInfo: W Krośnie Karpaty przegrywają 0:1 z rezerwami Górnika Łęczna
38 minMocne uderzenie w światło bramki, pewnie wyłapał Napieralski.
32 minInfo: Wyrównanie również na Hetmańskiej: Stal Rzeszów - Wisłoka 1:1
31 minTRACIMY BRAMKĘ. Uderzenie, któregoś z graczy Orląt wybija niefortunnie bramkarz Unii w kierunku Aleksandrowicza, który wyrównuje stan rywalizacji.
30 minPo wrzutce Wtorka, Juda skierował piłkę głową do siatki. Wcześniej jednak gwizdek sygnalizujący spalonego.
27 minUnici z minuty na minutę grają pewniej i posiadają nieznaczną inicjatywę. Na razie nei obserwujemy za wielu sytuacji podbramkowych. Orlęta starają się przyjmować gości na własnej połowie i liczą na grę z kontraataku.
26 minObok Podlasia, w III lidze zagrają jeszcze Wisła Puławy, oraz reprezentanci Podkarpacia, czyli Stal Sanok i Siarka Taarnobrzeg
24 minNa stadionie w Łukowie spokój. Gra toczy się w środku pola.
23 minInfo: W Rzeszowie Wisłoka prowadzi ze Stalą 1:0.
22 minInfo: Łuków to na trasie Unitów najdłuższy wyjazd sezonu liczący około 230 km. Nawet jeżeli Orlęta z Łukowa i Radzynia spadną, to w nowym sezonie dalekich podróży nie zabraknie. Do III ligi awansowało Podlasie z Białej Podlaski, oddalonej od Nowej Sarzyny o 260km.
17 minInfo: 1:0 również dla Izolatora w meczu z Ładą Biłgoraj
16 minInfo: Spartakus prowadzi z Orłem Przeworsk już 2:0, a Orlęta Radzyń prowadzą 1:0 z Avią Świdnik
15 minUnici marnują okazję do podwyższenia na 2:0. Wtorek wypuścił Szafrana sam na sam z bramkarzem, ale nasz pomocnik uderzył wprost w Olszewskiego.
12 minPierwszy strzał w kierunku bramki Unii oddają łukowianie. Autorem uderzenia z 18 metrów tuż nad poprzeczką był Wryk
10 minW Szarowoli Spartakus wygrywa 1:0 z Orłem Przeworsk
8 minGOOOL. Unici wspaniale rozpoczynają. Po dośrodkowaniu Damiana Judy, piłkę wślizgiem do własnewj bramki skierował Szlaski.
1 minSTART. Mecz rozpoczęli goście występujący dziś w żółtych strojach. Orlęta na czerwono. Co ciekawe w meczu jesiennym było odwrotnie. Orleta na żółto, Unici na czerwono.
0 minInfo1: Za moment pojedynek zostanie rozpoczęty. Obie jedenastki ustawiły się na środku łukowskiego boiska.
0 minInfo2: W składzie Unitów zabrakło kontuzjowanych Stanisława Bednarza i Dariusza Bartnika. Na ławce rezerowych dwóch bramkarzy i pomocnik.
0 minInfo3: Dla gospodarzy, mecz z Unitami będzie w zasadzie spotkaniem pożegnalnym z własnymi kibicami i III ligą. Unici grają tylko o jak najwyższą pozycję na koniec w ligowej tabeli.
0 minInfo4: Witamy serdecznie na relacji live z ostatniego spotkania Unii w sezonie 2008/09. Rywalem naszych zawodników będą Orlęta Łuków.
0 minInfo5: Zapraszmay na relację z ostatniego ligowego meczu Unitów w sezonie 2008/09. Zagramy wyjazdowe spotkanie z Orlętami Łuków. Początek relacji około godz. 16:45
Orlęta Łuków1:2UNIA