Stal Kraśnik - Unia (2009/10) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
93 minKONIEC MECZU. Stal - Unia 1:1. Stalowcy pozostają niepokonani od trzech spotkań, Unici wywożą z Kraśnika 1 pkt. Dziękujemy za uwagę.
91 minSobota ukarany żółtą kartką za przytrzymywanie rywala
89 minArbiter z Zamościa doliczył do regulaminowego czasu gry 3 minuty
87 minDruga zmiana w Unii. Za Judę wchodzi Kamil Kusy
86 minW odpowiedzi mocny strzał Radawca przechodzi nad poprzeczką bramki gospodarzy
84 minPutkaradze oddaje potężny strzał obok bramki Zastawnego
82 minNa boisku nie ma juz także strzelca drugiego gola. Grombe zastąpił Dydo
80 minPierwsza zmiana w Unii. Za strzelca bramki Bednarza wchodzi Grzegorz Sobota.
78 minPrzed szansą stanął Bednarz. Otrzymał on podanie z prawej flanki od Micka, po czym przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył minimalnie obok lewego słupka bramki Stali
74 minNa nasze szczęście Binkiewicz zmarnował okazję do objęcia przez jego zespół prowadzenia. Otrzymał on doskonałe podanie od Szewca, ale zamotał się i piłkę wybił mu Kamil Mierzwa
72 minZ rzutu wolnego po ziemi uderza Binkiewicz, futbolówka odbija się od któregoś z jego kolegów i przechodzi obok prawego słupka bramki Unitów
66 minTempo spotkania nieco spadło. Akcje z obydwu stron ograniczają się do wrzutek ze skrzydeł w pole karne, które albo wybijają obrońcy, albo łapią bramkarze.
59 minDo dośrodkowania Binkiewicza najlepiej wyskakuje Ławryszyn, który głową uderza tuż nad poprzeczką bramki Unii.
57 minŚwietne podanie Kocura w pole karne do Judy, ale ten w znakomitej sytuacji do zdobycia bramki nie czysto trafił w piłkę
53 minJest bramka wyrównująca. Z pojedynku jeden na jeden z Sawczukiem Artur Zastawny wyszedł zwycięsko jednak w obliczu dobitki Gromby w długi róg był juz bezradny
48 minRadawiec strzelał z rzutu wolnego. Piłka ląduje jednak w rękach Beszczyńskiego
47 minW zespole gospodarzy nastąpiła zmiana. W miejsce Packa na placu gry pojawił się Drozd
46 minII połowę rozpoczęli Unici. Tuż przed końcem pierwszej połowy na stadionie pojawiła się grupa około 25 kibiców Unii
45 minKONIEC szczęśliwej dla nas I odsłony spotkania. Po bramce Bednarza z karnego prowadzimy 1:0. Zapraszamy po przerwie.
44 minPo stracie gola Stal odważniej ruszyła do przodu. Przed momentem gospodarze egzekwowali kolejny rzut rozny. Obrońcy Unii pewnie oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki
40 minGOLLL!!!! Beszczyński rzucił się w prawą stronę, a Bednarz posłał piłkę w lewy dolny róg. Prowadzimy w Kraśniku 1:0!!!!
39 minKARNY DLA UNII. Bednarz faulowany przez bramkarza Stali w polu karnym
37 minDobra dziś dyspozycja golkipera Unii. Artur Zastawny pewnie wyłapuje kolejną piłkę bitą z kornera.
36 minKilka minut gry w środku pola, zapowiada się bezbramkowa I połowa
29 minGroźna odpowiedź Unitów. Radar zagrał do Bednarza, a ten z dużego kąta trafił w słupek bramki Kamila Beszczyńskiego
28 minDobra okazja przed gospodarzami. Gromba wrzucił do Binkiewicza, ale jego strzał świetnie wybronił Zastawny
26 minAkcja Unii, Bednarz wbiega w "11" gospodarzy i odgrywa futbolówkę do Radawca. Naszego pomocnika ubiegają jednak obrońcy Stali.
23 minIwanowicz wrzucał w pole karne, ale Zastawny nie miał problemów ze złapaniem piłki.
20 min20 minut gry za nami, na razie prócz dwóch indywidualnych kar, nie wydarzyło się nic szczególnego
17 minUnici mają większą ochotę na zdobycie pierwszej bramki w meczu, ale jak na razie obrońcy Stali skutecznie rozbijają ich mozolnie konstruowane ataki. Stal póki co liczy na grę z kontrataku.
13 minKolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem Iwanowicz nie czysto wchodził w nogi Radawca.
11 minInfo: W pozostałych spotkaniach 3. kolejki zagrają:

Spartakus Szarowola - Stal Mielec, g. 17
10 minPoczątek spotkania wyrównany. Na razie bez dogodnych sytuacji strzeleckich.
6 minRzut wolny dla Stali w odległości 25m od bramki Unii. Do piłki podchodzi Binkiewicz i uderza wprost w Zastawnego.
3 minWojtysiak będzie musiał uważać, bo już na początku gry arbiter ukarał go żółta kartą za faul na Kocurze
2 minUnici, tak jak w meczu z Podlasiem na czerwono.
1 minSTART: Spotkanie 3. kolejki Stal Kraśnik - Unia rozpoczęte. Przy piłce gospodarze występujący w niebiesko żółtych strojach.
0 minInfo1: Za moment rozpocznie się pierwsza połowa meczu. Naławkach trenerskich na przeciw sobie stają dziś Piotr Brzeziński i jego były partnet ze Stali Stalowa Wola, a ostatnio trener Łady Biłgoraj - Sławomir Adamus.
0 minInfo2: Witamy serdecznie. Na trybunach w Kraśniku około 300 widzów. Pogoda do gry bardzo dobra. Spotkanie poprowadzi Andrzej Kucharski z Zamościa.
0 minInfo3: Na relację z meczu Stal Kraśnik - Unia zapraszamy około godziny 16:45.
Stal Kraśnik1:1UNIA

Strzelcy
53' Gromba 40' Bednarz