Stal Poniatowa - Unia (2009/10) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
91 minOstatnia zmiana Kocur>Sobota i KONIEC SPOTKANIA. UNICI PO WSPANIAŁEJ GRZE POKONUJĄ STAL W PONIATOWEJ 4:2! dziękujemy za uwagę.
89 minKolejna zmiana w naszym zespole. W miejsce strzelca dwóch bramek - Damiana Judy, pojawia się Piotr Reptak
87 minNa zmianę decyduje się także Piotr Brzeziński. Daje odpocząć Bednarzowi, a na plac gry posyła Kamila Kusego
86 minKocur uderza z wolnego, Mańka jednak bezbłędny
85 minOstatnia zmiana w Stali. W miejsce Omeljanova wszedł Majchrowski
82 minNiesłusznie odgwizdany korner dla gospodarzy, ale bez zagrożenia pod naszą bramką
79 minGospodarze nie rezygnują z walki o korzystny wynik. Tym razem z 13. metrów próbował Szczawiński. Zastawny broni.
77 minŻółta kartka dla Pawła Wtorka. Styżej uderzał z rzutu wolnego tuż obok słupka bramki Zastawnego.
72 minKolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuścił strzelec dwóch bramek - Pietras. Wszedł na nie Miazga
71 minSzczawiński groźnie uderzał z wolnego. Zastawny jednak nie dał się pokonać
69 minDruga zmiana w Stali. Za Olchawskiego wszedł Szyman
67 minKolejna okazja przed Unitami, ale Bednarz nie czysto trafił w piłkę
65 minBramka padła po wspaniałej akcji naszego zespołu. Juda zagrał do Micka, a ten wypuścił go w pole karne i nie pozostało mu nic innego jak pokonać Mańkę.
64 minBRAMKA!!!! Drugie trafienie JUDY
62 minRadar znów był blisko. Tym razem z rzutu wolnego uderzył tuż przy słupku.
60 minJuda wrzucał do Oślizły, ale jego strzał obrońcy blokują i piłka wychodzi na korner. Wcześniej Oślizło ukarany żółtą kartką.
57 minPROWADZIMY! Radawiec fantastycznie uderza w długi róg z rzutu wolnego.
54 minOmeljanov strzela z 14. metrów. Zastawny nie daje się zakoczyć.
51 minSpore zamieszanie pod bramką gospodarzy. Piłka ląduje na słupku, uderzał najprawdopodobniej Juda
50 minGOL dla Stali. Pietras głową pokonuje Zastawnego i zdobywa dziś drugiego gola.
48 minInfo: Zakończyły się już 2 niedzielne spotkania 8. kolejki. Orlęta - Wisłoka 0:0, Avia - Izolator 0:0
47 minW ekipie Stali nastapiła zmiana. Czarneckiego zastąpił Wyroślak
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘLI GOSPODARZE
45 minKONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Zapraszmy po przerwie
44 minŻółta kartka dla Mańki
40 minMamy zmianę w Unii. Horajecki nie będzie mile wspominał tego meczu. W jego miejsce wchodzi Daniel Radawiec
36 minOstre wejście głową Omeljanowa w twarz Horajeckiego. Nasz pomocnik stracił w tym starciu zęba. Arbiter ukarał żółtymi kartkami Zastawnego i Bednarza, którzy upominali się o karę dla sprawcy wejścia.
34 minGroźny strzał Oślizły, piłka przeszła wzdłuż bramki i nikt nie zdołał jej przeciąć
30 minAkcja gospodarzy zakończona atomowym uderzeniem zza pola karnego Olchawskiego. Piłka ląduje jednak nad bramką.
28 minInfo: Jest to już 6 bramka w sezonie Bednarza
27 minZ prawej flanki wrzucał Kocur, ale zamykający akcję Oślizło trafił tylko w boczną siatkę
24 minJEST GOLLL! Bednarz pewnym stzrałem w dolny prawy róg pokonuje Mańkę!
23 minMamy rzut karny! Bednarz huknął w poprzeczkę, do piłki doszedł Kocur, który został powalony przez jednego z gospodarzy.
20 minNIESTETY Stal doprowadza do remisu. Gospodarze egzekwowali stały fragment gry i dobrze ustawiony Pietras głową pokonał Zastawnego.
16 minUnici wciąż w natarciu. Tym razem bliski szczęścia był Kocur, którego uderzenie z ostrego kąta przeszło nie wiele obok słupka bramki Mańki.
13 minŁadna dwójkowa akcja Judy i Bednarza, ale ten drugi nie miał miejsca do oddania precyzyjnego strzału i został zablokowany
11 minGOLLLLL! Obejmujemy prowadzenie. W pole karne wrzucał Oślizło. Najpierw Bednarz nie trafił w piłkę, ale znlazł się Damian Juda, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.
7 minGroźna akcja gospodarzy. Wójcik wrzucał z wolnego do Czarneckiego, a ten z bliskiej odległości minimalnie przestrzelił.
4 minMicek przytrzymywał rywala i obejrzał żółtą kartkę
3 minPierwsi do sytuacji strzeleckiej doszli goście. Uderzenie Czarneckiego przeszło jednak obok lewego słupka naszej bramki
1 minUsłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Przy piłce Unici.
0 minInfo1: Obie jedenastki pojawiły się już na murawie. Gospodarze wystąpią na niebiesko, a Unia w białych strojach.
0 minInfo2: Dziś o 15:00 rozpoczęły się spotkania: Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica,
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała. W obydwu spotkaniach kibice do przewry bramek nie zobaczyli. O 16:00 zagrają także Tomasovia i Stal Kraśnik
0 minInfo3: I Stal i Unia odniosły dotychczas po 3 zwycięstwa. Stalowcy zajmują obecnie 4. pozycję w tabeli z jednym pkt. przewagi nad szóstą w stawce Unią.
0 minInfo4: Wczoraj rozegrano cztery spotkania 8. kolejki. Rezerwy Górnika odniosły ósme już zwycięstwo w sezonie, zwyciężył także wicelider z Szarowoli. Wyniki: Górnik II Łęczna - Stal Mielec 1:0
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska 1:0
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:2
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 2:1
0 minInfo5: Na stadionie w Poniatowej piękna słoneczna aura, piłkarze obu ekip prowadzą rozgrzewkę.
0 minInfo6: Znamy już składy obu zespołów. W porównaniu z wygranym 2:0 meczem z Avią w Unii nastąpiła jedna zmiana. Po krótkiej przerwie do drużyny wrócił Kamil Mierzwa, który zastąpi nieobecnego dziś Artura Łuczaka. Trener Henryk Kamiński zaś, dokonał dwóch zmian po wygranym spotkaniu 1:0 w Mielcu. W miejsce Wyroślaka ustawił Wójcika, a Szymana zastąpił Olchawski.
0 minInfo7: Witamy na relacji, ze spotkania 8. kolejki III ligi: Stal Poniatowa - Unia.
UNIA4:2Stal Poniatowa