Tomasovia - Unia (2009/10) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
93 minKONIEC MECZU! UNICI ODNOSZĄ W TOMASZOWIE CZWARTE ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU. WIELKIE GRATULACJE. DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ
92 minOstatnia zmiana w Unii. Za Kocura wszedł Sobota
91 minStefanik strzela nad bramką Zastawnego
90 minTomasz Jagieła dolicza 3 minuty
89 minTrzecia zmiana w Unii. Strzelca pierwszego gola - Bednarza zastępuje Kamil Kusy
86 minZmiana u gospodarzy. Skiba wchodzi, Zatorski kończy mecz
84 minTomasovia bliska zdobycia bramki. Żurawski główką trafił w poprzeczkę
77 minZmiany w obu zespołach. Schodzą przemoczeni Wawryca (Tomasovia) i Szafran (Unia), a wchodzą Kusiak (Tomasovia) i Horajecki (Unia)
74 minPierwsza zmiana w Unii. Strzelca drugiego gola - Judę zastąpił Paweł Wtorek
73 minRadawiec strzela precyzyjnie, ale Bartoszyk fantastycznie broni
70 minZnowu ładna akcja Unii. Radawiec do Kocura, ten wrzuca w pole karne, gdzie Juda główkuje nie wiele nad bramką. Juda wrócił do wielkiej formy!
66 minPierwsza zmiana w Tomasovii. W miejsce Gozdka pojawia się Żurawski. Być może to kara Kuczyńskiego za sytuację jeden na jeden, której Gozdek nie wykorzystał przed momentem
65 minTym razem Baran z 7 m nie trafił do bramki Unii
64 minTomaszowianie marnują idealną okazję do zdobycia bramki kontaktowej. Zastawny broni w sytuacji sam na sam z Gozdkiem
62 minGOOLLL!!! Wspaniały popis Damiana Judy, który otzrymał dalekie podanie, minął kilku rywali, zbiegł do środka i strzałem w krótki róg pokonał Bartoszyka.
59 minSzafran do Radawca, a ten strzela obok słupka bramki stzreżonej przez Bartoszyka
55 minPróbował Zatorski strzałem z 20 m, ale Zastawny nie dał się zaskoczyć
53 minPiłka wlatuje w pole karne Unii, ale Micek przytomnie wybija ją na róg.
50 minJuda uderza z 17 metrów, ale Bartoszyk stał na posterunku. Gospodarze robią szybką kontrę i wywalczają róg, po którym sędziua odgwizduje faul w ataku.
47 minI od razu akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Wawrycy
46 minPRZED MOMENTEM UNICI ROZPOCZĘLI II POŁOWĘ
45 minI TO BY BYŁO NA TYLE, JEŻELI CHODZI O I POŁOWĘ. UNIA PROWADZI 1:0 PO BRAMCE BEDNARZA, ZAPRASZAMY PO PRZERWIE
44 minArbiter dolicza 1 minutę do czasy pierwszej połowy
42 minZnowu z dystansu strzelał Baran, Zastawny broni. Tomasovia w natarciu...
41 minTomasovia trochę przycisnęła w końcówce I połowy. Tym razem zastawnego sprawdzał Zatorski. Nasz golkiper wybił na róg.
40 minŁadny i mocny strzał Gozdka, ale i parada Zastawnego też niczego sobie. piłka wędruje za linią boczną
36 minMogłoby tak zostać do końca, pod warunkiem, że nie zmieni się wynik:)
35 minNa murawie spokojnie, sennie, deszczowo...
31 minGozdek wrzuca za głęboko i piłka wychodzi za bramkę Unii.
29 minRadawiec z 40 metrów wprost do rąk Bartoszyka
28 minPadła bramka i jak gdyby nigdy nic gra toczy się dalej. Tomasovia nie rzuca się do ataku.
22 minGOLLLL!!!! Radawiec wrzucił wprost do Bednarza, a nasz snajper nie miał problemu ze skierowaniem piłki do bramki rywala z 6 metrów.
21 minBanaś ukarany żółtą kartką za faul na Bednarzu. Wolny dla Unii.
20 minKilka minut spokojnej gry, w końcu dobre podanie Kocura do Bednarza, ale obrońca Tomasovii wybił na korner. Z rogu pożytku nie mamy żadnego.
13 minNa razie tylko próby z dystansu. Być może trenerzy polecili tak grać zawodnikom, licząc na błędy bramkarzy na grząskim od ulewy boisku. Tym razem próbował Zatorski, piłka poleciała obok lewego słupka.
11 minWójcik z dystansu, Zastawny pewnie broni
9 minOdpowiedź gospodarzy. Baran strzelał tuż obok prawego słupka bramki Zastawnego
7 minZnowu strzał Radara i znowu obok bramki
5 minUderzał minimalnie nad poprzeczką Radawiec
4 minRzut wolny dla Unii, odległośc od bramki - 23 m
3 minPierwsi strzał oddają gospodarze. Wójcik strzelał nad bramką z 16 metrów.
2 minTomasz Jagieła sędziował spotkanie Unii z Izolatorem (0:1)
1 minSTART. Tomasz Jagieła z Krosna rozpoczął I połowę spotkania. Przy piłce gospodarze wystepujący w niebieskich koszulkach i białych spodenkach. Unici dziś na czerwono
1 minunia w natarciu.
0 minInfo: Za moment rozpocznie się spotkanie 10. kolejki III ligi pomiędzy Tomasovią a Unią. Od godziny znamy już składy, w jakich wystąpią oba zespoły. W ekipie gospodarzy brakuje tylko kontuzjowanego Tomasza Ciećki, a w Unii Artura Łuczaka. Nie doleczone urazy mają jeszcze Pacholarz (Tomasovia) i Wtorek (Unia), dlatego spotkanie rozpoczną z ławek rezerwowych. Trener Zbigniew Kuczyński zagra dwójką napastników: Wawrycą i Gozdkiem, Dwójka w ofensywie także w Unii, w której zagrają Bednarz i Juda
Tomasovia0:2UNIA