Spartakus - Unia (2009/10) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
95 minJEST KONIEC MECZU. Mimo rozpaczliwej obrony w końcówce udało się Unitom dowieść zwycięstwo do końca. Jest to druga wygrana w sezonie!!! Spartakus - Unia 1:2!
94 minUFf.. Droździel szczupakiem minimalnie obok słupka naszej bramki. Zmiana w Unii - Łuczak za Horajeckiego
93 minObrona Częstochowy w najlepszym wydaniu.
91 minRozpaczliwe ataki gospodarzy - rozpaczliwa obrona Unii...
89 minArbiter z Mielca dolicza aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry. Unici bronią się już całym zespołem.
85 minPo zdobyciu bramki kontaktowej, szarowolanie ruszyli mocno do przodu, szukaja okazji do wyrównania.
81 minDruga zmiana personalna w Unii. Za Judę wchodzi Szafran
80 minZapowiada się bardzo nerwowa końcówka
79 minNiestety tracimy bramkę. W SPORYM ZAMIESZANIU POD NASZĄ BRAMKĄ NAJWIĘKSZYM SPRYTEM WYKAZAŁ SIĘ IGOR ŁUC, KTÓRY WPAKOWAŁ PIŁKĘ DO SIATKI.
76 minInfo: Koniec spotkania w Kraśniku. Stal uległa Avii Świdnik 1:2.
75 minPierwsza zmiana w zespole Unii. Strzelca pierwszej bramki Bednarza zmienił Piotr Reptak, co może oznaczać, że Unici będą próbowali już tylko bronić korzystnego wyniku.
72 minKiks Bartnika przed naszym polem karnym, na szczęście Zastawny wślizgiem ratuje sytuację. Kibice domagali się odgwizdania dostknięcia piłki ręką przez naszego bramkarza, sędzia jednak nie zareagował.
69 minJuda z 17 metrów uderzał zbyt lekko i Waśkiewicz nie miał problemów z obroną. W odpowiedzi kontra Spartakusa zakończona strzałem nad bramką Droździela
65 minŁuc wciąż bardzo aktywny. Tym razem uderzał z 16 metrów obok słupka bramki strzeżonej przez Zastawnego
60 minI kolejna, już trzecia zmiana w Spartakusie. Droździel za Raisze
58 minDruga zmiana w ekipie gospodarzy. Za Orzechowskiego wszedł Beza
56 minOgromne zamieszanie pod bramką Unii. Raisza, jednak fatalnie przestrzelił z bliskiej odległoaści.
55 minZnakomite początki pierwszej i drugiej połowy w wykonaniu Unitów.
54 minGOLL!!!! Z RZUTU WOLNEGO KOCUR IDEALNIE WRZUCAŁ DO OŚLIZŁY, A TEN GŁOWĄ PODWYŻSZA NA 2:0!!!!
53 minZółta kartka dla Hamarnyka za faul na Bednarzu.
49 minZ kornera wrzucał Kocur, piłka trafia na głowę Oślizły, a następnie wędruje obok bramki Waśkiewicza.
46 minII Połowę rozpoczął Spartakus. Trener Bławacki zdecydował się na zmianę. W miejsce Stadnickiego pojawił się Hrynyszyn
45 minKoniec I połowy, po której prowadzimy z wiceliderem na jego terenie 1:0. Bramkę z rzutu karnego zdobył Bednarz. Zapraszamy po przerwie.
44 minArbiter doliczył 1 minutę.
43 minPo kornerze tracimi piłkę i Spartakus przeprowadza błyskawiczną kontre. Na szczescie niebezpieczenstwo zostaje w pore zażegnane
42 minHorajecki do Judy, ten wrzuca w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają na róg
41 minSpartakus przejął inicjatywę i mozolnie konstruuje akcje. Obrońcy Unii na razie bezbłędnie rozbijają te ataki w okolicach "szesnastki"
40 minInfo: Również wczoraj grali tramkarze. Starsi pokonali Stal Mielec 1:0, po golu w 20 sekundzie Filipa, natomiast Młodsi zremisowli z Resovią 1:1 po bramce Łacha.
37 minW Szarowoli tempo gry nieco spadło. Przez dłuższą chwilę nie obserujemy groźnych sytuacji.
36 minInfo: W sobotę juniorzy starsi Unii pokonali po bramkach Chlastwy i Indyckiego 2:0 Resovię Rzeszów. Juniorzy młodsi ulegli rzeszowianom 0:4.
30 minPaskiw otrzymuje znakimite podanie, ale drugi raz przegrywa pojedynek jeden na jeden z Zastawnym. Brawo Artur!
27 minGroźna kontra Spartakusa, ale Gaca przerywa ją skutecznym wślizgiem.
22 minPo dośrodkowaniu Paskiwa, nie wiele obok słupka uderzał były Unita Igor Łuc, który wykazuje dziś sporo ochoty do gry.
20 minInfo: Po pierwszej połowie Stal Kraśnik wygrywa 1:0 z Avią Świdnik. Bramkę w 24 minucie zdobył Gromba (źródło: podkarpacielive.pl)
18 minDzisiejsze trafienie z karnego, było już 4 bramką Bednarza w sezonie.
17 minNieudane podanie w pole karne Zastawnego. Piłkę przechwytuje Bartnik.
12 minKolejny brzydki faul. Tym razem Temeriwski powalił Radawca.
11 minZ rzutu wolnego dośrodkowuje Radawiec. Juda uderza głową, ale Waśkiewicz pewnie łapie.
10 minOstry faul na Bednarzu Stadnickiego. Obyło się bez kartki.
7 minDO PIŁKI PODCHODZI BEDNARZ I POKONUJE WAŚKIEWICZA, PROWADZIMY W SZAROWOLI 1:0!!!!!
6 minHorajceki mija dwóch rywali i wrzuca w pole karne gospodarzy, tam Stadnicki zagrywa ręką i arbiter dyktuje jedenastkę. Stadnicki ukarany żółtą kartką.
5 minByło groźnie pod naszą bramką. Zastawny źle wybija futbolówkę, ta trafia do Paskiwa, ale napastnik gospodarzy przegrał pojedynek jeden na jeden z naszym golkiperem
3 minNa razie bez emocji
1 minSTART. Punktualnie o godz. 16:30 rozpoczęła się I połowa spotkania. Przy piłce zawdonicy Unii.
0 minInfo1: Spartakus może się popisać dobrą skutecznością napastników. Trójka Browkin, Paskiw i Kozelko ma na konice po 2 gole
0 minInfo2: Gospodarze wystąpią dziś w seledynowych koszulkach i czarnych spodenkach. Unia na biało.
0 minInfo3: Nowy sezon lepiej rozpoczęli zawodnicy Spartakusa, którzy mają na koncie trzy zwycięstwa, dające im pozycję wicelidera. Unici wygrali tylko z Podlasiem, ostatni mecz zremisowali 2:2 ze Stalą Mielec.
0 minInfo4: Dotychczas oba zespoły spotykały się tylko dwukrotnie. W Nowej Sarzynie Unia wygrała walkowerem, w Szarowoli 2:0 zwyciężył Spartakus.
0 minInfo5: Za niespełna 10 minut arbiter głowny Gerard Żurawski rozpocznie pierwszą połowę spotkania.
0 minInfo7: Z naszymi zawodnikami witał się rozmawiał ofensywny pomocnik Spartakusa - Ukrainiec Igor Łuc. Powód: Igor to były zawodnik Unii, gdy ta grała pod wodzą Henryka Rożka w IV lidze. Łuc przyszedł do nas w marcu w sezonie 2003/04 z Karpat Lwów. Odszedł po rundzie jesiennej sezonu 2004/05. W barwach Unii zdobył 2 bramki w meczach przeciwko Kolbuszowiance i Czarnym Jasło.
0 minInfo8: Znamy skład, w jakim wystąpią podopieczni Piotra Brzezińskiego. Do zespołu powrócił pauzujący przez 3 spotkania za czerwoną i żółtą kartkę w meczu w Dębicy, kapitan Piotr Gaca. Do zdrowia powracają Reptak i Wtorek, być może obejrzymy ich w drugiej połowie. W środku pomocy dziś zobaczymy Bartosza Horajeckiego. Paweł Szafran rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.
0 minInfo9: Początek relacji ze spotkania Spartakus - Unia o godz. 16:15.
0 minZnamy również skład gospodarzy. Trener Bogdan Bławacki nie ma w meczowej "18" rezerwowego bramkarza.
Spartakus1:2UNIA