Karpaty - Unia (2009/10) E-mail
Sunday, 15 November 2009
Relacja LIVE
95 minKONIEC SPOTKANIA. Unici nie zagrali dziś najlepiej i ulegli Karpatom w Krośnie 0:2. Dziękujemy za uwagę.
94 minGOL. CZAJA STRZAŁEM PO ZIEMI W DŁUGI RÓG PODWYŻSZA NA 2:0.
93 minKocur wrzucał z kornera, a Mierzwa głową uderzył minimalnie nad poprzeczką
90 minTrzecia zmiana u gospodarzy: wchodzi Ruszała, schodzi Szymański. Arbiter doliczył 3 minuty
88 minZastawny wygrał pojedynek sam na sam z graczem Karpat, szybko wznowił grę, ale po wrzutce w pole karne Kusy nie trafił w piłkę w dobrej sytuacji
85 minZmiany w obydwu ekipach. Fydrycha zastępuje Majcher, a Szafrana - Reptak
83 minHajduk wślizgiem interweniuje za polem karnym. Szkoda, bo Juda był bliski przejęcia tej piłki
82 minTrener Brzeziński stawia wszystko na jedną kartę i wprowadza trzeciego napastnika - Kamila Kusego, który zastąpił Horajeckiego
77 minPierwsza zmiana, w miejsce Macnara pojawił się Kijowski, który ma załatać powstałą po czerwonej kartce dziurę w obronie
76 minKarpaty grają od tego momentu w "10", bo drugą żółtą kartkę otrzymał Śliwiński
72 minNieudane podanie Judy do Bednarza.
69 minUderzenie z wolnego Włodarskiego, blokuje Oślizło, a piłka wychodzi na róg. Włodarski za domaganie się rzutu karnego i dyskusje z arbitrem zobaczył żółty kartonik
68 minŻółta kartka dla Czaji, który podobnie jak Radawiec za szybko rezegrał stały fragment gry
65 minBartnik długim podaniem obsłużył Judę, który z pierwszej piłki zdecydował się na strzał. Golkiper gospodarzy był jednak dobrze ustawiony
64 minSzafran faulowany. Śliwiński ukarany żółtą kartką
63 minUnici szukają okazji do wyrównania, ale głęboko cofnięte Karpaty na razie na nie wiele nam pozwalają.
56 minRadawiec, nie czekając na gwizdek rozegrał rzut wolny. Za co otrzymał żółtą kartę. W powtórce, piłkę w pole piąstkuje Hajduk
54 minKocur próbował z wolnego, ale Hajduk był na posterunku
52 minFydrych przytomnie zamykał akcję Karpat, ale jego uderzenie wylądowało na bocznej siatce
49 minZakończyły się już trzy kolejne spotkania: Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Szarowola 0:1
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik 2:1
Stal Sanok - Stal Poniatowa 1:0
48 minStrzał głową Mierzwy pewnie broni Hajduk
47 minZółtą kartkę za faul na Ośliźle zobaczył Macnar
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZELI UNICI
45 minKONIEC PIERWSZEJ POŁOWY, PO KTÓREJ PRZEGRYWAMY Z KARPATAMI 1:0. A mogliśmy przegrywać już 2:0, bo w ostatniej akcji Buczek trafił w poprzeczkę. Tym samym Unia wciąż realizuje misję podkarpackiego Janosika, który zabiera punkty drużynom z Lubelszczyzny, a oddaje je zespołom podkarpackim. Zobaczymy czy po przerwie ten obraz ulegnie zmianie.
44 minTym razem szybka kontra Unii. Radar zagrał do Kocura, ale jego mocny strzał z najwyższym trudem broni Hajduk, wybijając na rzut rożny. Seria 3 kornerów nie przynosi Unii gola. Piłkę łapie Hajduk
41 minNIESTETY, PRZEGRYWAMY 0:1. BŁYSKAWICZNĄ KONTRĘ GOSPODARZY NA BRAMKĘ ZAMIENIŁ BUCZEK
39 minPrzerwa w grze. Radawiec w środku pola faulowany przez Goneta. Arbiter łagodnie potraktował obrońcę gospodarzy, nie wymierzając mu żadnej kary
37 minUnia przejęła inicjatywę
36 minTym razem z prawej flanki wrzucał Micek, ale nikt z piłkarzy Unii nie zamykał tej akcji
33 minPiękne podanie Radara do Bednarza, ale naszego snajpera w ostatniej chwili uprzedził czujny Hajduk
32 minZ rzutu wolnego prosto w bramkarza strzela Radawiec
31 minGrygorovych ostro fauluje Kocura i otrzymuje żółtą kartkę
27 minNie wiele się dzieje. Obrońcy pewnie rozbijają próby ataków
22 minDoskonała okazja dla Unii. Wrzucał Bartnik, a Bednarz z pierwszej piłki uderzył nad bramką. Szkoda, bo odległość od bramki była nie większa niż 4 metry.
20 minPiłka po wrzutce Fydrycha nabrała na wietrze, tak dziwnej rotacji, że omal nie zaskoczyła Zastawnego.
17 minŁadna akcja Unii. Radawiec zatańczył z piłką przed obrońcami Karpat i odegrał do Judy. Strzał naszego napastnika broni Hajduk.
11 minW odpowiedzi Kocur strzela niecelnie z dystansu
10 minPierwsza groźna akcja gospodarzy. Buczek wrzucał, a Fydrych z sześciu metrów uderzył obok bramki.
8 minTymczasem na stadionie przy ul. Legionów w Krośnie jest bardzo spokojnie. Obie drużyny nie kwapią się do zdecydowanych ataków. Bez groźnych sytuacji i strzałów na bramki.
4 minInfo: Zakończyły się już dwa dzisiejsze spotkania. Siarka pokonała Izolację 2:1, a w Zwoleniu Stal Mielec sensacyjnie pokonała 2:0 Wisłę Puławy. Obie bramki zdobył w 89. i 90. min Mroziński.
2 minW Krośnie bardzo wietrznie, na deszcz jednak się nie zanosi. W sektorze dla kibiców przyjezdnych... trzech fanów Unii.
1 minPIERWSZY GWIZDEK ARBITRA. PRZY PIŁCE ZAWODNICY KARPAT.
0 minInfo1: Za moment początek spotkania. Gospodarze wystąpią w jednolitych białych strojach, a Unici na granatowo.
0 minInfo2: W ostatniej kolejce Karpaty zanotowały remis 2:2 z mielecką Stalą. Unia uległa Siarce 0:2.
0 minInfo3: Po mało udanej rundzie, z zespołem Karpat pożeganał się trener Maciej Huzarski. Stery nad drużyną przejął 27 października Bronisław Niżnik.
0 minInfo4: Znamy już składy, w jakich zagrają oba zespoły. W drużynie gospodarzy brakuje chorego napastnika - Macieja Bilińskiego. Pomimo to Karpaty zagrają dwójką napastników: Szymański - Buczek. Unia z dużo większymi problemami kadrowymi. Za kartki pauzuje kapitan Piotr Gaca, a z powodu choroby nieobecni są Paweł Wtorek i Artur Łuczak. Stąd skromna liczebnie ławka rezerwowych Unii. W ataku Juda i Bednarz.
0 minInfo5: Witamy na relacji z meczu 14. kolejki Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna. Mecz poprowadzi rzeszowianin Łukasz Strzępek, podobnie jak w ubiegłym sezonie, gdy Karpaty pokonały na Legionów Unię 4:1.
0 minSzósta żółta kartka dla gracza Karpat. Tym razem nieprzepisowo Radawca zatrzymywał Fydrych
Karpaty2:0UNIA