MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Puchar Polski E-mail

 

Puchar Polski - Podokręg Stalowa Wola

 

PUCHAR POLSKI 2019/20

 

1/16 finału - 28 sierpnia 2019 r.

 

San Kłyżów - LZS Żabno 4:0   
Łęg Kopcie - Stal Nowa Dęba 0:3   
Płomień Trześń - Słowianin Grębów 0:2  
Huragan Zdziechowice - Olimpia Pysznica 0:0 (k. 4:3)
San Rozwadów - Jeziorak Chwałowice 0:1   
Advit Łętownia - Sokół Kamień 0:6   
Czarni Lipa - Dolina-Tanew Wólka Tanewska 2:1
KS Łukowa - Pogoń Leżajsk 0:5

Bukowa Jastkowice - Stal II Stalowa Wola 6:2
KS Jarocin - Siarka II Tarnobrzeg 1:2
Transdźwig Stale - Stal Gorzyce 3:2  
ŁKS Łowisko - Unia Nowa Sarzyna 3:6   
PUKS Francesco Jelna - Sokół Nisko 0:3 (wo.)  
LZS Ździary - Siarka Tarnobrzeg 3:4
Sokół Sokolniki - LZS Furmany 15:0

LKS Brzyska Wola - wolny los



1/8 finału - 11 września 2019 r.
 
San Kłyżów - Siarka II Tarnobrzeg 3:1 (18.09.)
Sokół Sokolniki - Stal Nowa Dęba 5:1
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Kamień 2:0 (10.09.)
Huragan Zdziechowice - Jeziorak Chwałowice 0:2
Czarni Lipa - Słowianin Grębów 0:2  
Bukowa Jastkowice - Sokół Nisko 2:3 (18.09.)
Pogoń Leżajsk - LKS Brzyska Wola 4:0 (18.09.)
Transdźwig Stale - Siarka Tarnobrzeg 0:7 (18.09.)

 
1/4 finału - 9 października 2019 r., godz. 15:30
 
San Kłyżów - Unia Nowa Sarzyna 2:2 (karne 4:5)
Jeziorak Chwałowice - Słowianin Grębów 0:2
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 0:2
Sokół Sokolniki - Siarka Tarnobrzeg 4:3
 
1/2 finału - 18 lipca 2020 r. godz. 16:00
 
Unia Nowa Sarzyna - Sokól Nisko 2:0
Słowianin Grębów - Sokół Sokolniki 2:3
 
FINAŁ PP Podokręgu Stalowa Wola - 22 lipca 2020 r. godz. 17:00
 
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sokolniki 5:0
 
1/2 finału wojewódzkiego Pucharu Polski - 5 sierpnia2020 r. godz. 17:30
 
Karpaty Krosno - Sokół Sieniawa 1:0
Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Wiśniowa 0:2
 
Finał wojewódzkiego Pucharu Polski - 8 sierpnia2020 r. godz. 17:00
 
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa 4:0
 
PUCHAR POLSKI 2020/21
 
 1/16 finału - 18 - 29 lipca godz 17:00

Płomień Trześń - Stal Gorzyce 0:4    
LZS Zbydniów - Słowianin Grębów 2:2, k. 4:2
Kłyż Tarnogóra - Sokół Kamień 2:8
Huragan Zdziechowice - Jeziorak Chwałowice 0:7
Advit Łętownia    - Sparta Jeżowe 1:2
Dolina-Tanew Wólka Tanewska - Orzeł Rudnik nad Sanem 10:0
LZS Kotowa Wola    - Olimpia Pysznica 1:9
Łęg Kopcie - Stal Nowa Dęba 0:2
LZS Jadachy - Sokół Sokolniki 0:10
LZS Wola Rzeczycka - Czarni Lipa 3:2
KS Jarocin - LZS Ździary 3:5
Sanna Zaklików - San Rozwadów 1:4
KS Sarzyna - Unia Nowa Sarzyna 0:2


 1/8 finału - 12 i 19 sierpnia 2020 r. godz. 17:00
 
San Rozwadów - LZS Wola Rzeczycka 2:3
Jeziorak Chwałowice - Sokół Sokolniki 3:1
Dolina-Tanew Wólka Tanewska - Unia Nowa Sarzyna 4:1
LZS Zbydniów - LZS Ździary 6:2
Sparta Jeżowe - Stal Nowa Dęba (19.08.)
Stal Gorzyce - Siarka Tarnobrzeg (19.08.)
Olimpia Pysznica - Stal II Stalowa Wola (19.08.)
Sokół Kamień - Sokół Nisko (19.09)
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

Unia - Olimpia Pysznica 5:1

sobota 26.09., godz. 16:00

 

Poprzedni mecz

 vs.

9. kolejka V ligi

Czarni Lipa - UNIA 1:3

sobota 19.09., godz. 16:00