Podlasie Biała Podlaska - Unia (2009/10) E-mail
Friday, 09 April 2010
Relacja LIVE
95 minKONIEC!!! Znakomite rozpoczęcie rundy rewanżowej. Unia zdobywa 3pkt., zwyciężając z Podlasiem 1:0. Dziękujemy za uwagę!
94 minDruga zmiana w Unii: Szafran > Łuczak
93 minZółta kartka dla Zastawnego. Zdaniem arbitra grał na czas
92 min2 żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Radawca za wślizg wyprostowaną nogą. Siły wyrównane
89 minArbiter dolicza aż 4 minuty
88 minBednarz do Wtorka, ale ten uderzył niecelnie w znakomitej sytuacji
86 minŻółta kartka także dla golkipera Podlasia za dyskusje
84 minŻółtą kartką ukarany został także Radawiec
83 minGospodarze w osłabieniu! Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Jarzynka
82 minKolejna ładna akcja Szafrana i Judy, a,le obrońca gospodarzy skutecznie przeciął ostatnie podanie
77 minSzafran zagrywa do Judy, ten bardzo mocno wrzuca w pole karne, ale Bartnik minimalnie spóźnił się do piłki.
75 minKolejna zmiana w Podlasiu. Pojawił się Stonio w miejsce Guzka
70 minZastawny świetnie broni strzał głową Woronieckiego
69 minKomar z wolnego uderzył nad poprzeczką bramki Unii
68 minGospodarze domagają się rzutu karnego za rzekomą rękę Unity, sędzia jednak nakazuje grać dalej
67 minDruga zmiana w ekipie gospodarzy: Komar za Wojtysiaka
64 minPodlasie ostro teraz przycisnęło. Woroniecki był bliski zdobycia bramki, ale kolejną dobrą paradą popisał sie bramkarz Unii
61 minKapitan Unii Piotr Gaca nabawił się jakiegoś urazu i nie mógł kontynuować gry w II połowie.
60 minJuda wykorzystuje błąd obrońcy i oddaje strzał na bramkę gospodarzy. Niestety niecelny
59 minBednarz z wolnego nad bramką
58 minDwójkowa akcja Bednarza i Judy. Strzał tego drugiego broni Jekimow, a z dobitką nie zdąrzył ten pierwszy
56 minWojtysiak faulował Micka i zobaczył zółtą kartkę
55 minZastawny dobrze interweniuje, wyłapując piłkę z pod nóg Piotrowicza
53 minZnowu niebezpiecznie uderzenie Guzka głową niemal z linii bramkowej wybija Reptak
49 minGroźnie pod naszą bramką. Wilawer wygrywa pojedynek biegowy z Bartnikiem i uderza na bramkę. Zastawny wybija ją na róg
47 minInfo: Wisła Puławy - Avia Świdnik 1:2
47 minJest i zmiana w Podlasiu. W miejsce Mirończuka wszedł Woroniecki
46 minUNICI ROZPOCZĘLI II POŁOWĘ. W miejsce Gacy na placu gry pojawił się Piotr Reptak. W drużynie gospodarzy chyba bez zmian
45 minKONIEC I POŁOWY. NA RAZIE JEST BARDZO DOBRZE... oby taki rezultat został do końca. Zapraszamy po przerwie
44 minJuda przeszkadzał gospodarzom w rozegraniu stałego fragmentu gry, za co otrzymał zółtą kartkę
42 minRzut wolny dla Unii, 25 m do bramki Jekimowa. Radar tym razem strzelał za wysoko
40 minPiotrowicz z wolnego uderzył w ręce Zastawnego
38 minJarzynka ukarany żółtą kartką za faul na Horajeckim. Z rzutu wolnego wysoko nad bramką uderzył Oślizło
36 minWalka toczy się teraz głównie w środku pola
32 minWojtysiak wrzucał w pole karne, ale Wilawera uprzedził Zastawny
28 minPiękne uderzenie pod poprzeczkę Radawca z wolnego. Znakomitą paradą popisuje się jednak Jekimow i wybija piłkę w pole. Było blisko 0:2...
25 minOdpowiedź gospodarzy mogła być błyskawiczna, ale Mirończuk nieczysto trafia w piłkę
24 minFantastyczna dwójkowa akcja Bednarza i Wtorka, ten drugi odgrywa do Radawca, który precyzyjnym uderzeniem w prawy róg wyprowadza Unię na prowadzenie
23 minGOLLL! Prowadzimy w Białej Podlaskiej
18 minNiegroźny strzał z wolnego Piotrowicza pewnie broni Zastawny
16 minDobre podanie Patryka Magiera do Wilawera, ale Bartnik skutecznie interweniuje w obronie
11 minPodlasie przyczajone na własnej połowie, liczące chyba na wyprowadzanie kontr. Unici póki co bardziej aktywni w polu.
8 minMicek wrzuca do Judy, ale strzał naszego napastnika blokują obrońcy
5 minGuzek centrował z rogu, a Mirończuk głową uderzał obok słupka bramki Zastawnego
2 minHorajecki z 16. metrów wprost w ręce Jekimowa
1 minI POŁOWA ROZPOCZĘTA. Przy piłce gospodarze. Na trybunach bardzo wysoka frekwencja i głośny doping.
0 minInfo1: Za kilka minut Unici zagrają pierwszy ligowy mecz w rundzie rewanżowej. Gospodarze w zielonych strojach, Unia na czerwono.
0 minInfo2: Jesienią Unia pokonała Podlasie 2:1 po dwóch pięknych bramkach z rzutów wolnych Kocura i Radawca. Honorową bramkę dla gości zdobył Guzek. Dziś z tej trójki nie zobaczymy tylko Mateusza Kocura, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy! W ostatniej kolejce Podlasie pewnie pokonało Stal Mielec 2:0. Unia wygrała w meczy sparingowym 3:1 z przemyską Polonią.
0 minInfo3: Murawa bialskiego stadionu nie jest w najlepszym stanie. warunki pogodowe są na szczęście dobre, gdyż zza chmur przebiło się słońce. Narzekać można jedynie na porywisty wiatr.
0 minInfo4: Zanamy już składy obu zespołów. W Podlasiu wystąpią wszyscy pozyskani zimą zawodnicy, tj. Wojtysiak, Wilawer i Jędrzejuk. Unia wystąpi w swoim najsilniejszym składzie.
0 minInfo5: Serdecznie witamy na pierwszej w rundzie wiosennej relacji na żywo. Dziś Unia zagra w ramach 17. kolejki z Podlasiem w Białej Podlaskiej.
Podlasie BP0:1UNIA