Unia - Wisłoka Dębica 2009/10 E-mail
Saturday, 24 April 2010
Relacja LIVE
92 minI koniec. Unia zasluzenie pokonuje Wisloke 2:1. Dziekujemy za uwage.
89 minSzafran fauluje od tylu Bielatowicza. Sedzia ukaral go zolta kartka i doliczyl 3 mim
86 minBednarz o maly wlos nie zaskoczyl Dydy bezposrednio z rzutu wolnego. Za moment opuscil boisku. W jego miejsce Kusy
85 minPierwsza zmiana w Unii. Reptak za Wtorka
82 minI trzecia: Galas-Karcz. Wtorek minimalnie chybil w dobrej sytuacji.
79 minDruga zmiana u gosci. Zieba-Cyza
77 minRadar uderzyl tuz nad bramka
74 minRadar wrzucal z wolnego, Dydo piastkuje na korner.
71 minZmiana w Wisloce. W miejsce Rokity - Klich
67 minPo zdobyciu bramki kontaktowej, Wisloka gra niezwykle ambitnie. W szeregi Unii wkradla sie nerwowosc i niedokladnosc
63 minMicek uderzal minimalnie obok prawego slupka
60 minLadna akcja Wisloki, Solek wrzucil do Zięby, a ten na raty najpierw glowa trafil w Zastawnego, a nastepnie noga wbil pilke do siatki
55 minPilat ukarany zolta kartka za faul na Micku. Strzal Bednarz z najwiekszym trudem broni Dydo
52 minGoscie staraja sie atakowac. Strzal Zieby broni Zastawny
49 minLadna, zespolowa akcja debiczan przerwal Micek
47 minNa murawie lezy Szafran. Przerwa w grze
46 min2. Polowe rozpoczeli goscie. W obu zespolach bez zmian
45 minJuda glowa chcial przelobowac Dyde. Zaraz po ty strzale arbiter zakonczyl 1. polowe. Zapraszamy po przerwie
43 minOdwazne wejscie Solka, ale jego strzal blokuje Gaca
39 minWtorek w idealnej sytuacji trafia wprost w bramkarza
36 minGrozny strzal Pilata, przechodzi nad poprzeczka. Kibice Wisloki probuja dopingiem poderwac swoj zespol do walki
34 minDrugi korner dla gosci, ale Zartawny wyskakuje najwyzej
32 minJuda w ostatniej chwili powstrzymany przez Kedziora. Chwile pozniej nasz napastnik na minimalnym spalonym
29 minPiekne uderzenie z dystansu Horajeckiego. Minimalnie niecelne
24 minZnowu swietna akcja unitow. Juda tym razem wrzucal z prawej strony, akcje zamykal Radar, ktory podwyzszyl na 2-0!
22 minIndywidualna akcja Judy zakonczona niecelnym strzalem. Unia dominuje
18 minJuda swietnie zagral z lewej flanki do Bednarza, a ten nie dal szans Dydzie. Prowadzimy 1-0!
16 minZ kazda minuta przewaga Unitow sie powieksza. Bednarz stanal oko w oko z golkiperem rywala. Byl jednak spalony
10 minWisloka zgodnie z zapowiedziami gra odwaznie, groznie kontrujac. Ladny rajd Radawca, ale jego wrzutke wylapuje Dydo
8 minPod stadionem pojawila sie liczna grupa kibicow Wisloki
1 minRozpoczela Unia, grajaca w czerwonych strojach, goscie na bialo-zielono
0 minInfo4: Na stadionie minuta ciszy i rozpoczynamy
0 minInfo5: Witamy ze stadionu Unii. Za chwile rozpocznie sie zalegle spotkanie Unii z Wisloka. Pogoda sie poprawila, sa rozpogodzenia, trybuny niemal puste.
0 minInfo6: Zapraszamy na mini relację na żywo z zaległego spotkania 16. kolejki: Unia Nowa Sarzyna - Wisłoka Dębica. Początek w środę 21 kwietnia o godz. 15:15
UNIA2:1WISŁOKA