Unia - Izolator Boguchwała (2009/10) E-mail
Tuesday, 27 April 2010
Relacja LIVE
95 minDziekujemy za uwage!
94 minRadar z wolnego uderzyl zaraz obok lewego slupka i koniec meczu. Po wyrownanym meczu walki Unia remisuje bezbramkowo z Izolatorem.
91 minPiekne uderzenie Soboty, fantastycznie wybronil Kwasny
89 minKorner dla Izolacji. Wrzucal Sierzega, ale pilka spokojnie przelecia pole karne i wyszla za linie koncowa. Arbiter doliczyl 4 minuty
87 minUnici cofneli sie teraz na wlasna polowe i szybko rozbijaja ataki rywala
84 minDruga zmiana w Unii, Horajeckiego zastapil Sobota
83 minMicek za faul taktyczny ukarany zolta kartka
80 minBardzo niecelne uderzenie Sierzegi z dystansu wywolalo furie trenera Opalinskiego
78 minDuzo walki i faulow w srodku pola
76 minNo i trzecia zmiana u gosci. Burak za Skibe
75 minZmiana rowniez w Unii. W miejsce kontuzjowanego Gacy wszedl Reptak
68 minWozniak wchodzi za Iwanowskiego
67 minWolny dla Unii. Wrzucal Radar, ale w ogromnym zamieszaniu obroncy gosci wybijaja pilke w pole
62 minZmiana w ekipe gosci: Karwat za Domina
56 minCo za pech, Juda w stuprocentowej sytuacji trafia w slupek
55 minFaul za faulem
52 minZolta dla Sierzegi za faul na Szafranie w srodku pola
51 minSwietna interwencja Gacy, ktory powstrzymal Plonke. Izolator przejmuje inicjatywe
49 minBardzo groznie pod bramka Unii. Strzal Beresia z najwiekszym trudem broni Zastawny.
46 minUnici rozpoczeli 2 polowe. W obu jedenastkach bez zmian
45 minInfo: w 1 polowie zolte kartki otrzymali: Juda, Kopiec i Beres
45 minKoniec 1 polowy. Zadna z druzyn nie stworzyla sobie dogodnej sytuacji, dlatego tez bramek nie ogladalismy. Zapraszamy po przerwie
43 minBeres wchodzi nakladka i otrzymuje zolty kartonik
41 minWrzutka Skiby, ale Beres uderza bardzo niecelnie
36 minUderzal Radar, pilka po rykoszecie trafia do Bednarza, ale ten nie trafia czysto
23 minBednarz na spalonym
19 minKopec otrzymuje zolta kartke za faul na Oslizle. Bednarz z rzutu wolnego trafia w mur
16 minTwarda walka w srodku
13 minRadawiec na skrzydlo do Oslizly, ktory wrzuca niedokladnie
7 minGrozna akcja Izolacji. Strzal Skiby zablokowany przez Szafrana
2 minPogoda idealna do gry: sloneczie i cieplo. Frekwencja na stadionie bardzo niska
1 minMecz rozpoczeli goscie wystepujacy na bialo-zielono. Unia na czerwono
0 minInfo3: witamy ze stadionu Unii. Za moment rozpocznie sie 1. Polowa meczu 21. Kolejki. Unia podejmuje Izolator.
0 minInfo4: Zapraszamy na mini relację na żywo, czyli zawierającą tylko najważniejsze wydarzenia boiskowe, takie jak: wynik, bramki, składy, kartki itp. Początek spotkania o godz. 16:00. Uwaga: relacja nie zawiera polskich znaków diakretycznych!
UNIA0:0IZOLATOR