Friday, 30 April 2010
Relacja LIVE
94 minInfo: 90'+
Stal Kraśnik 1 - 4 Izolator Boguchwała
93 minKONIE MECZU. Unia pechowo i trochę na własne życzenie przegrywa ze Stalą w Mielcu 1:2. Dziękujemy za uwagę.
92 minJeszcze okazja dla Stali, ale Zastawny broni uderzenie Getingera
90 minI czwarta zmiana na zyskanie czasu: Marszałek za Piotra Mrozińskiego. Widmo porażki wisi nad Unią...
89 minInfo: 90'
Karpaty Krosno 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
89 minTrzecia zmiana w Stali: Wójtowicz za Górę. Arbiter dolicza 3 minuty
87 minInfo: 85'
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Avia Świdnik
86 minPierwsza zmiana w Unii. W miejsce Horajeckiego - Sobota
85 minPrzed szansą Szafran, ale piłka po jego strzale trafia w któregoś z obrońców, a następnie w ręce Witkowskiego
84 minO mały włos Paweł Mroziński nie podwyższył na 3:1. Trafił na szczęście w poprzeczkę.
81 minNIESTETY PRZEGRYWAMY 1:2. Piłkę wrzucał Hul, lekko głową strącił ją Piotr Mroziński i zaskoczył Zastawnego. Wydaje się, że nasz golkiper popełnił błąd
79 minInfo: 76' Stal Kraśnik 1 - 3 Izolator Boguchwała
78 minDramat Unitów. Po wrzutce z kornera, piłka odbiła się od Roberta Micka i zaskoczyła Zastawnego. Stal - Unia 1:1
78 minInfo: 72' Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Avia Świdnik
74' Stal Kraśnik 1 - 2 Izolator Boguchwała
77 minRadawiec z dystansu posłał piłkę zaraz nad poprzeczką bramki Witkowskiego
76 minDobre podanie Getingera do Góry, ale ten nie zdołał opanować futbolówki i wybili ją goście
74 minMicek ukarany żółtą kartką za faul na Getingerze w środku pola
72 minInfo: Zakończyło się już pierwsze spotkanie 19. kolejki: Siarka - Stal Sanok 0:4!
71 minZbigniew Hariasz zdecydował się na drugą zmianę: Marek za Skibę
68 minWtorek zagrał dobrą piłkę do Bednarza, ale uprzedził go dosyć szczęśliwie Witkowski, który zahaczył nogą o piłkę
65 minInfo: 60' Wisłoka Dębica 0 - 2 Stal Poniatowa
64 minZastawny łapie strzał z narożnika pola karnego Góry
61 minGroźny strzał Getingera obronił Zastawny. Mamy pierwszą zmianę w meczu: Hul za Ryniewicza
60 minBednarz marnuje doskonałą okazję do zdobycia bramki. Po podaniu Wtorka nasz napastnik stanął oko w oko z Witkowskim, ale uderzył w jego nogi i piłka wyszła na korner
56 minInfo: Po 84' Siarka Tarnobrzeg przegrywa w meczu ze Stalą Sanok 0:4
54 minHorajecki faulowany w odległości około 25 metrów od bramki. Do piłki podchodzi Juda i uderza wprost w ręce golkipera gospodarzy
51 minWymiana podań Judy z Wtorkiem, zakończona niecelnym strzałem obok lewego słupka tego pierwszego.
49 minStrzał Radawca z 18 metrów skutecznie zablokowali obrońcy Stali
46 minII POŁOWĘ ROZPOCZĘLI UNICI. W obu zespołach obyło się bez zmian.
45 minPo 45-minutach
po 70' w Tarnobrzegu: Siarka-Stal Sanok 0:3
45 minW Mielcu, równo z czasem bez przedłużania zakończyła się I połowa, po której Unia prowadzi 1:0. Zapraszamy po przerwie.
43 minInfo: Stal Kraśnik 1 - 0 Izolator Boguchwała
42 minInfo: Siarka - Stal Sanok 0:2 po 54 minutach, Wisłoka Dębica – Stal Poniatowa 0:1
41 minInfo: Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
40 minPo rzucie rożnym zakotłowało się pod bramką Unii. Strzał Skiby udało się jednak zablokować naszym obrońcom
38 minTym razem wolny dla Stali. Wykonawcą Paweł Mroziński, a futbolówka przelatuje niewiele nad poprzeczką bramki gości
37 minRadar uderzał niecelnie z wolnego
35 minGroźnie pod bramką Unii. Kędzior wrzucał do Getingera, który posłał piłkę minimalnie nad poprzeczką.
31 minInfo: Spartakus Szarowola - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
29 minBednarz zagrywał w pole karne do Wtorka, obu Panów przechytrzył Witkowski, który odgadł ich zamiary i wyłapał piłkę
26 minZ rzutu wolnego próbował Bednarz, Witkowski tym razem pewnie broni
25 minInfo: Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
22 minZ 20 metrów uderzał Skiba, piłka odbiła się od Bartnika i wyszła na korner.
21 minStrzał Bednarza zablokowany przez defensywę biało-niebieskich
19 minGOLLL! Unia prowadzi w Mielcu. Juda z dosyć ostrego kąta uderzył piłkę na bramkę gospodarzy, ta po rękach Witkowskiego wpadła do siatki!
17 minInfo: Po kwadransie gry Karpaty Krosno prowadzą 1:0 z Tomasovią
15 minW roli głównej znowu Daniel Góra, który wychodził sam na sam z Zastawnym. Wypuścił sobie jednak za daleko piłkę i golkiper Unii go uprzedził
14 minPierwsza okazja dla Stali. Góra głową uderzał nad bramką Zastawnego
11 minBramkarz Stali to zdecydowanie najbardziej wyróżniający się zawodnik w ostatnich dwóch pojedynkach na stadionie Unii. W sezonie 2008/09 w 90 minucie zdobył głową wyrównującą bramkę, a w obecnym sezonie popisywał się fantastycznymi interwencjami.
9 minStrzał Wtorka z 25 metrów pewnie obronił Witkowski.
7 minBednarz faulowany z lewej strony przed polem karnym. Radawiec trafia jednak w mur.
5 minInfo: W Tarnobrzegu po 30 minutach Siarka niespodziewanie przegrywa 0:1 ze Stalą Sanok. To spotkanie rozpoczęło się o 16:30. Pozostałe o 17:00.
3 minPierwsza akcja Unitów. Bednarz otrzymał podanie od Reptaka, ale trójka mieleckich obrońców uniemożliwiła mu oddanie strzału
2 minPod nieobecność Piotra Gacy, opaskę kapitana założył Stanisław Bednarz
1 minPIERWSZY GWIZDEK ARBITRA. Mecz rozpoczęli gospodarze, występujący w białych koszulkach i niebieskich spodenkach. Unia na czerwono.
0 minInfo1: Jesienią, po bardzo emocjonującym pojedynku w Nowej Sarzynie, Unia zremisowała ze Stalą 2:2, choć przegrywała już 0:2. W ostatniej kolejce obie drużyny zanotowały bezbramkowe remisy. Miejmy nadzieję, że w dzisiejszym spotkaniu bramek i ładnych akcji nie zabraknie. Początek spotkania już za kilka chwil.
0 minInfo2: Dzisiejsze zawody poprowadzi Łukasz Pilch z Dębicy, który w tym sezonie sędziował już dwa spotkania z udziałem Unii. Chodzi o zwycięstwo 2:1 z Podlasiem i remis 1:1 z Wisłą Puławy.
0 minInfo3: Witamy serdecznie na relacji ze spotkania Stal Mielec - Unia. Znamy już składy, w jakich zagrają dziś oba zespoły. W porównaniu z ostatnią kolejką w składzie Unii zaszły dwie zmiany. Kontuzjowanego Piotra Gacę zastąpił Piotr Reptak, a Artura Łuczaka - Paweł Wtorek. Kapitan Unii jest wprawdzie wpisany na listę zawodników rezerwowych, ale najprawdopodobniej nie zagra dziś nawet minuty.
0 minInfo4: Zapraszmy na relację na żywo z zaległego meczu 19. kolejki: Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna. Początek - środa 28.04., godz. 16:45
Stal Mielec2:1UNIA