Unia - Stal Poniatowa (2009/10) E-mail
Monday, 10 May 2010
Relacja LIVE
92 minJuda z 5m nad bramka, na szczescie to byla ostatnia akcja meczu. Unia po dobrej grze pokonala Stal 1:0. Dziekujemy za uwage.
90 minMicek otrzymal zolta kartke, nie wiadomo jednak za co
89 minSobota na spalonym, arbiter dolicza 3 min
85 minPiotr Brzezinski odeslany przez arbitra na trybuny
84 minOstatnia zmiana w Stali: Szawinski-Jasik
83 minJuda za dyskusje z arbitrem dostaje zolta kartke
81 minDruga zmiana w Unii. W miejsce Bednarza-Sobota
79 minZmiana w Stali: Olchawski za Prasnala
77 minZolta kartka dla Golebiowskiego
73 minWolny dla Stali, ale wrzutka Prasnala laduje w dloniach Zastawnego
69 minRadar zatanczyl z pilka w polu karnym rywala, odegral do Judy, ktorego strzal cudem zablokowal Styzej
67 minPotezne uderzenie Kaczmarka, ale Zastawny swietnie interweniuje i wybija pilke na rog
63 minPowojna zmiana w ekipie gosci. Zeszli: Nowak i Lindner, a weszli Miazga i Wyroslak
62 minRadar sprytnie do Bednarza, ale jego strzal broni golkiper rywala
59 minPiekna akcja Unii. Wtorek wypuscil Radawca, a ten pewnym strzalem w lewy rog pokonal Manke!
58 minMicek zgubil pilke na prawej flance
56 minZnakomita akcja Unii. Juda do Radara, ten wypuszcza Bednarza, ktory naciskany przez obronce zdolal tylko musnac pilke, a ta pewnie wybronil Manka
54 minRadar w kierunku Oslizly, ale za mocno. Radawiec faulowany. Z rzutu wolnego Juda nad poprzeczka.
48 minStyzej niecelnie z dystansu
46 minUnia rozpoczela II polowe, kontuzjowanego Szafrana zastapil, wracajacy po kontuzji Piotr Gaca. W Stali bez zmian
45 minWtorek posyla dobra pilke do Bednarza, ale ten uderza wprost w Manke. Arbiter konczy I polowe. Zapraszamy po przerwie
44 minNowak podcina Radara i otrzymuje zolta kartke.
43 minLindner marnuje dobra okazje, uderzajac zbyt lekko
42 minSzafran wraca, ale mocno utyka, bedzie chyba potrzebna zmiana
41 minKontuzja Szafrana, za kilka minut dowiemy sie czy wroci on na murawe.
39 minWtorek do Judy, ten po seri zwodow uderzyl w boczna siatke.
37 minSwietne podanie Horajeckiego do Wtorka. Obroncy Stali byli jednak czujni i zablokowali uderzenie pomocnika gospodarzy
36 minSzczawinski do Nowaka, ale ten fatalnie spudlowal
34 minZ prawej flanki Wtorek zagral do Bednarza, ktorego strzal przeszedl tuz obok bramki
31 minNowak glowa obok bramki
28 minWtorek wrzucal z rogu, Manka skutecznie piastkuje
21 minStrug, leciutko, wprost w rece Zastawnego
19 minJuda wrzucil do Horajeckiego, ale nie mial on szans czysto uderzyc
17 minAkcja Unitow na prawej flance, sedzia boczny podnosi jednak choragiewke
14 minWrzutka z kornera i o maly wlos Golebiowski nie zaskoczyl Zastawnego.
12 minJak dotychczas na Pilsudskiego ogjadamy bardzo ladne widowisko. Zawodnicy maja sporo ochoty do gry
7 minGrozny strzal Miszczuka glowa. Kontra Unii, ale Szafran podaje niedokladnie do Wtorka
6 minRadar z dystansu, ale Manka pewnie broni
3 minDwojkowa akcja Bednarza i Judy. Damian wrzucil do Horajeckiego, ktory zostal zablokowany.
1 minMecz rozpoczeli goscie, grajacy w czarnych spodenkach i zoltych koszulkach. Unia na bialo.
0 minInfo1: W poprzedniej kolejce obie drużyny zanotowały remisy 1:1. Unia z Avią w Świdniku, a Stal ze swoją mielecką imienniczką.
0 minInfo2: Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Tomasz Jagieła z Krosna, który w bieżącym sezonie sędziował dwa spotkania z udziałem Unii: przegrane 0:1 z Izolatorem i wygrane 2:0 z Tomasovią. Wspomniany arbiter po raz pierwszy poprowadzi zawody z udziałem Stali Poniatowa w III lidze lubelsko-podkarpackiej.
0 minInfo3: Jesienią w pojedynku obu drużyn w Poniatowej lepsza okazała się Unia, która pokonała Stal 4:2. Dla Unii bramki zdobywali: dwie Juda oraz po jednej Bednarz i Radawiec. Dla Stali oba gole zdobył Dominik Pietras.
0 minInfo4: Witamy na mini relacji ze spotkania 23. kolejki: Unia Nowa Sarzyna - Stal Poniatowa. Goście to beniaminek rozgrywek, bo w poprzednim sezonie zanotowali spadek z nowej II ligi.
UNIA1:0Stal Poniatowa