Unia - Spartakus (2009/10) E-mail
Friday, 14 May 2010
Relacja LIVE
94 minKoniec meczu! Unia remisuje ze Spartakusem 1:1.
93 minDruga zmiana w Unii. Kusy za Oslizle
89 minArbiter przedluzyl mecz az o 4 min, choc w grze nie bylo wielu przerw
87 minMicek ukarany zolta kartka
84 minNiestety wyrownanie. Temeriwski zamykal akcje i glowa pokonal Zastawnego
80 minSwietna interwencja w obronie Horajeckiego. Pierwsza zmiana w Unii, boisko opuscil strzelec bramki Bednarz, w jego miejsce Sobota
74 minBednarz uwolnil sie spod opieki obrnncow i huknal na bramke w krotki rog, ale fantastyczna parada popisal sie Kogut
69 minPiekna, zespolowa akcja Spartakusa, ale Dyachuk z bliska fatalnie przestrzelil. Ostatnia zmiana w ekipie gosci: Melniczuk za Lutsa
63 minHamarnyk probowal glowa, ale Zastawny pewnie broni.
57 minPordrygulia za Drozdziela. Spartakus atakuje, ale nieskutecznie
53 minGrozna wrzutka Temeriwskiego, Hordei nie siegnal jednak pilki glowa
46 min2. Polowe rozpoczeli goscie ze zmiana: w miejsce Stolyarchuka wszedl Hordei. W Unii bez zmian
45 minKoniec 1. polowy. Zapraszamy po przerwie
44 minKozelko mocno, ale wprost w Zastawnego
42 minZamieszanie pod bramka Unii, ale Luczak dalekim wykopem wyjasnia sytuacje
38 minLadny, ale niecelny strzal Oslizly. W ekipie gosci zmiana. Stadnickiego zastapil Kowalchuk
37 minRaisha ukarany zolta kartka
32 minOstre wejscie Stolyarchuka w nogi Horajeckiego, zawodnik gosci ukarany zolta kartka, a Bednarz z wolnego strzela piekna bramke. Unia 1:0 Spartakus!
27 minUnia zamknieta teraz na wlasnej polowie. Temeriwski uderzyl niecelnie
21 minBlad naszej defensywy, ale Kozelko na szczescie trafil tylko w slupek
16 minPiekne podanie Wtorka do Bednarza, ktorego strzal z najwiekszym trudem broni Kogut
13 minTemerivski zamykal akcje, ale z 6 m fatalnie przestrzelil. W pierwszych minutach goscie grozniejsi
10 minRadar faulowany na lewej flance, gwizdek arbitra jednak milczy
3 minW Unii brakuje pauzujacego za kartki Judy oraz kontuzjowanego Szafrana.
1 minKwadrans po 17.00 mecz rozpoczeli Unici, grajacy na bialo. Spartakus w bialych spodenkach i czerwonych koszulkach.
0 minA. Info: witamy ze stadionu Unii. Mecz rozpocznie sie z kilkunastominutowym opoznieniem z powodu gwaltownej burzy jaka nawiedzila Nowa Sarzyne. W tej chwili trwa malowanie lin na murawie, ktore zmyla nawalnica.
0 minInfo1: Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion, aby wesprzeć Unitów w konfrontacji z najsilniejszą drużyną III ligi. Wśród kibiców zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody: kolacja dla 2 osób w PIZZERII "RAVIOLI", przy ulicy B. Prusa 21, gadżety związane z Nową Sarzyną ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy oraz zestaw gadżetów ufundowany przez kibica MZKS Unia.
0 minInfo2: W poprzedniej kolejce obie drużyny sięgnęły po komplet punktów. Unia pokonała 1:0 Stal Poniatowa, a Spartakus w takim samym stosunku ograł Karpaty Krosno. Była to już szósta wygrana lidera w rundzie wiosennej.
0 minInfo3: Spotkanie poprowadzi Paweł Mołodziński z Mielca, który w bieżącym sezonie nie sędziował jeszcze żadnego meczu z udziałem Unii. Wspomniany arbiter poprowadził zwycięskie spotkanie Spartakusa w Sanoku ze Stalą w 2. kolejce.
0 minInfo4: Jesienią w pojedynku obu drużyn w Szarowoli lepsza okazała się Unia, która pokonała Spartakusa 2:1. Dla Unii bramki zdobywali Bednarz i Oślizło. Dla Spartakusa Igor Luc, który bronił barw Unii w 2004 roku w IV lidze podkarpackiej.
0 minInfo5: Zapraszamy na mini relację z zaległego spotkania 20. kolejki: Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola. Pojedynek czwartej z pierwszą drużyną w tabeli to niewątpliwie hit kolejki.
UNIA1:1SPARTAKUS