Górnik II Łęczna - Unia (2009/10) E-mail
Sunday, 16 May 2010
Relacja LIVE
92 minKONIEC MECZU. Unia po raz pierwszy w sezonie uległa zespołowi z Lubelszczyzny. Górnik II - Unia 1:0 Dziękujemy za uwagę.
90 minJuda faulowany, arbiter nakazuje grać dalej i karze poszkodowanego żółtą kartką za krytykę jego decyzji. Trzecie zmiana w Unii. W III lidze debiutuje Krzysztof Bigas, który zastąpił Horajeckiego.
89 minStrzał Żukowskiego z 14 metrów zablokował Gaca
88 minZmiany. W Górniku: Gozdek za Michalaka, w Unii: Kusy za Bednarza.
86 minSkorupski za próbę wymuszenia rzutu karnego ukarany żółtą kartką.
82 minJuda podawał do Bednarza, a ten z pierwszej piłki uderzył obok bramki
80 minZmiany w obu zespołach. W Górniku: Żukowski za Iwanickiego, a w Unii: Sobota za Oślizłe
78 minZielony zahaczył o nogi Radawca i zobaczył żółtą kartkę
76 minDruga zmiana w ekipie gospodarzy. Wasila zastąpił Skorupski
75 minAkcja Unitów na prawej flance, ale nikt nie zamykał wrzutki Judy.
71 minPrzepraszamy za błąd: żółtą kartką ukarany Wasil, a nie Iwanicki
70 minIwanicki zobaczył żółtą kartkę za faul na Ośliźle
69 minPierwsza zmiana w meczu. W miejsce Tellesa pojawił się Raczkiewicz
66 minWrzutka na długi słupek Wtorka, ale zamykający akcję Gaca nie zdołał sięgnąć piłki i ta wyszła za linię końcową
62 minSołdecki nie odpuszcza i znowu próbował z dystansu. Napieralski broni jednak pewnie.
61 minMichalak dośrodkował z rogu, na głowę Pawelca. Futbolówka wylądowała jednak za bramką Unii. Wciąż 1:0 dla gospodarzy
59 minKontra Unii. Horajecki przejął piłkę w środku pola, podał do Bednarza, który podciągnął do przodu i odegrał do Radawca. Radar wypatrzył na boku Judę, ale naszemu napastnikowi wślizgiem zabrano piłkę,
56 minSołdecki chciał skopiować swój wyczyn z pierwszej połowy. Tym razem strzelał jednak za wysoko.
52 minWójcik szukał szansy z wolnego, ale uderzył bardzo niecelnie
49 minInfo: Sobotnie wyniki w III lidze:
Stal Sanok - Stal Kraśnik 4:1
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 2:2
Karpaty Krosno - Wisła Puławy 3:2
Tomasovia T. Lubelski - Stal Mielec 1:1
48 minOba zespoły wyszły na drugą połowę w niezmienionych składach.
46 minII Połowę rozpoczęli zawodnicy Unii.
45 minKONIEC I CZĘŚCI MECZU: Górnik II 1:0 Unia. Zapraszamy po przerwie
44 minTelles przeszkadzał Mickowi w wykorzystaniu wolnego i otrzymał żółtą kartkę, Arbiter doliczył 1 minutę
43 minRadar próbował wypuścić w uliczkę Bednarza, ale obrońcy Górnika połapali się w tym wszystkim
41 minWtorek do Judy, obrońcy wybijają na róg. Z kornera Juda zagrywa krótko do Radawca, a ten uderzył niecelnie, obok bliższego słupka
40 minPóki co w Łęcznej nie obserwujemy groźnych sytuacji podbramkowych. Gra toczy się głównie w środku pola, zwodzi z reguły u jednych i u drugich to ostatnie podanie
31 minPróba dośrodkowania Judy do Radawca, ale piłka wychodzi na aut.
27 minGOL dla Górnika. Można powiedzieć bramka z niczego. Sołdecki z 25 metrów uderzył tak precyzyjnie, że piłka wpadła w same okienko bramki Unii.
23 minKolejna próba Unitów. Radawiec minął dwóch rywali i zagrał do Oślizły, ten wrzucił w kierunku Bednarza, ale obrońcy Górnika II w porę interweniują.
21 minCiekawa zespołowa akcja trójki Reptak, Oślizło, Bednarz. Strzelał na bramkę ten ostatni, ale Giertl nie dał się zaskoczyć.
18 minNa oficjalnej stronie Górnika można zobaczyć podgląd z kamerki online. Bezpośredni link znajduje się na stronie głównej Unii.
15 minKorner dla Unii, ale piłka ląduje w dłoniach Giertla
10 minStrzał Wójcika blokują nasi obrońcy
9 minW obozie rywala nastroje znakomite, bo pierwsza drużyna Górnika pokonała wczoraj w meczu derbowym Motor Lublin 2:0. To bezcenne punkty w kontekście utrzymania zespołu na zapleczu ektraklasy.
6 minŁadna kontra Unii. Radar zagrał na skrzydło do Judy, ten wjechał w pole karne i odegrał do Wtorka, którego zagranie do środka przecięli obrońcy.
4 minSpotkanie prowadzi Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej, który w obecnym sezonie po raz pierwszy sędziuje mecz z udziałem Unii. Prowadził natomiast jeden mecz rezerw Górnika, wygrany 1:0 ze Stalą Mielec.
3 minGospodarze występują dziś na biało. Unici w granatowych strojach. Tuż przed spotkaniem zaczęło padać.
2 minZabrakło Unitom koncentracji na początku spotkania. Miejmy nadzieję, że wyciągną z tego wnioski.
1 minMECZ ROZPOCZĘTY. Górnik od razu mógł wyjść na prowadzenie. Pierwsza akcja i Telles wychodzi sam na sam z Napieralskim. Górą jednak nasz bramkarz. Po dośrodkowaniu z kornera podwójny słupek, najpierw uderzał Iwanicki, a następnie głową Pawelec.
0 minInfo: Znamy już składy oby zespołów. W drużynie Unii poważne osłabienia. Z powodów rodzinnych nie ma Zastawnego i Łuczaka. Brak także kontuzjowanego Szafrana. Są za to juniorzy: Marcin Pieróg i Grzegorz Jędrek.
Górnik II Łęczna1:0UNIA