Stal Sanok - Unia (2009/10) E-mail
Saturday, 29 May 2010
Relacja LIVE
93 minKONIEC! UNIA po wspaniałej grze pokonała Stal Sanok 2:0. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w środę na własny stadion; Unia podejmie Orlęta Radzyń Podlaski. Wstęp wolny!!!!!!!
90 minKosiba fatalnie pudłuje. W Unii zmiana: Kusy za Micka
88 minZmiana w Unii. Strzelca pierwszej bramki Bednarza zastąpił Sobota
87 minSpaliński znalazł na prawej stronie Niemczyka, którego strzał przeleciał obok bramki Zastawnego
86 minJuda z rzutu wolnego, ale niecelnie
83 minOstatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Nikodego zastąpił Niemczyk
82 minRadawiec głową lobował Psiodę. Minimalnie się jednak pomylił
77 minZnowu w roli głównej Spaliński. Tym razem nad poprzeczką przerzuca piłkę po dośrodkowaniu Nikodego
74 minDoskonała okazja dla Stali na zdobycie bramki kontaktowej. Węgrzyn wrzucił wprost na głowę Spalińskiego, ten jednak z 5 metrów fatalnie przestrzelił.
71 minWtorek do Micka, ale jego strzał został zablokowany. Trzecia już zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Chudziaka pojawił się Kruszyński.
69 minKolejna okazja Unii. Radawiec dalekim podaniem uruchomił Judę, ten przyjął piłkę i uderzył niewiele nad bramką gospodarzy
64 minGOOLLL. JEST 2:0! Piękna akcja Unii. Juda wrzucił do Bednarza, ten odegrał na 11 metr, gdzie pojawił się Wtorek, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie Unii.
62 minDruga zmiana w Stali: Lorenca zastąpił Kowalski
61 minJuda ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem
56 minPiotr Kot nie wytrzymuje i decyduje się na pierwszą zmianę. Fabiana Pańkę zastąpił Spaliński.
54 minAkcja gospodarzy. Wrzucał Kosiba, a naciskany przez obrońców Unii Kuzicki nie zdołał oddać precyzyjnego strzału głową i piłka wylądowała w rękach Zastawnego.
52 minWtorek chciał przelobować Psiodę, ten jednak nie dał się zaskoczyć
51 minNikody próbował techniczego uderzenia z narożnika pola karnego. Pomylił się nieznacznie.
47 minŻaden ze szkoleniowców nie zdecydował się w przerwie na zmiany.
46 minII ODSŁONA MECZU ROZPOCZĘTA. Przy piłce Unici, którzy prowadzą 1:0, po bramce Bednarza.
45 minGOLLL! Bramka do szatni. W pole karne wrzucił Reptak, a Stanisław Bednarz lewą nogą zaskoczył golkipera Stali! Zaraz potem arbiter kończy I połowę. Zapraszamy po przerwie.
44 minBednarz ukarany żółtą kartkę. Zdaniem arbitra, próbował wymusić faul w okolicy pola karnego.
40 minGroźna akcja Unii. Radawiec wrzucił do Horajeckiego, ale ten nie sięgnął piłki. Szkoda, bo przed sobą miał już tylko Psiodę.
38 minKosiba z 19 metrów uderzył bardzo niecelnie
34 minHorajecki faulowany tuż przed polem karnym. Radawiec zmiast strzelać zagrał do Micka, którego wrzutkę blokują obrońcy.
29 minReptak trzymał za koszulkę Nikodego i zobaczył żółtą kartkę.
27 minZderzenie głowami Horajeckiego z Kuzickim. Gra jest już kontynuowana, ale piłkarz gospodarzy jest opatrywany za linią boczną
25 minKuzicki z wolnego trafił w mur, po chwili poprawiać próbował Nikody, ale został zablokowany.
21 minPodanie Micka w pole karne do Judy, ale obrońcy zatrzymują naszego napastnika
20 minKolejna akcja Stali. Wrzutkę Węgrzyna próbował zamknąć Kuzicki, ale piłka wyszła za linię końcową
16 minNikody z wolnego wysoko nad bramką
12 minHorajecki wrzucił do Judy, ten przełożył sobie piłkę na prawą nogę i uderzył w boczną siatkę bramki Psiody
9 minTrzecia akcja gości i znowu pozycja spalona, tym razem Bednarza.
7 minDwie akcje Unii i dwa spalone. Najpierw w pułapkę ofsajdową złapany Micek, a następnie Juda
4 minW zespole Unii brak kontuzjowanego Szafrana oraz pauzującego za kartki Kamila Oślizły
1 minPunktualnie o 17:00 mecz się rozpoczął. Przy piłce gospodarze, grający w niebieskich spodenkach i żółtych koszulkach. Unia na biało.
0 minInfo1: Początek spotkania na "Wierchach" już za kilka minut. W południe Wisła Puławy pokonała 4:2 Wisłokę Dębica.
0 minInfo2: Dzisiejszy mecz poprowadzi Andrzej Kucharski z Zamościa. W obecnym sezonie sędziował on po jednym spotkaniu obu zespołów (Stal Kraśnik - Unia 1:1, Wisła Puławy - Stal Sanok 1:2).
0 minInfo3: Zapraszamy na relację ze spotkania 26. kolejki: Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna. Początek w sobotę 29 maja o godz. 16:45.
Stal Sanok0:2UNIA