MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wesołego Alleluja! E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 19 April 2019
 
Plan zajęc treningowych i plan gier (20-28 bm.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 19 April 2019

sobota

20 kwiecień

1300

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

STAL N.Dęba – UNIA NS

(wyjazd godz.11:00)

 

wtorek

23 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Kolejarz Zagórz

 

wtorek

23 kwiecień

1400

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – FKS Stal Mielec

 

wtorek

23 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

środa

24 kwiecień

18;00

Trampkarz 2005/2006

orlik

środa

24 kwiecień

17;00

Juniorzy 2002/2004

stadion

środa

24 kwiecień

17;00

seniorzy

stadion

czwartek

25 kwiecień

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Łukowej

1. KS Łukowa

2. Wola Zarczycka

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

25 kwiecień

16;30

Trampkarz 2005/2006

stadion

czwartek

25kwiecień

17;00

seniorzy

stadion

piątek

26 kwiecień

15;00

Młodzik  2007/2008

orlik

piątek

26 kwiecień

17;00

Juniorzy 2002/2004

orlik

piątek

26 kwiecień

17:00

 seniorzy

stadion

sobota

27 kwiecień

godz.1200

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

APPN Mielec – Unia NS

(wyjazd 9:40)

sobota

27 kwiecień

godz.1230

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

POLONIA Przemyśł – UNIA EC

(wyjazd godz.10:15)

niedz

28 kwiecień

godz.1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

SANOVIA Lesko – Unia NS

(wyjazd 7:45)

niedz

28 kwiecień

godz.1600

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” - „OLIMPIA” Pysznica

 

 

 

 

 

 

 

 
Wyniki meczów drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 18 April 2019

Młodzicy przed meczem z AP Stalowa Wola

 

D2 Podkarpacka Liga Młodzików Młodszych

Unia NS - AP Stalowa Wola 0:2


B1. Podkarpacka Liga Juniorów młodszych

Unia Elektrociepłownia NS - Błękitni Ropczyce 3:2

(dla UEC: Grabarz,  Gnatek, Grunt)

 

C2 Podkarpacka Liga Trampkarzy Mł

Igloopol Dębica - Unia NS   3:0


 
Powiatowa Młodzieżowa Liga Piłkarska - 2019 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 15 April 2019

Rusza XVIII edycja Powiatowej Młodzieżowej Ligi Piłkarskiej prowadzonej przez POWIATOWE ZRZESZENIE KLUBÓW SPORTOWYCH W LEŻAJSKU.

W tym roku Nową Sarzynę reprezentować będą dwie ekipy:

 - w rozgrywkach  kategorii młodzików (rocznik 2007) – drużyna Młodzik-UNIA Nowa Sarzyna

-  w rozgrywkach kategorii orlik (rocznik 2009) – drużyna ORLIK MOSIR Nowa Sarzyna

     podopieczni trenera Zdzisława Barana.


Plan gier - Kat. Orlik

czwartek

23 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Jelnej

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

czwartek

6 czerwiec

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Łukowej

1 KS Łukowa

2. Złotsan Kuryłówka

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

czwartek

13 czerwiec

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Azalia Wola Zarczycka

2. Sparta Leżajsk

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

ORLIK MOSiR NS – Grodziszczanka Grodzisko

 

Plan gier - Kat. Młodzika 

czwartek

25 kwiecień

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Łukowej

1 KS Łukowa

2.  Wola Zarczycka

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

2 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Kuryłówce

1 Złotsan Kuryłówka

2. Lotnik Wierzawice

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

30 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Azalia Wola Z – Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Francesco Jelna – Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Unia Nowa Sarzyna – Grodziszczanka Grodzisko

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Unia Nowa Sarzyna – Brzyska Wola

 

 

 
Plan zajęć treningowych i gier (15-23 bm.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 15 April 2019

poniedz

15 kwiecień

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

15 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

poniedz

15 kwiecień

1700

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

ZIOMKI Rzeszów – Unia EC

(wyjazd 14:45)

 

wtorek

16 kwiecień

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

wtorek

16 kwiecień

1730

Juniorzy 2002/2004

Orlik

wtorek

16 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

środa

17 kwiecień

1500

Młodzik  2007/2008

stadion

środa

17 kwiecień

1600

Juniorzy 2002/2004

stadion

środa

17 kwiecień

1800

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – JKS Jarosław

 

czwartek

18 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – AP Stalowa Wola

 

czwartek

18 kwiecień

1330

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – Błękitni Ropczyce

 

czwartek

18 kwiecień

1545

seniorzy

stadion

piątek

19 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

IGLOOPOL Dębica – Unia Nowa Sarzyna

(wyjazd 9:00)

 

sobota

20 kwiecień

1300

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

STAL Nowa Dęba – UNIA Nowa Sarzyna

(wyjazd godz.11:00)

 

wtorek

23 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Kolejarz Zagórz

 

wtorek

23 kwiecień

1400

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – FKS Stal Mielec

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2815
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

22. kolejka V ligi

Stal Nowa Dęba - UNIA -:-

sobota 20.04., godz. 13:00

Poprzedni mecz

 vs.


21. kolejka V ligi

UNIA - Słowianin Grębów 4:0

sobota 13.04., godz. 16:00