MZKS UNIA NOWA SARZYNA
LEŻAJSK CUP 2017 - MŁODZIKÓW E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 13 February 2017

Wyniki niedzielnego (12.bm) turnieju młodzików (rocznik 2007), w którym występowali nasi młodzi piłkarze w składzie:

Hubert Paszek, Igor Paul, Sebastaian Łyko, Bartłomiej Karwacki, Oskar Mieleszko, Daniel Leja, Julian Lipiński, Jan Homik, Dawid Janik, Bartłomiej Sołek, Miłosz Nieroda   – podopieczni trenera Krzysztofa Bigasa.

 

lokata

drużyna

punkty

bramki

wyniki

I

1.        JUNIOR

2.        ŁAŃCUT

19

10:2

- Sparta 1:0, - Orzełek II 2:1, - FA Nisko 2:1,

- Orlik 1:0, - Unia 0:0, -AP Perfekt 2:0,

- Orzełek I 2:0.

II

3.        ORZEŁEK  II PRZEWORSK

14

20:2

- Sparta 0:0, - Junak 1:2, - FA Nisko 6:0,

- Orlik 0:0, - Unia 2:0, -AP Perfekt 3:0,

- Orzełek I 8:0.

III

4.        UKS ORLIK PRZEMYŚL

12

6:2

- Sparta 0:0, - Junak 0:1, - FA Nisko 0:0,

- Orzełek II 0:0, - Unia 2:0, -AP Perfekt 1:0,

- Orzełek I 3:1.

IV

5.        FA

6.        NISKO

11

8:10

- Sparta 1:0, - Junak 1:2, - Orlik 0:0,

- Orzełek II 0:6 - Unia 0:0, -AP Perfekt 3:1,

- Orzełek I 3:1.

V

SPARTA

LEŻAJSK

9

4:3

- FA Nisko 0:1, - Junak 0:1, - Orlik 0:0,

- Orzełek II 0:0 - Unia 1:1, -AP Perfekt 1:0,

- Orzełek I 2:0.

VI

7.        UNIA

8.         N. SARZYNA

9

5:5

- Sparta 1:1, - Orzełek II 0:2, - FA Nisko 0:0 ,

- Orlik 0:2, - Junak 0:0, -AP Perfekt 2:0,

- Orzełek I 2:0.

VII

9.        AP PERFECT PRZEWORSK

3

3:13

- Sparta 0:1, - Orzełek II 0:3, - FA Nisko 1:3 ,

- Orlik 0:1, - Junak 0:2, -Unia 1:2,

- Orzełek I 2:1.

VIII

10.     ORZEŁEK I PRZEWORSK

0

3:22

- Sparta 0:2, - Orzełek II 0:8, - FA Nisko 1:3,

- Orlik 1:3, - Unia 0:2, -AP Perfekt 1:2,

- Junak 0:2.

 

Nagrody indywidualne:

Królem strzelców został: ADRIAN ŁYSIK (JUNIOR ŁAŃCUT)
Najlepszy zawodnik: MARCEL NYKIEL (ORZEŁEK PRZEWORSK)
Najlepszy bramkarz: JAKUB JAROCH (UKS ORLIK PRZEMYŚL)


 

 
KOMUNIKAT SPN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 13 February 2017

Plan zajęć treningowych Sekcji PN

na okres od 13.02 do 18.02.2017r.

poniedziałek

13 luty

1630-1730

Młodzik (K. Bigas)

Hala MOSIR

poniedziałek

poniedz.

13 luty

13 bm.

1730-1830

17:30

Trampk. Mł (T Osipa)

seniorzy

Hala MOSIR

 stadion

 

 

 

 

 

         

wtorek

14 luty

1530

Żak (W Filip)

Hala MOSIR

 

 

 

 

 

środa

15 luty

1600-1700

Trampk. St. (Z Janiec)

Hala MOSIR

środa

15 luty

1700-1800

Juniorzy (G Paszek)

Hala MOSIR

środa

15 luty

1700

Seniorzy (G. Sroka)

hala MOSiR

 

 

 

 

 

czwartek

16 luty

1500

Żak (W Filip)

Hala MOSIR

czwartek

16 luty

1600-1700

Młodzik (K. Bigas)

Hala MOSIR

czwartek

16 luty

1700-1800

Trampk. Mł (T Osipa)

Hala MOSIR

czwartek

16 luty

1730

Seniorzy (G. Sroka)

Stadion/Orlik

 

 

 

 

 

piątek

17 luty

 15:00

1600-1700

Żak (W.Filip) 

Trampk. St. (Z Janiec)

Hala MOSIR

piątek

17 luty

1700-1800

Juniorzy (G Paszek)

Hala MOSIR

piątek

17 luty

1900-2030

Seniorzy (G. Sroka)

Hala MOSIR

18  luty br. sobota – mecz sparingowy seniorów  z MKS „Sokół”  Sokołów  Młp.” 

 

 
LEŻAJSK CUP 2017 -trampkarzy starszych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 11 February 2017

 W dniu dzisiejszym rozgrywano kolejny turniej z cyklu LEŻAJSK CUP 2017. Tym razem rywalizowali Trampkarze Starsi (rocznik 2002) – nasz klub reprezentowali podopieczni trenera Zenona Jańca, którzy zajęli IV miejsce w turnieju.

 

Tabela i wyniki:

miejsce

drużyna

punkty

bramki

wyniki

I

 SAN I

Jarosław

12

19:8

-Sparta 3;2, -San II 0:2, -Brzyska W 6:0, -Retman 6:3, -Unia 4:1

II

 SAN II

Jarosław

11

14:1

-Sparta 0:0, -San I 2:0, -Brzyska W 7:0, -Retman 4:0, -Unia 1:1

III

SPARTA

Leżajsk

7

11:6

-SAN I 2;3, -San II 0:0, -Brzyska W 5:0, -Retman 2:3, -Unia 2:0

IV

UNIA

Nowa Sarzyna

7

6:8

-Sparta 0;2, -San II 1:1, -Brzyska W 3:1, -Retman 1:0, -San I 1:4

V

RETMAN

Ulanów

6

8:14

-Sparta 3;2, -San I 3:6, -Brzyska W 2:1, -San II 0:4, -Unia 0:1

VI

UKS

Brzyska Wola

0

2:22

-Sparta 0;5, -San II 0:7, -San I 0:6, -Retman 1:2, -Unia 1:3

 

 
V miejsce trampkarzy młodszych w powiecie. E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 11 February 2017


W hali Zespołu Szkół w Giedlarowej rozegrano XV Powiatowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików (rocznik 2003).

 W turnieju organizowanym przez POWIATOWE ZRZESZENIE ZWIĄZKÓW SPORTOWYCH w Leżajsku występowali podopieczni trenera Tomasza Osipy, którzy zajęli V miejsce w turnieju.

 

Wyniki turnieju powiatowego:

miejsce

drużyna

punkty

bramki

wyniki

I

SPARTA

 Leżajsk

18

16:2

-Unia 3:1, -Grodziszcznka 4:0,

-Maraton 3:0, -Lotnik 2:1, -BrzyskaW 2:0, -Tempo 2:0)

II

LOTNIK Wierzawice

11

10:3

-Maraton 2:0, -Brzyska W 1:1, -Grodziszczanka 5:0, -Sparta 1:2, -Unia 1:0, -Tempo 0:0

III

TEMPO

Stare Miasto

10

6:6

Lotnik 0:0, -Sparta 0:2, -Unia 2:1, -Maraton 1:2, -Grodziszczanka 3:0, -Brzyska W 0:1,

IV

UKS

Brzyska Wola

8

6:4

-Sparta 0:2, -Lotnik 1:1, -Unia 1:1, -Tempo 1:0, -Maraton 1:0, -Grodziszczanka 2:0, -

V

UNIA

Nowa Sarzyna

7

6:7

Grodziszczanka 1:0, -Sparta 1:3, -Lotnik 0:1, -Tempo 1:2, -Brzyska W 1:1, -Maraton 2:0

VI

UKS MARATON

Giedlarowa

6

5:10

Unia 0:2, -Sparta 0:3, -Lotnik 0:2, -Grodziszczanka 3:1, -Tempo 2:1, -Brzyka W 0:1

VII

LKS

Grodziszczanka

0

1:18

Sparta 0:4, -Lotnik 0:5, -Tempo 0:3, -Brzyska W 0:2, -Maraton 1:3, -Unia  0-1

 

 
KOMUNIKAT SPN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Wednesday, 08 February 2017

Plan wyjazdów drużyn młodzieżowych na sobotnio-niedzielne turnieje halowe:

- sobota 11bm.  godz. 9:00 wyjazd trampkarzy starszych i trampkarzy młodszych do Leżajska i Giedlarowej. (zbiórka na stadionie o godz. 8:50)

- niedziela 12bm.  godz. 12:15 wyjazd drużyny Młodzików do Leżajska. (zbiórka na MOSiR-e o godz. 12:05)

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 121 - 135 z 2519
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

1/16 okręgowego Pucharu Polski

Górnovia Górno - UNIA -:-

środa 23.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

  vs. 

3. kolejka IV ligi

UNIA - Cosmos Nowot. 3:1

 sobota 19.08., godz. 17:00