MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Plan gier i zajęc treningowych (29.04 - 05.05.br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 29 April 2019

poniedz

29 kwiecień

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

29 kwiecień

1800

Juniorzy 2002/2004

orlik

poniedz

29 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

wtorek

30 kwiecień

1600

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – Karpaty Krosno

 

środa

1 maj

godz.1600

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

WISAN Skopanie – Unia NS

(wyjazd 13:45)

czwartek

2 maj

godz. 10:00

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Kuryłówce

1 Złotsan Kuryłówka

2. Lotnik Wierzawice

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

2 maj

1100

Trampkarz 2005/2006

stadion

czwartek

2 maj

 ?

Juniorzy 2002/2004

stadion

czwartek

2 maj

1700

seniorzy

stadion

sobota

4 maj

godz.1000

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

JKS Jarosław – Unia NS

(wyjazd 8:00)

sobota

4 maj

godz.1130

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

KOLBUSZOWIANKA – Unia NS

(wyjazd 9:20)

sobota

4 maj

godz.1600

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

IGLOOPOL Dębica – UNIA EC NS

(wyjazd godz.14:00)

niedz

5 maj

godz.1300

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” NS - „BUKOWA” Jastkowice

 
UniaTV: Skrót meczu Unia - Olimpia Pysznica E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 29 April 2019
 
Olimpia z kompletem punktów E-mail
Autor: redakcja   
Sunday, 28 April 2019

Fotogaleria ze spotkania

 

Unia Nowa Sarzyna - Olimpia Pysznica 1:2 (1:0)

bramki: Grześkiewicz (26. karny)

 

Unia: Żuraw - Pieróg, Wośko, Kulec, Herdyna, Grześkiewicz, Wołoch, Filip, Madej, Klocek (36. Kwaśniak), Łuczak.


 
Plan gier i zajęc treningowych (27.04 - 05.05.br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 23 April 2019

sobota

27 kwiecień

godz.1200

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

APPN Mielec – Unia NS

(wyjazd 9:40)

sobota

27 kwiecień

godz.1230

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

POLONIA Przemyśł – UNIA EC

(wyjazd godz.10:15)

niedz

28 kwiecień

godz.1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

SANOVIA Lesko – Unia NS

(wyjazd 7:30)

niedz

28 kwiecień

godz.1600

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” NS - „OLIMPIA” Pysznica

poniedz

29 kwiecień

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

29 kwiecień

1700

Juniorzy 2002/2004

stadion

poniedz

29 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

wtorek

30 kwiecień

1600

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – Karpaty Krosno

 

środa

1 maj

godz.1600

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

WISAN Skopanie – Unia NS

(wyjazd 13:45)

czwartek

2 maj

 

Powiatowa Liga Młodzików

- Turniej w Kuryłówce

 

czwartek

2 maj

1100

Trampkarz 2005/2006

stadion

czwartek

2 maj

1300

Juniorzy 2002/2004

stadion

czwartek

2 maj

1700

seniorzy

stadion

sobota

4 maj

godz.1600

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

IGLOOPOL Dębica – UNIA EC

(wyjazd godz.14:00)

sobota

4 maj

 godz 11:00

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

KOLBUSZOWIANKA – Unia NS

(wyjazd   9:30  )

niedz

5 maj

godz.1300

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” NS - „BUKOWA” Jastkowice

Sobota

4 maj

godz.10:00

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

JKS Jarosław – Unia NS

(wyjazd 8:00)

 

 

 

 

 

 

 
Wyniki drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 23 April 2019

D2 Podkarpacka Liga Młodzików

Unia NS - Kolejarz Zagórz 4-2 (2-1)

bramki dla Unii: Ambroziak - 2, Gnatek, Paul.

skład Unii:  Mateusz Sarzyński - Bartłomiej Karwacki, Daniel Leja, Igor Paul, Dawid Szczęch, Sebastian Łyko, Dawid Janik, Wojciech Ambroziak, Oskar Mieleszko oraz Jan Wróbel, Karol Brudnik, Karol Wróbel, Wiktor Gnatek, Karol Osipa, Patryk Wziątka, Adrian Dec

 

B1 Podkarpacka Liga Juniorów Młodszych

Unia Elektrociepłownia NS - STAL Mielec 0:8 (0-5)


 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 136 - 150 z 2956
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00