MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 18 July 2019

Wyniki  Gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

 5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

 przełożony

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4 

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3 

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

 

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

 

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

 

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

2

6

15-5

2

REH-MART

2

6

11-5

3

WYDYGANI

2

4

12-4

4

KŁYŻ Tarnogóra

2

4

13-7

5

CHMCH

2

3

6-5

6

AZALIA Wola Z

2

0

3-11

7

ADVIT Łętownia

2

0

8-19

8

MAJDAN Łętowski

2

0

5-17

 
Aktualny plan zajęć drużyn młodzieżowych (17-19 lipiec br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 16 July 2019

środa

17.08

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

środa

17.08

16:15

Trampkarz 2006/2007

orlik

środa

17.08

17:30

Junior 2003/2005

orlik

czwartek

18.08

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

czwartek

18.08

17:00

Junior 2003/2005

orlik

piątek

19.08

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 15 July 2019

Wyniki pierwszej kolejki WAKACYJNEJ LIGI PIŁKARSKIEJ 2019 o Puchar Jerzego Paula - Posła RP.

 

Kłyż Tarnogóra - Adwit Łętownia 11:5

Junior Elektrociepłownia Unia - Azalia Wola Zarczycka 7:2

WydyganiKS Majdan Łętowski 10:2

CHMCH - REHMart 2:4

 

Zestawienie drugiej  kolejki w dniu 17.bm. (środa)

godz. 18:30  Junior UniaEC - Adwit Łętownia

godz. 19:20. REH Mart - KS Majdan Łętowski

godz. 20:10  Wydygani - Kłyż Tarnogóra

godz. 21:00  CHMCH - Azalia Wola Z

 

Plan Gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

 

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

 

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

 

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

 

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

 

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

 

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

 

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

 

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

 

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

 

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.        1

WYDYGANI

1

3

10-2

2.        2

KŁYŻ Tarnogóra

1

3

11-5

3.        3

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

1

3

7-2

4.        4

REH-MART

1

3

4-2

5.        5

CHMCH

1

0

2-4

6.        6

AZALIA Wola Z

1

0

2-7

7.        7

ADVIT Łętownia

1

0

5-11

8.        8

MAJDAN Łętowski

1

0

2-10

 
Pierwszy "sparing" zaliczony E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 12 July 2019
W pierwszym meczu sparingowym podopieczni trenera Zenona Jańca pokonali na wyjeździe w Wólce Niedźwiedzkiej drużynę miejscowego Orła.
 
ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka - UNIA Nowa Sarzyna 0:4 (0:2)
 
strzelcy bramek:
Artur Łuczak ⚽⚽ 
Patryk Wiatr ⚽
Dawid Gnatek ⚽
 
Do składu naszej drużyny na nowy sezon rozgrywkowy dołączają m.in. nasi wychowankowie:  Dawid Gnatek, Dawid Bieńkowski i Konrad Jandziński.
 
"Piłkarskie Czwartki 2019" E-mail
Autor: redakcja   
Thursday, 11 July 2019


 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 136 - 150 z 2990

Sparingi zima 2020

08.02. LZS Zdziary - Unia 4:3
16.02. Sokół Kamień - Unia 1:8
22.02. Orzeł Przeworsk - Unia 2:3
01.03. Iskra Zgłobień - Unia 1:3
06.03. Victoria Czermin - Unia 5:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

UNIA - Francesco Jelna -:-

runda wiosenna odwołana!

 

Poprzedni mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

PRZEŁOŻONY!