MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wyniki 5. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja kat. OPEN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 18 January 2019

 

V kolejka w dniu 20 styczeń 2019r.

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

Gościniec

KS Majdan Łęt.

 6:5

 

 

Kozlowski 3, Szczerbaty 2,

Kruczkowski 

 Surdyka 3

Więcław

Klocek P  

 

18

1645

ŁKS Łowisko

KS „KłyżTarnogóra

 8:2

 

 

 Olko 4

Doktor 2

Delekta K

Gumieniak 

 Misiak

Maczuga 

 

19

1730

MOONSHINERS

Junior ECUnia

 10:2

 

 

 Mieleszko 3,

Grabowski 3,

Półćwiartek 2,

Smoła

 Ćwikła

 Gnatek S

Leśko 

 

20

1815

Pizzeria ANIELA

REH-MAR Sarzyna

 16:1

 

 

Łuczak 7,

Madej 4,

Wołoch 3,

Kruk

Paszek 

 Gnatek Dominik

 

Wyniki gier mistrzowskich:

 

Aniela

Łowisko

Kłyż

Moonsh

Sarzyna

Majdan

Junior

Gościn

 Pizzeria ANIELA

 

8-7

12-3

 

 16:1

 

 

16:2

 ŁKS Łowisko

7-8

 

 8:2

 

 

16:0

7:2

15-1

 "Kłyż" Tarnogóra

3-12

 2:8

 

11:2

 

9:8

6-8

 

 MOONSHINERS

 

 

2:11

 

2:1

10-5

 10:2

14-2

 REH-MAR Sarzyna

 1:16

 

 

1:2

 

5-6

4-3

4:3

 KS Majdan Łęt

 

0:16

8:9

5-10

6-5

 

 

 5:6

Juniorzy Mł. UENS

 

2:7

8-6

 2:10

3-4

 

 

 

Gościniec

2:16

1-15

 

2-14

3:4

 6:5

 

 

 

 

Tabela rozgrywek:

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

 ŁKS Łowisko

5

12

53:13

2

 Pizzeria  ANIELA

4

12

52:13

3

 MOONSHINERS 

5

12

38:21

4

 KS Kłyż Tarnogóra

5

6

31:38

5

REH-MAR Sarzyna

5

6

15:30

6

 Juniorzy Mł. Unia EC NS

4

3

15:27

7

 KS Majdan Łętowski

5

3

24:46

8

 Gościniec

5

3

14:54

Klasyfikacja Strzelców:

1

Łuczak Artur

Pizzeria ANIELA

22

2

Surdyka Krystian

 KS Majdan Łętowski

12

3

Delekta Kamil

 ŁKS Łowisko

11

 

Olko Tomasz

 ŁKS Łowisko

11

4

Grabowski Adrian

 MOONSHINERS

9

5

Wołoch Roman

Pizzeria ANIELA

8

6

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

7

 

Gumieniak Sławomir

 ŁKS Łowisko

7

 

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

7

 

Półćwiartek  Karol

 MOONSHINERS

7

7

Fornal Dominik

 ŁKS Łowisko

6

 

Grabarz Szymon

Juniorzy Mł. UENS

6

 

Kusiak Adam

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

 

Maczuga Stanisław

 KS "Kłyż" Tarnogóra

6

 

Madej Michał

Pizzeria ANIELA

6

 

Smoła Rafał

 MOONSHINERS

6

8

Bogdan Damian

 KS "Kłyż" Tarnogóra

5

 

Gnatek Bartłomiej

Juniorzy Mł. UENS

5

 

Kruk Seweryn

Pizzeria ANIELA

5

 

Paszek Grzegorz

Pizzeria ANIELA

5

 

Smoła Andrzej

 MOONSHINERS

5

9

Delekta Jakub

 ŁKS Łowisko

4

 

Gnatek Dawid

Pizzeria ANIELA

4

 

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

4

 

Klocek  Marek

 KS Majdan Łętowski

4

 

Małecki Dawid

 REH-MAR Sarzyna

4

 

Więcław Dawid

 KS Majdan Łętowski

4

10

Ćwikła  Paweł

 MOONSHINERS

3

 

Gnatek Patryk

 REH-MAR Sarzyna

3

 

Grab Patryk

 KS "Kłyż" Tarnogóra

3

 

Kruczkowski Paweł

Gościniec

3

 

Piersiak Paweł

 ŁKS Łowisko

3

 

Mieleszko Łukasz

 MOONSHINERS

3

 

KOzłowski

Gościniec

3

11

Bizior  Łukasz

 MOONSHINERS

2

 

Kuras Tomasz

 KS Majdan Łętowski

2

 

Leśko Rafał

Juniorzy Mł. UENS

2

 

Niedbała Jakub

 REH-MAR Sarzyna

2

 

Niedbała Karol

 REH-MAR Sarzyna

2

 

Rusin Dariusz

 KS "Kłyż" Tarnogóra

2

 

Szczerbaty D

Gościniec

2

 

Wraga Daniel

 KS "Kłyż" Tarnogóra

2

 

Zieliński Mateusz

 MOONSHINERS

2

 

Żuraw Kacper

 REH-MAR Sarzyna

2

12

Iwanicki Wiktor

Gościniec

1

 

Klocek P

 KS Majdan Łętowski

1

 

Koczot Bartłomiej

 MOONSHINERS

1

 

Koczot Sylwester

 KS Majdan Łętowski

1

 

Kruczkowski Kamil

Gościniec

1

 

Nienajadło Arkadiusz

Gościniec

1

 

Paszek Jakub

Juniorzy Mł. UENS

1

 

Paul Wiktor

Juniorzy Mł. UENS

1

 

Pokrywka Albert

Gościniec

1

 

Tabor Robert

 ŁKS Łowisko

1

 

Tupaj Daniel

Gościniec

1

 

Węglarz Marcin

Gościniec

1

 

Żuraw Michał

 REH-MAR Sarzyna

1

 

 

 

następna -  VI kolejka  w dniu 27.01.2019r.

lp

godz.

drużyna

drużyna

21

1600

Junior ECUnia

KS Majdan Łęt.

22

1645

Gościniec

KS „Kłyż” Tarnogóra

23

1730

REH-MAR Sarzyna

ŁKS Łowisko

24

1815

Pizzeria ANIELA

MOONSHINERS

 

 
Unia-Elektrociepłownia z Pucharem Prezesa KBOŚ E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 18 January 2019

 

Unia-Elektrociepłownia podopieczni trenera Zdzisława Barana po pięciu wygranych meczach turniejowych  zdobyli Puchar Prezesa Komunalnej Biologicznej Oczyszczalni Ścieków w Sarzynie.

 W turnieju wystąpiło  sześć drużyn (z planowanych zabrakło MKS Gryf Mielec).

Pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna Unia-Elektrociepłownia NS, drugie Sparta Leżajsk, trzecie JKS Jarosław, czwarte Strug Tyczyn, piąte Azalia Wola Zarczycka, szóste Grodziszczanka Grodzisko.

 

Szymon Grabarz -czołowy  zawodnik naszej drużyny  -zdobył tytuł KRÓLA STRZELCÓW (14 bramek)

 

Podczas ceremonii podsumowania zmagań turniejowych uczczono pamięć po tragicznie zmarłym Prezydencie Gdańska ŚP. P. Adamowiczu Minutą Ciszy.

 Nagrody dla uczestniczących w turnieju ekip piłkarskich i wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników wręczyli Pan Andrzej Rychel-Burmistrz Nowej Sarzyna i Pan Krzysztof Jaromin-Prezes Zarządu KBOŚ.

 

 

Wyniki Gier

9:30

„Grodziszczanka”  Grod -„Unia Elektrociepłownia”

 0-6

9:55

PUKS „Azalia”  Wola Z - SzP  „Sparta” Leżajsk

 2-2

10:20

JKS Jarosław - MKS „Strug” Tyczyn

 3-1

10:45

„Grodziszczanka”  Grodz - SzP  „Sparta” Leżajsk

 0:10

11:10

„Unia Elektrociepłownia” - MKS „Strug” Tyczyn

 4:1

11:35

PUKS „Azalia”  Wola Z - JKS Jarosław

 1-6

12:00

„Grodziszczanka”  Grod - MKS „Strug” Tyczyn

 2-2

12:25

SzP  „Sparta” Leżajsk - JKS Jarosław

 2:1

12:50

„Unia Elektrociepłownia”  - PUKS „Azalia”  Wola Z

 6:3

13:15

„Grodziszczanka”  Grodz - JKS Jarosław

 0:7

13:40

MKS „Strug” Tyczyn - PUKS „Azalia”  Wola Z

 7:1

14:05

SzP  „Sparta” Leżajsk - „Unia Elektrociepłownia”

 3-5

14:30

„Grodziszczanka”  Grodz - PUKS „Azalia”  Wola

 0:6

14:55

JKS Jarosław - „Unia Elektrociepłownia”

 1:4

15:20

MKS „Strug” Tyczyn - SzP  „Sparta” Leżajsk

 0:4

 

Wyniki i tabela :

 

Strug

Grodz

Azalia

JKS

Sparta

UNIA

P ty

Br

 

„Strug” Tyczyn

 xxx

 2:2

 7:1

 1:3

 0:4

 1:4

 4

 11:14

 IV

 „Grodziszczanka”  G

 2:2

 xxx

 0:6

 0:7

 0:10

 0:6

 1

 2:31

 VI

PUKS „Azalia”  Wola Z

 1:7

 6:0

 xxx

 1:6

 2:2

 3:6

 4

 13:21

 V

JKS Jarosław

 3:1

 7:0

 6:1

 xxx

 1:2

 1:4

 9

 18:8

 III

SzP  „Sparta” Leżajsk

 4:0

 10:0

 2:2

 2:1

 xxx

 3:5

 10

 21:8

 II

Unia Elektrociepłownia

 4:1

 6:0

 6:3

 4:1

 5:3

 xxx

 15

 25:7

 I

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy Bramkarz

 Łukasz Dziobek

 JKS Jarosław

Najlepszy Zawodnik

 Jakub Fusiarz

 Sparta Leżajsk

Król Strzelców

 Szymon Grabarz

 Unia-Elektrociepłownia

 

 

 

 

 

 

 
Tygodniowy plan zajęć E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 17 January 2019

sobota

19 styczeń

930-1630

 

Turniej Juniorów Młodszych

o Puchar Prezesa KBOŚ

 

niedziela

20 styczeń

1730

mecz drużyny juniorów młodszychw ramach

  V kolejki halowego turnieju OPEN

 

poniedz

21 styczeń

1700-1800

Trampkarz 2005/2006

hala

wtorek

22 styczeń

1500-1600

młodzik

hala

wtorek

22 styczeń

1800-2000

seniorzy

hala

środa

23 styczeń

1800-1900

Juniorzy 2002/2004

hala

Czwartek

24 styczeń

1700

seniorzy

stadion

czwartek

24 styczeń

1700-1800

Młodzik  2007/2008

hala

czwartek

24 styczeń

1800-1900

Trampkarz 2005/2006

hala

piątek

25 styczeń

1600-1700

Juniorzy 2002/2004

hala

piątek

25 styczeń

1700-1900

 seniorzy

hala

           

 

 
Halowy Turniej Piłkarski Juniorów Młodszych o Puchar Prezesa KBOŚ E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 14 January 2019

 

Plan Gier:

Lp

godz.

drużyna

drużyna

1

930

Grodziszczanka

Unia Elektrociepłownia

2

950

Azalia Wola Z

Sparta Leżajsk

3

1010

JKS Jarosław

Gryf Mielec

4

1030

Strug Tyczyn

Unia Elektrociepłownia

5

1050

Grodziszczanka

Gryf Mielec

6

1110

Azalia Wola Z

JKS Jarosław

7

1130

Strug Tyczyn

Sparta Leżajsk

8

1150

Unia Elektrociepłownia

Gryf Mielec

9

1210

Grodziszczanka

Azalia Wola Z

10

1230

Strug Tyczyn

Gryf Mielec

11

1250

Sparta Leżajsk

JKS Jarosław

12

1310

Unia Elektrociepłownia

Azalia Wola Z

13

1330

Strug Tyczyn

JKS Jarosław

14

1350

Gryf Mielec

Azalia Wola Z

15

1410

Sparta Leżajsk

Grodziszczanka

16

1430

Strug Tyczyn

Azalia Wola Z

17

1450

JKS Jarosław

Grodziszczanka

18

1510

Sparta Leżajsk

Unia Elektrociepłownia

19

1530

Strug Tyczyn

Grodziszczanka

20

1550

JKS Jarosław

Unia Elektrociepłownia

21

1610

Gryf Mielec

Sparta Leżajsk

1630 zakończenie turnieju

 

 

 

 

 
Wyniki 4. kolejki Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - XIII edycja OPEN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 11 January 2019

 

IV kolejka gier - 12 styczeń 2019r:

lp

godz.

drużyny

 

wynik

13

1600

Gościniec

ŁKS Łowisko

 1:15

 

 

Pokrywka 

 Delekta J 4, Delekta K 4,

Gumieniak K 3,

 Fornal 2,

Gumieniak S, Piersiak 

 

14

1645

MOONSHINERS

KS Majdan Łęt.

 10:5

 

 

 Półćwiartek 4

Smoła A 3,

Ćwikła, Smoła R, Grabowski 

 Surtyk 3, Więcław, Klocek

 

15

1730

Pizzeria ANIELA

KS „Kłyż” Tarnog

 12:3

 

 

Wołoch 4, 

Łuczak 3,

Paszek 2,  

Kruk 2, samobójcza 

 Kusiak 2, Bogdan

 

16

1815

REH-MAR Sarzyna

Junior ECUnia

 4:3

 

 

Małecki 3, 

Żuraw K 

 Grabarz 2,

Gnatek B 

 

Wyniki gier mistrzowskich:

 

Aniela

Łowisko

Kłyż

Moonsh

Sarzyna

Majdan

Junior

Gościn

 Pizzeria ANIELA

 

8-7

12:3 

 

 

 

 

16:2

 ŁKS Łowisko

7-8

 

 

 

 

16:0

7:2

 15:1

 "Kłyż" Tarnogóra

3:12 

 

 

11:2

 

9:8

6-8

 

 MOONSHINERS

 

 

2:11

 

2:1

 10:5

 

14-2

 REH-MAR Sarzyna

 

 

 

1:2

 

5-6

4:3 

4:3

 KS Majdan Łęt

 

0:16

8:9

 5:10

6-5

 

 

 

Juniorzy Mł. UENS

 

2:7

8-6

 

 3::4

 

 

 

Gościniec

2:16

 1:15

 

2-14

3:4

 

 

 

 

Tabela, strzelcy i terminarz 5. kolejki w rozwinięciu informacji. 


 

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 16 - 30 z 2787
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

Siarka II Tbg. - UNIA -:-

marzec 2018

Poprzedni mecz

 vs.


17. kolejka V ligi

Rotunda Krzeszów - UNIA 2:5

sobota 10.11., godz. 13:00