MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Unia - Stal Sanok E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 05 March 2009

Unia Nowa Sarzyna - Stal Sanok, 07.03.09r., godz. 11:00 w Hucisku

Specialiści od rozgrywek Pucharu Polski,  czyli Stal Sanok będzie ostatnim sparingpartnerem piłkarzy Piotra Brzezińskiego przed wnzowieniem rozgrywek w rundzie rewanżowej. Ostatanie osiągnięcia drużyny z rodu Z. Beksińskiego znają wszyscy kibice futobolu w Polsce. Stali sanockiej życzymy udanych występów w 1/4 PP oraz rychłej rywalizacji z Unią w rozgrywkach III ligi w sezonie 2009/10r.

 
Wygrana z JKS-em E-mail
Autor: Administrator   
Wednesday, 04 March 2009

 Drużyna Jarosławskiego Klubu Sportowego to jeden z najczęstszych sparingpartnerów czerwono-biało-niebieskich. Unici grali z JKS-em przed startem rundy jesiennej sezonu 2008/09, rywalizowali także na hali MOSiR w Jarosławiu w styczniu br. w Turnieju im. Mariana Lotycza. Oba zespoły spotkały się również i dziś na murawie boiska w podjarosławskim Makowisku. Do inauguracji piłkarskiej wiosny pozostało już niespełna półtora tygodnia. Unici są 4 zespołem III ligi, zaś niebiesko-czarni zajumują 5 pozycję w IV lidze. Z dzisiejszej gry kontrolnej zwycięsko wyszła Unia, która pokonała rywali 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli R. Micek, P. Gaca  oraz P. Szafran. Najlepsze zawody w szeregach Unii rozegrali Tomasz Telka i Robert Micek.

skład Unii: Zastawny - Łuczak, Wtorek, Gaca, Padiasek, Oślizło, Gnatek, Szafran, Micek, Radawiec, Telka.

w II części dodatkowo zagrali: Paul, Klimek, Kida, Mierzwa Kamil, Mierzwa Marek, Napieralski, Gap.

 
Rozmowa z kapitanem Unii E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 March 2009

 Zapraszamy do lektury wywiadu z jednym z najzdolniejszych wychowanków Unii Nowa Sarzyna, a obecnie filarem defensywy i kapitanem zespołu Piotrem Gacą.

 

Jak oceniasz rundę jesienną w wykonaniu zespołu?
P.G.: Rundę jesienną oceniam bardzo dobrze. Mało, kto przed rozgrywkami wierzył, że uda się nam zająć 4 miejsce i zdobyć 24 punkty (najwyższa pozycja spośród beniaminków). Przed nami trudniejsza runda rewanżowa ( 9 meczów na wyjeździe). W rundzie rewanżowej nie możemy oglądać się na rywali. W każdym meczu musimy walczyć o pełną pulę punktową, ponieważ różnice punktowe pomiędzy zespołami są niewielkie (8 punktów do strefy spadkowej przy założeniu, że spada z II ligi Stal Poniatowa i Hetman Zamość). Każdy zdobyty punkt będzie bardzo ważny, a ich utrata spowoduje spadek w tabeli.

 

Które zwycięstwo daje powody do radości, a która porażka najbardziej boli?
P.G.: Największą satysfakcję sprawiło mi zwycięstwo z faworytem i liderem III ligi Resovią Rzeszów. W tym meczu zespół pokazał charakter i konsekwencje do ostatniego gwizdka sędziego. Przełomowa była także wygrana z Izolatorem Boguchwała, po której mieliśmy passę 5 meczów bez porażki (4 zwycięstwa i 1 remis). Najbardziej jako obrońca odczułem porażki, w których straciliśmy dużą ilość bramek: z Orlętami Radzyń Podlaski 2:4, Karpatami Krosno 1:4, Orłem Przeworsk 0:3 i Górnikiem II Łęczna 0:4. W tych czterech meczach straciliśmy 15 bramek, w pozostałych jedenastu zaledwie 3. (Ciąg dalszy w rozwinięciu newsa)

Czytaj całość...
 
Drużyna juniorów dziesiąta E-mail
Autor: Administrator   
Sunday, 01 March 2009

 W rozegranych w dniu 28 lutego w Mielcu Drużynowych Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Juniorów w Szachach na 2009 r. drużyna „Unii” zajęła odległe – 10 miejsce na 14 startujących drużyn, zdobywając w 9 meczach 8 punktów meczowych i 30 punktów „małych”. Nasza drużyna wygrała 3 mecze (z Lotnikem II Mielec i Hetmanem II Pilzno po 6:0 oraz z MDK Staroniwą II Rzeszów 5:1), zremisowała 2 mecze (z Markovią Markowa i Górnovią Górno po 3:3) oraz przegrała 4 mecze (z Uranią I Krosno 2:4, SKKS Przemyśl 2,5:3,5, MDK Staroniwa I Rzeszów 2:4 i Uranią II Krosno 0,5:5,5). Zawody zdominowały znakomicie przygotowane drużyny z Krosna. Zwyciężyła Urania II przed Uranią I – obydwie po 17 punktów meczowych, wyprzedzając trzeci w tabeli Lotnik I Mielec aż o 5 pkt. Premią za zwycięstwo był awans do II ligi juniorów. Więcej w rozwinięciu newsa.

Czytaj całość...
 
Trampkarze Unii najlepsi w turnieju eliminacyjnym E-mail
Autor: Administrator   
Sunday, 01 March 2009

 28 lutego 2009r. w nowosarzyńskiej hali MOSiR rozegrano drugi turniej eliminacyjny Halowej Ligi Powiatowej Trampkarzy w Piłce Nożnej. Halowe Mistrzostwa Powiatu Leżajskiego organizowane są przez Powiatowe Zrzeszenie Zespołów Sportowych w Leżajsku z inicjatywy jego Prezesa Zbigniewa Śliwy. W roku 2009 mistrzostwa organizowano w trzech kategoriach  tj.  orlik chłopców, trampkarz chłopców i młodzik dziewcząt.

W sobotę w hali MOSiR w Nowej Sarzynie rozegrano turniej eliminacyjny grupy B kategorii trampkarz. Wzięło w nim udział sześć zespołów, które osiągnęły następujące wyniki:

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2506 - 2520 z 2677
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni mecz

 vs.

34. kolejka IV ligi

UNIA - Wisłoka Dębica 2:6

piątek 15.06., godz. 18:00

Poprzedni mecz

 vs.

33. kolejka IV ligi

Sokół Nisko - UNIA 1:2

sobota 10.06., godz. 17:00