MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Komplikacji w terminarzu rozgrywek ciąg dalszy E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 19 March 2009
   Nie w niedzielę 22 marca w Radzyniu Podlaskim, nie w środę 25 marca w Szarowoli, ale dopiero w niedzielę 29 marca w Nowej Sarzynie piłkarze Unii rozpoczną zmagania w rundzie rewanżowej III ligi. Wtedy to w 18. kolejce podejmiemy na własnym stadionie Karpaty Krosno. Powodem tego stanu rzeczy jest ponowne przełożenie spotkań z terenu województwa lubelskiego, gdzie panuje zimowa aura. W dniu dzisiejszym, na wniosek zainteresowanych klubów Wydział Gier Podkarpackiego ZPN wyznaczył nowe terminy 16. i 17. kolejki.
Nw. mecze 17. kolejki z dnia 21 i 22.03. przełożono na nowy termin - środa 29.04., godz. 17,00
Orlęta Łuków - Stal Rzeszów
Stal Kraśnik - Stal Mielec
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń - Unia
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów

Natomiast zaległe, nw. mecze 16. kolejki z dnia 25. marca zostaną rozegrane w środę 15.04., godz. 17,00.
Spartakus - Unia
Avia - Krośnianka
Górnik- Izolator
Łada - Tomasovia
 
Komunikat ws. bezpieczeństwa na stadionie Unii E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 19 March 2009
 Do Kbiców i Klubów Piłkarskich występujących w rozgrywkach III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej

Miejsko Zakładowy Klub Sportowy „UNIA” Nowa Sarzyna informuje, że ze względu na bezpieczeństwo osób przebywających na naszym obiekcie i ograniczoną liczbę miejsc dla  kibiców drużyny gości (50 miejsc), grupy zorganizowane będą wpuszczane tylko wtedy gdy spełnią następujące warunki:
1. Zarezerwują w formie pisemnej na trzy dni przed meczem bilety.
2.Prześlą do Klubu zbiorową listę kibiców zawierającą następujące informacje: nazwisko i imię, nr PESEL (na podstawie przesłanej listy zostaną przygotowane bilety wstępu na dany mecz)
3.Przy wejściu na stadion  okażą Służbom Porządkowym dowody tożsamości (dowód osobisty, legitymacja szkolna).
Regulamin w rozwinięciu newsa.
Czytaj całość...
 
Resovia wygrywa w Mielcu. Unici mogą nie zagrać w Radzyniu! E-mail
Autor: Administrator   
Wednesday, 18 March 2009

 Za nami czwarte spotkanie 16. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Dziś, liderująca Resovia pokonała 1:0 mielecką Stal po szybko zdobytej bramce przez Kamińskiego. Pozostałe 4 spotkania tej kolejki zaplanowano w środę 25 marca. Niestety ciągłe opady śniegu oraz deszczu ze śniegiem mogą również wpłynąć na odwołanie kilku spotkań 17. kolejki, którą trzecioligowcy mają rozgrywać w najbliższy weekend. Jak donosi nieoficjalna strona klubu Orlęta Radzyń Podlaski, niedzielne spotkanie Orląt z Unią Nowa Sarzyna może zostać przełożone. - (...) po ostatnich opadach śniegu murawa stadionu może w niedzielę nie nadawać się do gry. Wobec zaistniałej sytuacji Orlęta wyślą jeszcze dziś do Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej pismo z prośbą o przełożenie spotkania z Unią Nowa Sarzyna. Nowy termin meczu zostałby najprawdopodobniej wyznaczony na którąś środę, o ile oczywiście zgodzą się na to działacze z Rzeszowa. Ostateczna decyzja w tej sprawie powinna zapaść jutro - informuje serwis radzyńskiego klubu.

 
16. kolejka III ligi E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 14 March 2009

Stal Rzeszów - Stal Kraśnik 5:1

bramki: Solecki, Krauze, Reiman, Udoudo, Szala - Nowak

 

Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0:0

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń P. 0:0

 
Inauguracja w Rzeszowie, Dębicy i Przeworsku E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 14 March 2009

 Zima nie daje za wygraną, dlatego tylko w Rzeszowie, Dębicy i Przeworsku mają się odbyć mecze inaugurujące rundę wiosenną w III lidze. Podkarpacki tercet liczy, że rozpocznie rewanże od skasowania kompletu punktów.
W Rzeszowie miejscowa Stal Kwarcsystem (2 miejsce na półmetku) zmierzy się ze swą imienniczką z Kraśnika (8). Boisko przy Hetmańskiej ucierpiało wskutek opadów, ale trener Czesław Palik uważa, że nie jest z nim tak źle.
- Nie było sensu przekładać meczu. Jesienią graliśmy w gorszych warunkach. Niepokoi mnie tylko to, że przez pogodę odpadło nam sporo sparingów. Niestety, taka jest smutna podkarpacka rzeczywistość, nie ma sztucznych boisk, nie ma gdzie trenować. Oczywiście liczę, że damy sobie radę, rozpoczniemy od zwycięstwa. Z drugiej strony pierwszy mecz to zawsze pewna niewiadoma, a rywal nic nam nie ułatwi. każdy zespół liczy, że uda mu się dobrze wejść w rundę.
Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem odetchnęli piłkarze i trenerzy Wisłoki. Powód? Do dymisji podał się Jan Swół. kierownik biura klubu, który pełnił funkcję zarządu z nominacji poprzedniej Rady Klubu. Działacz ten nie był zainteresowany pomocą drużynie, za to blokował inicjatywy członków klubu (nie uznał legalności walnego zebrania, na którym prezesem został Piotr Chęciek).
Wisłoka (7) gościć będzie Orlęta z Łukowa (9). - W piątek potwierdzimy do gry nowych zawodników i poza Danielem Grębowskim będę miał do dyspozycji cały skład - informuje Mirosław Kalita, trener dębiczan. - Dowiedziałem się, że Orlęta mają jakieś problemy kadrowe, Solnica dalej jest kontuzjowany, ale ani myślę ich lekceważyć. Jak mamy dobrze zacząć, trzeba grać na sto procent możliwości.
W Przeworsku tamtejszy Orzeł (10) chce oskubać z punktów mocne jesienią Orlęta z Radzynia Podlaskiego (3). Byłaby to cenna zdobycz, dająca szansę na przesunięcie w stronę środka tabeli.
- Ostro pracowaliśmy w przerwie zimowej i powinno się to już w pierwszym meczu przełożyć na wynik - mówi Bogusław Sierżęga, coach Orła. - Za kartki wypadło dwóch graczy, jednak nie załamujemy rąk. Brak nam jeszcze bocznego pomocnika, ale liczę, że udam nam się pozyskać jeszcze kogoś wartościowego na to miejsce. Tak czy owak celujemy w zwycięstwo. źródło: "Nowiny"

 
<< « start < wstecz 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2536 - 2550 z 2719
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

LZS Jadachy - UNIA -:-

niedziela 23.09., godz. 16:00

Poprzedni mecz

 vs.

1/8 finału okręg. Pucharu Polski

KS Sarzyna - UNIA 6:0

środa 19.09., godz. 16:00