MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Prasa o Unii i Wisłoce E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 17 November 2008

Po rundzie jesiennej powodów do narzekań nie powinni mieć kibice Unii Nowa Sarzyna i Wisłoki Dębica. Obie ekipy zagrały na miarę swoich możliwości. Pozycje, jakie zajmują oddają ich aktualne możliwości. W Dębicy liczono może na coś więcej, ale tak po prawdzie, bez poważnego zastrzyku gotówki biało-zieloni mają bardzo ograniczone możliwości co widać po ich transferowych poczynaniach. A bez wzmocnień Wisłoka nie może liczyć na nic więcej niż co najwyżej zajęcie trzeciego miejsca na koniec sezonu. Miniona runda pokazała też dobitnie, że młodzi, zdolni piłkarze grający czy to w Unii, czy to w Wisłoce, powinni jak najszybciej szukać nowych wyzwań. Damian Juda, Piotr Gap czy Dariusz Kantor w III lidze na pewno już się niczego pożytecznego nie nauczą. Mogą natomiast cofnąć się w swoim piłkarskim rozwoju. źródło: "Super Nowości"

 
1/4 PP: Stal Gorzyce - Unia (2008/09) E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 17 November 2008
 
Szachiści Unii na "Przemyskim Niedźwiadku" E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 17 November 2008
 Wyniki zawodników MZKS „Unia” startujących w XIX Międzynarodowym Turnieju Szachowym „Przemyski Niedźwiadek” rozegranym dnia 15.11. (grupa juniorów - 68 uczestników):

22. Albert Pokrywka – 5 pkt. (VI miejsce w klasyfikacji juniorów do 10 lat)
27. Patrycja Ner – 5 pkt. (III miejsce w klasyfikacji juniorek do 18 lat)
31. Dominik Gnatek – 4,5 pkt
34. Eryk Sarzyński – 4,5 pkt.

Wcześniej (7.11. – 11.11.) Patrycja Ner startowała w Otwartych Mistrzostwach Rzeszowa, zajmując w grupie B 11-te miejsce (na 18 uczestników) – 4 pkt.

Ireneusz Lewko
 
Pucharowa przygoda dobiegła końca E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 15 November 2008

 Stal Gorzyce - Unia Nowa Sarzyna 3:3, k. 4:1

bramki dla Unii: Wtorek 2x, Juda oraz Łuczak w karnych

skład Unii: Zastawny -  Łuczak, Bartnik, Klimek (Paul), Gaca, Wtorek, Szafran, Gnatek, Micek, Gap, Juda.

Unici w 1/4 finału pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola. W meczu przyjaźni w Gorzycach Unia uległa Stali po konkursie rzutów karnych. Do przerwy gospodarze prowadzli 1:0, niedługo po wznowieniu gry podwyższyli na 2:0. Unici w tym okresie marnowali stuprocentowe sytuacje, jak choćby rzut karny - Gaca. Dogrywka była możliwa dzięki 2 bramkom Pawła Wtorka. W dogrywce Unitów na prowadzenie wyprowadził Damian Juda, ale przed jej końcem gospodarze zdołali wyrównać. Rzutów karnych nie wykorzystali m.in. strzelcy bramek: Wtorek, Juda. Bramkarza Stali pokonał tylko młodzieżowiec - Artur Łuczak. Przyczyna porażki: fatalna skuteczność zawodników naszego zespołu.

Sobotnie mecze 1/4 finału:

Słowianin Grębów - Siarka Tarnobrzeg 0:5

KP Zarzecze - Sokół Nisko 2:3 p.d.

 
Mecz przyjaźni w Gorzycach E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 14 November 2008
 W nadchodzącą sobotę i niedzielę osiem zespołów z Podokręgu Stalowa Wola zagra mecze 1/4 Pucharu Polski. Faworytem tych rozgrywek jest czwarty zespół III ligi lubelsko-podkarpackiej, czyli Unia Nowa Sarzyna. Naszym największym rywalem, zdaje się być trzecia po rundzie jesiennej w IV lidze podkarpackiej - Siarka Tarnobrzeg. Na Siarkę jednak możemy trafić dopiero w 1/2 lub w finale rozgrywek pod warunkiem, że i tarnobrzeżanie i Unici wygrają swoje sobotnie mecze. Trudniejsze zadanie czeka podopiecznych Brzezińskiego, którzy zagrają mecz przyjaźni ze Stalą w Gorzycach. Obok trwającej już przeszło 11 lat sympatii kibiców obu drużyn, Stal Gorzyce i Unię łączy jeszcze to, że powstały w tym samym 1951r., a swoje siedziby mają na ulicach, którym patronuje Piłsudski. Stal występuje obecnie w stalowowolskiej okręgówce, ale w swej niedawnej historii miała występy na zapleczu ekstraklasy. Unici chcą w tym sezonie powalczyć w pucharach, dlatego celem wyjazdu do Gorzyc jest zwycięstwo.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2671 - 2685 z 2787
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

Siarka II Tbg. - UNIA -:-

marzec 2018

Poprzedni mecz

 vs.


17. kolejka V ligi

Rotunda Krzeszów - UNIA 2:5

sobota 10.11., godz. 13:00