MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Sobotnie wyniki III ligi E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 09 August 2008

Dziś zostały rozegrane dwa spotkania 1. kolejki III ligi. Jeden z faworytów ligi - rzeszowska Resovia rozgromiła mielecką Stal, a Karpaty uległy na własnym stadionie Avii Świdnik.

Resovia Rzeszów - Stal Mielec 6:0

Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:2


 
Robert Micek zawodnikiem Unii E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 09 August 2008

 Do kadry seniorów Unii tuż przed startem trzecioligowych rozgrywek dołączył wychowanek Kolbuszowianki Robert Micek. Ten utalentowany pomocnik występował również w barwach Zrywu Dzikowiec. W okresie przygotowawczym rozegrał w Unii kilka spotkań kontrolnych, w których popisywał się dużymi umiejętnościami piłkarskimi. R. Micek ma 23 lata, mierzy 171cm i waży 66kg. Serdecznie witamy Roberta i życzymy mu udanych występów w barwach Unii. (Zdjęcie pochodzi z serwisu www.kolbuszowianka.net)


 
III ligę czas zacząć E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola

niedziela 10 sierpnia, godz. 17:00, stadion MZKS Unia

 

Na ośmiu stadionach Podkarpacia i Lubelszczyzny w najbliższy weekend wystartuje nowoutworzona III liga. Weźmie w niej udział 16. zespołów z obu województw. Mistrz rozgrywek awansuje bezpośrednio do II ligi, wicemistrz zagra o nią w barażu z wicemistrzem innej III ligi grupy wschodniej, a 4. ostatnie zespoły spadają do IV ligi.


Czytaj całość...
 
Inauguracja III ligi na Piłsudskiego z atrakcjami! E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

W imieniu piłkarzy i zarządu MZKS "Unia" Nowa Sarzyna zapraszam serdecznie kibiców i całe rodziny na inaugurację rozgrywek III-Ligi Piłkarskiej w niedzielę o godz. 17.00, gdzie nasza drużyna rozegra mecz ze Spartakusem Szarowola. Na kibiców z dziećmi, żonami lub sympatiami czeka "zimna" niespodzianka ufundowana przez Poltino Leżajsk. Ponadto moc atrakcyjnych nagród zarówno sportowych, jak i dla ciała i ducha. Organizatorzy zapewniają, że warto tego dnia poświęcić swój wolny czas i spędzić go na obiektach sportowych "Unii". Stwórzmy wspólnie atmosferę piłkarskiego święta. Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych sportowych emocji - Dariusz Łata.


 
Wielka Inauguracja III ligi E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

 Resovia kontra Stal Mielec. Izolator, Karpaty i Unia zaczynają u siebie, Stal Rzeszów w Kraśniku. Orzeł i Wisłoka nie boją się Orląt. Zespoły zreformowanej III ligi w weekend ruszają do akcji. Sezon przebiegnie po znakiem rywalizacji ekip Podkarpacia i Lubelszczyzny. Na stadionie Resovii zobaczymy jednak tylko nasze zespoły. Resovia, podejmie Stal Mielec.


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 181 182 183 184 185 186 187 188 189 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2821 - 2829 z 2829
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


28. kolejka V ligi

Sparta Jeżowe - UNIA -:-

25/26.05., godz. ??:00

Poprzedni mecz

 vs.

26. kolejka V ligi

Stal II St. Wola - UNIA 4:1

niedziela 12.05., godz. 11:00