MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Robert Micek zawodnikiem Unii E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 09 August 2008

 Do kadry seniorów Unii tuż przed startem trzecioligowych rozgrywek dołączył wychowanek Kolbuszowianki Robert Micek. Ten utalentowany pomocnik występował również w barwach Zrywu Dzikowiec. W okresie przygotowawczym rozegrał w Unii kilka spotkań kontrolnych, w których popisywał się dużymi umiejętnościami piłkarskimi. R. Micek ma 23 lata, mierzy 171cm i waży 66kg. Serdecznie witamy Roberta i życzymy mu udanych występów w barwach Unii. (Zdjęcie pochodzi z serwisu www.kolbuszowianka.net)


 
III ligę czas zacząć E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola

niedziela 10 sierpnia, godz. 17:00, stadion MZKS Unia

 

Na ośmiu stadionach Podkarpacia i Lubelszczyzny w najbliższy weekend wystartuje nowoutworzona III liga. Weźmie w niej udział 16. zespołów z obu województw. Mistrz rozgrywek awansuje bezpośrednio do II ligi, wicemistrz zagra o nią w barażu z wicemistrzem innej III ligi grupy wschodniej, a 4. ostatnie zespoły spadają do IV ligi.


Czytaj całość...
 
Inauguracja III ligi na Piłsudskiego z atrakcjami! E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

W imieniu piłkarzy i zarządu MZKS "Unia" Nowa Sarzyna zapraszam serdecznie kibiców i całe rodziny na inaugurację rozgrywek III-Ligi Piłkarskiej w niedzielę o godz. 17.00, gdzie nasza drużyna rozegra mecz ze Spartakusem Szarowola. Na kibiców z dziećmi, żonami lub sympatiami czeka "zimna" niespodzianka ufundowana przez Poltino Leżajsk. Ponadto moc atrakcyjnych nagród zarówno sportowych, jak i dla ciała i ducha. Organizatorzy zapewniają, że warto tego dnia poświęcić swój wolny czas i spędzić go na obiektach sportowych "Unii". Stwórzmy wspólnie atmosferę piłkarskiego święta. Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych sportowych emocji - Dariusz Łata.


 
Wielka Inauguracja III ligi E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

 Resovia kontra Stal Mielec. Izolator, Karpaty i Unia zaczynają u siebie, Stal Rzeszów w Kraśniku. Orzeł i Wisłoka nie boją się Orląt. Zespoły zreformowanej III ligi w weekend ruszają do akcji. Sezon przebiegnie po znakiem rywalizacji ekip Podkarpacia i Lubelszczyzny. Na stadionie Resovii zobaczymy jednak tylko nasze zespoły. Resovia, podejmie Stal Mielec.


Czytaj całość...
 
Przygotowania do sezonu E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

fot. Unia - Stal Kraśnik

 

Do nowego III ligowego sezonu piłkarze Unii przygotowywali się, trenując na własnych obiektach. W tym okresie rozegrali 10 spotkań kontrolnych, z których nie przegrali żadnego. Zanotowali 7 zwycięstw oraz 3 remisy. Imponująco wygląda również bilans bramek: 31-11.  Nie wiele działo się za to na rynku transferowym. Z gry Daniela Konopelskiego zrezygnowano już w trakcie rundy rewanżowej ubiegłego sezonu. Do zespołu ostatecznie nie weszli Micek z Kolbuszowianki i Gosa z leżajskiej Pogonii. Nowymi twarzami będą młodzieżowcy: Dominik Paul, Krzysztof Dubiel (wychowankowie) oraz  Wojciech Pasiak (Jutrzenka Kopki). Do drużyny mogą dołączyć jeszcze młodzieżowiec: Wojciech Sobiło (Sokól Nisko) i wychowanek Wojciech Strojek. Obecny skład drużyny - w dziale kadra.


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 191 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2851 - 2858 z 2858

SPARINGI LATO 2019:

12.07. Orzeł Wól.N. - Unia 0:4 

20.07. Sokół Kamień - Unia -:-

24.07. Sokół Nisko - Unia -:-

27.02. Tatyna Dyląg.  - Unia -:-

03.08. LZS Ździary - Unia -:-

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.   


1. kolejka V ligi

Sokół Kamień - UNIA -:-

10/11.08., godz. --:--

Poprzedni mecz

 vs.

34. kolejka V ligi

UNIA - Rotunda Krzeszów 7:2

sobota 29.06., godz. 17:00