MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Zaczynamy z Orlętami E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 14 August 2008

Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski

niedziela 17.08, godz. 17:00, stadion MZKS Unia

 

Po ubiegłotygodniowym falstarcie rozgrywek III ligi na Piłsudskiego w najbliższą niedzielę czeka  kibiców piłki  zadośćuczynienie w postaci szlagierowego pojedynku zawodników Unii z silną drużyną Orląt. Zespół z Radzynia Podlaskiego obok rużyn rzeszowskich (Stali i Resovii) okrzyknięto mianem faworyta ligi. Za Orlętami przemawiają zgrany, doświadczony kolektyw, dobra baza trenongowa oraz niezła kondycja finansowa klubu. W 1. kolejce Radzynianie pokonali przeworskiego Orła 3:1. Unici nie mieli okazji złapać jeszcze boiskowego kontaktu z ligowcami. Punktem odniesiena mogą być jedynie sparingi, w których podopieczni Brzezińskiego prezentowali się bardzo dobrze. Mecz z Orlętami będzie pierwszym wyznacznikiem i odpowiedzią na pytanie, czy Unia jest wstanie nawiązać walkę z najsilniejszymi trzecioligowcami. Zachęcamy wszystkich kibiców do licznego przybycia i wsparcia dopingiem naszego zespołu. Organizatorzy dla fanów przewidzieli mnóstwo atrakcji. Wśród posiadaczy biletów zostaną rozlosowane: kolacja dla 2 osób w "Mario" (fundator Restauracja "Mario"), szalik Benfiki Lizbona, 3 koszulki ZCH "Organika-Sarzyna" S.A., 2 polary ufundowane przez "Silikony Polskie", kupon na kwiaty do odebrania w kwiaciarni "Gerber", smycz Odry Wodzisław. Dodatkowo dla kobiet i dzieci czeka "zimna niespodzianka" z Poltino Leżajsk.


 
Zapowiedź 2. kolejki E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 14 August 2008

 W najbliższy weekend na ośmiu stadionach Lubelszczyzny oraz Podkarpacia zostanie rozegrana 2. kolejka III ligi. W sobotę rzeszowska Stal sprawdzi formę zawodników Orląt z Łukowa, a Stal mielecka w spotkaniu ze Stalą kraśnicką będzie próbowała podnieść się po sromotnej porażce z Resovią. W trzecim sobotnim pojedynku spotkają się Wisłoka Dębica oraz Spartakus Szarowola, który za wpadkę z kartami zdrowia zawodników w ub. niedzielę w Nowej Sarzynie poniesie najpewniej karę w postaci przegranej walkowerem.


Czytaj całość...
 
Prasa o 2. kolejce III ligi E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 14 August 2008

 Rzeszowska Stal sprawdzi groźne ponoć Orlęta z Łukowa. Unia liczy, że w końcu zainauguruje sezon.
W minionej kolejce meczu nie było dane rozegrać piłkarzom Unii. Wszystko przez drużynę Spartakusa. Tym razem do Nowej Sarzyny zawitają Orlęta Radzyń Podlaski i nic nie wskazuje na to, by kibice po raz kolejny mieli obejść się smakiem. Na spóźnioną inaugurację wszyscy w ekipie gospodarzy czekają jednak z niepokojem. Raz, bo niewiadomą jest forma, dwa, bo rywal bardzo wymagający.


Czytaj całość...
 
Przed meczem z Orlętami E-mail
Autor: Administrator   
Wednesday, 13 August 2008

Co łączy Marcina Chyłę z Orląt i Daniela Radawca z Unii?

 

Obaj panowie mają za sobą występy w najbardziej utytułowanym polskim klubie - Górniku Zabrze. Chyła reprezentował barwy Górnika 13 razy (w tym dwukrotnie w wyjściowym składzie) wiosną sezonu 2002/03 i jesienią 2003/04. Radar wystąpił w Górniku 10 razy (również dwukrotnie w pierwszej "11") w rundzie jesiennej sezonu 2005/06. Obaj zdobyli w ekstraklasie po 1 bramce w spotkaniach przeciwko Wiśle Płock. Już w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 na stadionie Unii Chyła i Radawiec staną naprzeciw sobie, aby poprowadzić swoje drużyny do zwycięstwa.


Czytaj całość...
 
Orlęta z Radzynia Podlaskiego kolejnym rywalem E-mail
Autor: Administrator   
Tuesday, 12 August 2008

 Drugi mecz przy ul. Piłsudskiego rozegramy z kolejnym reprezentantem Lubelszczyzny - Orlętami Radzyń Podlaski. Klub założony w 1924 roku mieniący się biało-zielonymi barwami rozgrywa swoje mecze na stadionie o pojemności 1000 miejsc siedzących przy ul. Warszawskiej 77 . Radzyń Podlaski to 16000 miasto odległe o 203km na pólnocny wschód od Nowej Sarzyny. Drużyna Orląt rozegrała kilka sparingów w okresie przygotowawczym, który rozpoczęła na obozie w Dzierżoniowie (od 15 lipca).


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 191 192 193 194 195 196 197 198 199 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2956 - 2970 z 2971

Sparingi zima 2020

08.02. LZS Zdziary - Unia 4:3
16.02. Sokół Kamień - Unia 1:8
22.02. Orzeł Przeworsk - Unia 2:3
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00