MZKS UNIA NOWA SARZYNA
III ligę czas zacząć E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008
Unia Nowa Sarzyna - Spartakus Szarowola

niedziela 10 sierpnia, godz. 17:00, stadion MZKS Unia

 

Na ośmiu stadionach Podkarpacia i Lubelszczyzny w najbliższy weekend wystartuje nowoutworzona III liga. Weźmie w niej udział 16. zespołów z obu województw. Mistrz rozgrywek awansuje bezpośrednio do II ligi, wicemistrz zagra o nią w barażu z wicemistrzem innej III ligi grupy wschodniej, a 4. ostatnie zespoły spadają do IV ligi.


Czytaj całość...
 
Inauguracja III ligi na Piłsudskiego z atrakcjami! E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

W imieniu piłkarzy i zarządu MZKS "Unia" Nowa Sarzyna zapraszam serdecznie kibiców i całe rodziny na inaugurację rozgrywek III-Ligi Piłkarskiej w niedzielę o godz. 17.00, gdzie nasza drużyna rozegra mecz ze Spartakusem Szarowola. Na kibiców z dziećmi, żonami lub sympatiami czeka "zimna" niespodzianka ufundowana przez Poltino Leżajsk. Ponadto moc atrakcyjnych nagród zarówno sportowych, jak i dla ciała i ducha. Organizatorzy zapewniają, że warto tego dnia poświęcić swój wolny czas i spędzić go na obiektach sportowych "Unii". Stwórzmy wspólnie atmosferę piłkarskiego święta. Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych sportowych emocji - Dariusz Łata.


 
Wielka Inauguracja III ligi E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

 Resovia kontra Stal Mielec. Izolator, Karpaty i Unia zaczynają u siebie, Stal Rzeszów w Kraśniku. Orzeł i Wisłoka nie boją się Orląt. Zespoły zreformowanej III ligi w weekend ruszają do akcji. Sezon przebiegnie po znakiem rywalizacji ekip Podkarpacia i Lubelszczyzny. Na stadionie Resovii zobaczymy jednak tylko nasze zespoły. Resovia, podejmie Stal Mielec.


Czytaj całość...
 
Przygotowania do sezonu E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

fot. Unia - Stal Kraśnik

 

Do nowego III ligowego sezonu piłkarze Unii przygotowywali się, trenując na własnych obiektach. W tym okresie rozegrali 10 spotkań kontrolnych, z których nie przegrali żadnego. Zanotowali 7 zwycięstw oraz 3 remisy. Imponująco wygląda również bilans bramek: 31-11.  Nie wiele działo się za to na rynku transferowym. Z gry Daniela Konopelskiego zrezygnowano już w trakcie rundy rewanżowej ubiegłego sezonu. Do zespołu ostatecznie nie weszli Micek z Kolbuszowianki i Gosa z leżajskiej Pogonii. Nowymi twarzami będą młodzieżowcy: Dominik Paul, Krzysztof Dubiel (wychowankowie) oraz  Wojciech Pasiak (Jutrzenka Kopki). Do drużyny mogą dołączyć jeszcze młodzieżowiec: Wojciech Sobiło (Sokól Nisko) i wychowanek Wojciech Strojek. Obecny skład drużyny - w dziale kadra.


Czytaj całość...
 
SN o starcie rozgrywek III ligi. E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 08 August 2008

 Faworytami do awansu mają być rzeszowskie drużyny i Orlęta Radzyń Podlaski. Co nam przyniosą rozgrywki III ligi, które rozpoczną się już w najbliższy weekend? Tego nie wie nikt. Zupełnie nowa liga sprawia, że o możliwościach poszczególnych drużyn przekonamy się na boisku. To, kto będzie mocny, a komu przyjdzie bronić się przed spadkiem, częściowo powinna wyjaśnić runda jesienna.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 191 192 193 194 195 196 197 198 199 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2971 - 2977 z 2977

Sparingi zima 2020

08.02. LZS Zdziary - Unia 4:3
16.02. Sokół Kamień - Unia 1:8
22.02. Orzeł Przeworsk - Unia 2:3
01.03. Iskra Zgłobień - Unia 1:3
06.03. Victoria Czermin - Unia 5:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

UNIA - Francesco Jelna -:-

04/05 kwietnia br., godz. ??

Poprzedni mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

PRZEŁOŻONY!