MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Olimpijczyk w Unii E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 22 August 2008

 W dniu dzisiejszym do kadry seniorów Unii Nowa Sarzyna dolączył na zasadzie wypożyczenia wychowanek Olimpii Pysznica - Wojciech Sobiło. Ten utalentowany 20-letni pomocnik ostani sezon spędził w Sokole Nisko.
Sobiło wzmocni rywalizację młodzieżowców o miejsce w wyjściowej jedynastce. W tej klasie rozgrywkowej przepisy zakładają grę trzech młodzieżowców od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Obecnie trener Brzeziński może korzystać z usług ośmiu młodzieżowców (Ząbczyk, K. Mierzwa, M. Mierzwa, Gnatek, Kusy, Dubiel, Pasiak, Sobiło). Życzymy Wojtkowi udanych występów na trzecioligowym froncie w barwach Unii.


 
3. kolejka. Pierwszy wyjazd do Krosna E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 22 August 2008
 Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna
sobota, 23.08, godz. 17:00


Nie ma łatwych przeciwników w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Stawka wydaje się być niezwykle wyrównana, a kilka zespołów, jak np. Resovia, Stal Rzeszów czy Orlęta Radzyń Podlaski prezentuje bardzo wysoki poziom. Na każdy punkt piłkarze Unii będą musieli solidnie zapracować. Kolejna okazaja na powiększenie naszego dorobku już w najbliższą sobotę o godz. 17:00 w Krośnie, przy ul. Legionów 6. Rywal, tamtejsze Karpaty zapowiadają walkę o pierwsze zwycięstwo w sezonie. Dla Unitów będzie to pierwsze wyjazdowe spotkanie na teren znany chociażby z występów w czwartoligowych sezonach. Karpaty z pewnością są drużyną w zasięgu naszych zawodników, którzy na to spotkanie muszą wyjść stuprocentowo skoncentrowani, aby nie powtórzyły się błędy w kryciu, które zadecydowały o porażce z Orlętami. (c.d. w rozwinięciu newsa)


Czytaj całość...
 
Kibice Unii we Lwowie E-mail
Autor: Administrator   
Friday, 22 August 2008

 

Trzech kibiców Unii z flagą dopingowało Reprezentację Polski podczas środowego meczu z Ukrainą we Lwowie.


Czytaj całość...
 
Co nowego w Karpatach? E-mail
Autor: Administrator   
Thursday, 21 August 2008

 Kolejnym rywalem nowosarzyńskiej Unii będą Karpaty Krosno. Oba zespoły grały ze sobą w ubiegłym czwartoligowym sezonie. W Krośnie padł remis 1:1 po bramkach Damiana Judy i Irka Zarzyki, a w Nowej Sarzynie po zaciętym meczu okraszonym kontuzją bramkarza gości Michała Wilczyńskiego oraz czerwoną kartką Dawida Gnatka bramek nie było. Komplikacje zdrowotne Wilczyńskiego okazały się być na tyle poważne, że nie znalazł się on w kadrze bieżącego sezonu. Trener Karpat, Maciej Huzarski w rundzie jesiennej nie będzie mógł też skorzystać z kontuzjowanych Lecha Czaji i Mateusza Balasa. (c.d. w rozwinięciu news)


Czytaj całość...
 
Unia TV - Wideo z meczu z Orlętami E-mail
Autor: Administrator   
Tuesday, 19 August 2008
 
<< « start < wstecz 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2986 - 3000 z 3009
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz - 1/2 finału PP

  vs. 

1/2 finału wojewódzkiego

Pucharu Polski

UNIA - Wisłok Wiśniowa -:-

środa 05.08., godz. 17:30

Poprzedni mecz - derby gminy!

 vs.

2. kolejka V ligi

Francesco Jelna - Unia 0:2

niedziela 02.08., godz. 17:00