MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Remis na zakończenie okresu przygotowań do nowego sezonu E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 02 August 2019
Unia Nowa Sarzyna - LZS Ździary 1:1 (0:0)
 
⚽ dla Unii: Karol Niedbała 
 
skład Unii: Marcin Żuraw -  Mateusz Kulec, Konrad Jandziński, Szymon Wośko, Michał Madej- Tomasz Wołoch, Alan Grześkiewicz, Dawid Bieńkowski, Kamil Filip-Dawid Gnatek, Artur Łuczak oraz Krystian Błajda, Patryk Wiatr, Filip Herdyna, Karol Niedbała.

 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (05-09.08br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 01 August 2019

poniedz

05.08

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

poniedz

05.08

16:00

Trampkarz 2006/2007

stadion

poniedz

05.08

16:30

Junior 2003/2005

orlik

wtorek

06.08

16:30

Junior 2003/2005

stadion

środa

07.08

15:00

Młodzik 2008/2009

stadion

środa

07.08

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

czwartek

08.08

16:30

Junior 2003/2005

orlik

piątek

09.08

15:00

Młodzik 2008/2009

stadion

piątek

09.08

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

piątek

09.08

16:30

Junior 2003/2005

stadion

 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 01 August 2019

Wyniki i plan gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

2-1

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

2--4

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

1-10

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

3-0

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

1-5

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

0-3

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

0-3

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

5-4

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

0-2

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

4-5

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

4-3

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

0-3

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

0-3

2 sierpień

17:30

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

18:20

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

ELEKTROCIEPŁOWNIA Unia Junior

6

16

32-16

2

CHMCH

6

15

28-16

3

REH-MART

6

15

20-10

4

WYDYGANI

6

11

28-14

5

KŁYŻ Tarnogóra

6

7

32-20

6

Wola Zarczycka

6

4

10-21

7

ADVIT Łętownia

6

1

11-31

8

MAJDAN Łętowski

6

0

10-43

 
Piłkarskie Czwartki E-mail
Autor: redakcja   
Thursday, 01 August 2019

  

 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 27 July 2019

 

Wyniki i plan gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

2-1

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

2-4

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

1-10

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

3-0

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

1-5

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

0-3

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

0-3

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

5-4

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

0-2

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

ELEKTROCIEPŁOWNIA Unia Junior

5

13

27-12

2

CHMCH

5

12

24-13

3

REH-MART

5

12

17-10

4

WYDYGANI

5

11

25-10

5

KŁYŻ Tarnogóra

5

7

28-15

6

Wola Zarczycka

5

1

7-21

7

ADVIT Łętownia

5

1

11-28

8

MAJDAN Łętowski

5

0

10-40

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 31 - 45 z 2897
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


7. kolejka V ligi

Stal Gorzyce - UNIA -:-

sobota 14.09., godz. 16:00

Poprzedni mecz

 vs.

1/8 okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Kamień 2:0

wtorek 10.09., godz. 17:00