MZKS UNIA NOWA SARZYNA
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - VII kolejka E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 30 January 2020

 

W niedzielę 02.02.br.   rozegrano siódmą (ostatnią) kolejka

XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny  w Piłce Nożnej- Kat. OPEN

Wyniki Gier:

lp

godz.

drużyna

drużyna

25

1500

MZKS UNIA Juniorzy

Orzeł Rudnik.                       3:0

26

1600

KS Sarzyna

Wydygani Judaszówka.      4:9

27

1700

KS Majdan Łętowski-

KŁYŻ Tarnogóra.                  0:3

28

1800

REH-MART Sarzyna

ŁKS Łowisko.                        2:8

 

 
MISTRZOSTWA POWIATU LEŻAJSKIEGO w Futsalu Młodzików E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 30 January 2020

W dniu 01.02.br. drużyna młodzików – podopieczni trenera Zdzisława Barana  wystąpi w MISTRZOSTWACH POWIATU LEŻAJSKIEGO  w Futsalu kat. MŁODZIK  z udziałem:

·          AZALIA  Wola Zarczycka

·          GRODZISZCZANKA Grodzisko

·          LOTNIK Wierzawice

·          SPARTA Leżajsk

·          UNIA Nowa Sarzyna

·          VIKTORIA  Giedlarowa

·          ZŁOTSAN Kuryłówka

 

Plan gier (1 x 12 min)

godz.

drużyny

 

930

AZALIA  Wola Zarczycka

VIKTORIA  Giedlarowa

945

SPARTA Leżajsk

ZłotSan Kuryłówka

1000

Lotnik Wierzawice

GRODZISZCZANKA Grodzisko

1015

UNIA Nowa Sarzyna

AZALIA  Wola Zarczycka

1030

VIKTORIA  Giedlarowa

SPARTA Leżajsk

1045

GRODZISZCZANKA Grodzisko

UNIA Nowa Sarzyna

1100

ZłotSan Kuryłówka

Lotnik Wierzawice

1115

AZALIA  Wola Zarczycka

SPARTA Leżajsk

1130

GRODZISZCZANKA Grodzisko

VIKTORIA  Giedlarowa

1145

UNIA Nowa Sarzyna

Lotnik Wierzawice

1200

ZłotSan Kuryłówka

AZALIA  Wola Zarczycka

1215

SPARTA Leżajsk

GRODZISZCZANKA Grodzisko

1230

Lotnik Wierzawice

VIKTORIA  Giedlarowa

1245

UNIA Nowa Sarzyna

ZłotSan Kuryłówka

1300

GRODZISZCZANKA Grodzisko

AZALIA  Wola Zarczycka

1315

SPARTA Leżajsk

Lotnik Wierzawice

1330

UNIA Nowa Sarzyna

VIKTORIA  Giedlarowa

1345

GRODZISZCZANKA Grodzisko

ZłotSan Kuryłówka

1400

Lotnik Wierzawice

AZALIA  Wola Zarczycka

1415

UNIA Nowa Sarzyna

SPARTA Leżajsk

1430

ZłotSan Kuryłówka

VIKTORIA  Giedlarowa

       

Uwaga

zbiórka  zawodników drużyny młodzików na ośrodku MOSiR o godz. 9:00

wyjazd o godzinie 9:10

 
Wyniki XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - kat.OPEN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 27 January 2020

- VI KOLEJKA - 26 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

21

1600

MZKS UNIA Juniorzy

Gnatek S 4, Gnatek B, Czechowicz W, Karwacki W, Maczuga E

KŁYŻ Tarnogóra

Horzempa

8-1

22

1700

REH-MART Sarzyna

Sobota A 4, Niedbała K 3, Fornal 3, Baj M 2, Półćwiartek K 2, Chmura

Wydygani Judaszówka

Urban 2, Romański W 2

15-4

23

1800

Orzeł Rudnik

?

ŁKS Łowisko

Doktor 7, Olko 3, Gumieniak K 2, Socha

4-13

24

1900

KS Majdan Łętowski

Surdyka 2, Kłos

KS Sarzyna

Zebzda Ł 3, Kulec 2, Zebzda R, Piekło

3-7

 

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydyg

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

5-8 

 7:3

15-4 

10-5

7-1

11-4

15

55-25

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

17-2

6-4 

 8:4

 13-4

25-5

18

72-20

KS Sarzyna

8-5

1-3

 

3-9

 

5-7

 3:1

7-3 

9

27-28

Kłyż Tarnogóra

 3:7

2-17

9-3

 

5-5

 1-8

8-2 

 

7

28-42

Wydygani

 4-15

4-6 

 

5-5

 

10-5

10-3

 10:4

10

43-38

 UNIA Juniorzy

5-10

 4:8

7-5

 8-1

5-10

 

 

9-10 

6

38-44

Orzeł Rudnik

1-7

 4-13

 1:3

 2-8

3-10

 

 

3-0

3

14-41

Majdan Łęt

4-11

5-25

 3-7

 

 4:10 

10-9 

0-3

 

3

26-65

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

ŁKS Łowisko

6

18

72-20

II

REH-MART Sarzyna

6

15

55-25

III

Wydygani Judaszówka

6

10

43-38

IV

KS Sarzyna

6

9

27-28

V

KS „Kłyż” Tarnogóra

6

7

28-42

VI

MZKS UNIA Juniorzy

6

6

38-44

VII

MKS Orzeł Rudnik

6

3

14-41

VIII

KS Majdan Łętowski

6

3

26-65

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

32

2

Olko T

ŁKS Łowisko

16

3

Romański M

Wydygani Judaszówka

15

4

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

14

5

Czechowicz Wojciech

MZKS UNIA Juniorzy

13

 

Surdyka

KS Majdan Łętowski

13

6

Baj Marek

REH-MART Sarzyna

12

 

Gnatek Sebastian

MZKS UNIA Juniorzy

12

7

Sobota Andrzej

REH-MART Sarzyna

11

8

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

10

9

Rychel KRZYSZTOF

Wydygani Judaszówka

9

10

Niedbała Karol

REH-MART Sarzyna

8

 

Zebzda Ł

KS Sarzyna

8

 
Zmarł Stanisław Banaś E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 24 January 2020

 

 
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - VI kolejka E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 23 January 2020

- VI KOLEJKA - 26 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

21

1600

MZKS UNIA Juniorzy

KŁYŻ Tarnogóra

 

22

1700

REH-MART Sarzyna

Wydygani Judaszówka

 

23

1800

Orzeł Rudnik

ŁKS Łowisko

 

24

1900

KS Majdan Łętowski

KS Sarzyna

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 31 - 45 z 2990

Sparingi zima 2020

08.02. LZS Zdziary - Unia 4:3
16.02. Sokół Kamień - Unia 1:8
22.02. Orzeł Przeworsk - Unia 2:3
01.03. Iskra Zgłobień - Unia 1:3
06.03. Victoria Czermin - Unia 5:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

UNIA - Francesco Jelna -:-

runda wiosenna odwołana!

 

Poprzedni mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

PRZEŁOŻONY!