MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Plan gier i terminy zajęć treningowych SPN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 02 November 2017

sobota 04.11.br. mecze Podkarpackiej Ligi Trampkarzy

 C-1 godz. 11:00 Unia NS – Gryf Mielec

C-2 godz. 13:00 Unia ENS – Rzemieślnik Pilzno

sobota  04.11.br  godz.13:00 (stadion  KS Sarzyna)   mecz drużyny juniorów

Unia NS – Sokół Kamień

 

niedziela  05.11.br  godz.8:45  wyjazd drużyny  seniorów  do Głogowa

GŁOGOVIA Głogów – Unia NS (godz 11:00)

poniedziałek

06 listopad

17:00

Turniej gr. orlik i młodzik

Hala MOSiR

wtorek

07 listopad

17:00

Turniej gr. junior i trampkarz

Hala MOSiR

czwartek

09 listopad

17:00

Turniej gr. orlik i młodzik

Hala MOSiR

piątek

10 listopad

17:00

Turniej gr. junior i trampkarz

Hala MOSiR

 

sobota 11bm. godz 7:45 wyjazd dwóch drużyny trampkarzy do Sanoka

C1 EkoBall Sanok - Unia ENS (godz 11:00)

C2 EkoBall Sanok - Unia ENS (godz 12:45) 

niedziela  12.11.br. godz 13:30  mecz  drużyny seniorów

UNIA NSarzyna  - SOKÓŁ Nisko

 
XIII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny w PN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 02 November 2017

Wykaz drużyn biorących udział w XIII Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Nowej Sarzyny w Piłce Nożnej.

 

Kat.   JUNIOR- rocznik 2000/2001 – koordynator Artur Zastawny

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

1.                     

Junior  A

Zastawny Artur

2.                     

Junior B

Zastawny Artur

3.                     

Trampkarz I

Baran Zdzisław

4.                     

Trampkarz II

Baran Zdzisław

5.                     

Tarnogóra

Mateusz Bednarz

Kat.  Trampkarz - rocznik 2002/3003 - koordynator  Baran Zdzisław

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

6.                     

Starszak I

Baran Zdzisław

7.                     

Starszak II

Baran Zdzisław

8.                     

Młodzik I

Tomasz Osipa

9.                     

Młodzik II

Tomasz Osipa

10.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kat.  Młodzik– rocznik 2004/2006 - koordynator Baran Zdzisław

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

11.                   

Młodzik

Tomasz Osipa

12.                   

MOSIR 

Baran Zdzisław

13.                   

Orlik 

Krzysztof Bigas

14.                   

Francesco Jelna

Półćwiartek Mirosław

15.                   

Łętownia

Baran Zdzisław

16.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kategoria  Orlik– rocznik 2007/2008 - koordynator Krzysztof Bigas

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

17.                   

Orlik

Krzysztof Bigas

18.                   

AP Młode Nadzieje

Krzysztof Bigas

19.                   

MOSIR

Baran Zdzisław

20.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kat. Żak - rocznik 2009 /2010 - koordynator Tomasz Osipa

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

21.                   

AP Młode Nadzieje 2009

Krzysztof Bigas

22.                   

AP Młode Nadzieje 2010

Tomasz Osipa

23.                   

MOSIR  2009

Baran Zdzisław

24.                   

Wola Zarczycka

Paweł Szczepański

Kat. Żaczki- rocznik 2011 i młodsi - koordynator Tomasz Bigas

Lp.

Nazwa drużyny

opiekun drużyny

25.                   

AP Młode Nadzieje 2011

Tomasz Osipa

26.                   

AP Młode Nadzieje 2012 A

Tomasz Bigas

27.                   

AP Młode Nadzieje 2012 B

Tomasz Bigas

 

Plan pierwszych gier w rozwinięciu informacji


Czytaj całość...
 
Admin Cup 2019! E-mail
Autor: Dariusz Łata   
Tuesday, 31 October 2017
 Z przyjemnością informujemy, że w dniu 13 stycznia 2018 roku w nowosarzyńskiej Hali MOSiR odbędzie się 9 edycja turnieju Admin Cup. Podczas całodniowego turniejowego zmagania będziemy obserwować zespoły prasowe takich drużyn, jak: Lech Poznań, Cracovia, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, GKS Tychy, Stal Rzeszów, Stal Kraśnik, Siarka Tarnobrzeg, RADO Hotel TEAM, AROR Sport Kraków, Drużyna Dziennikarzy Sportowych Podkarpacia oraz zespół gospodarzy Unia Nowa Sarzyna.
Drużyny z Ekstraklasy S.A. zostaną rozstawione i przydzielone po losowaniu do dwóch grup. Turniej ma kategorie OPEN i pozwala na udział zawodników czynnych zawodowo lub postawienie na sportową zabawę i integrację sportowych środowisk.
W dziewiątej edycji zostanie przeprowadzona aukcja pamiątek sportowych, a zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu "Integracja bez granic", w ramach których zgromadzone środki zostaną przekazane dla 12-letniego Gabrysia Kochmana cierpiącego na przepuklinę oponową-rdzeniową. W ramach tych środków została zrealizowana adaptacja pomieszczenia garażowego na potrzeby mieszkalne Gabrysia, aby mu pomóc łatwiej przemieszczać się na wózku inwalidzkim.  Zachęcamy zaproszone zespoły do przeprowadzenia wcześniejszej licytacji u siebie przed turniejem lub przeprowadzimy to na miejscu podczas turnieju. Zwycięzcy grup spotkają się w wielkim turnieju i zagrają o Puchary ufundowane przez Firmę DECOR z Krosna.
Zapraszamy potencjalnych sponsorów do pomocy przy organizacji tego ogólnopolskiego wydarzenia sportowego.
Patronat medialny nad imprezą obejmą mamy nadzieję gazety codzienne ,,Nowiny'', ,,Super Nowości'' - największe dzienniki południowo-wschodniej Polski, a także Nowosarzyńska Telewizja Kablowa ,,LokalTel" oraz miesięcznik samorządowy ,,Azalia"
Dla wszystkich przybyłych widzów przygotowane zostaną we współpracy z Grupą Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Już wkrótce na tej stronie pojawią się kolejne szczegóły dotyczące sponsorów imprezy oraz przygotowywanych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

 
UniaTV: skrót meczu 14. kolejki Unia - Ekoball Sanok E-mail
Autor: redakcja   
Saturday, 28 October 2017
 
Bramka z meczu Unia - Ekoball Stal Sanok E-mail
Autor: redakcja   
Saturday, 28 October 2017
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 46 - 60 z 2607

SPARINGI ZIMA 2018:

03.02. Sokół Nisko - Unia 0:0

07.02. Unia - Janowianka JL 5:1

10.02. Stal Gorzyce - Unia 1:3

15.02. Stal SW (jun.) - Unia 1:3

24.02. Stal Rzeszów (jun.) - Unia 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka IV ligi

Izolator Boguchwała - UNIA

10.03.2018 r.

Poprzedni mecz

 vs.

17. kolejka IV ligi

Wisłoka Dębica - UNIA 3:1

sobota 18.11., godz. 14:00