MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wyniki meczów drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 18 April 2019

Młodzicy przed meczem z AP Stalowa Wola

 

D2 Podkarpacka Liga Młodzików Młodszych

Unia NS - AP Stalowa Wola 0:2


B1. Podkarpacka Liga Juniorów młodszych

Unia Elektrociepłownia NS - Błękitni Ropczyce 3:2

(dla UEC: Grabarz,  Gnatek, Grunt)

 

C2 Podkarpacka Liga Trampkarzy Mł

Igloopol Dębica - Unia NS   3:0


 
Powiatowa Młodzieżowa Liga Piłkarska - 2019 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 15 April 2019

Rusza XVIII edycja Powiatowej Młodzieżowej Ligi Piłkarskiej prowadzonej przez POWIATOWE ZRZESZENIE KLUBÓW SPORTOWYCH W LEŻAJSKU.

W tym roku Nową Sarzynę reprezentować będą dwie ekipy:

 - w rozgrywkach  kategorii młodzików (rocznik 2007) – drużyna Młodzik-UNIA Nowa Sarzyna

-  w rozgrywkach kategorii orlik (rocznik 2009) – drużyna ORLIK MOSIR Nowa Sarzyna

     podopieczni trenera Zdzisława Barana.


Plan gier - Kat. Orlik

czwartek

23 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Jelnej

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

czwartek

6 czerwiec

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Łukowej

1 KS Łukowa

2. Złotsan Kuryłówka

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

czwartek

13 czerwiec

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Azalia Wola Zarczycka

2. Sparta Leżajsk

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

ORLIK MOSiR NS – Grodziszczanka Grodzisko

 

Plan gier - Kat. Młodzika 

czwartek

25 kwiecień

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Łukowej

1 KS Łukowa

2.  Wola Zarczycka

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

2 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Kuryłówce

1 Złotsan Kuryłówka

2. Lotnik Wierzawice

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

30 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Azalia Wola Z – Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Francesco Jelna – Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Unia Nowa Sarzyna – Grodziszczanka Grodzisko

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Unia Nowa Sarzyna – Brzyska Wola

 

 

 
Plan zajęć treningowych i gier (15-23 bm.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 15 April 2019

poniedz

15 kwiecień

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

15 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

poniedz

15 kwiecień

1700

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

ZIOMKI Rzeszów – Unia EC

(wyjazd 14:45)

 

wtorek

16 kwiecień

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

wtorek

16 kwiecień

1730

Juniorzy 2002/2004

Orlik

wtorek

16 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

środa

17 kwiecień

1500

Młodzik  2007/2008

stadion

środa

17 kwiecień

1600

Juniorzy 2002/2004

stadion

środa

17 kwiecień

1800

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – JKS Jarosław

 

czwartek

18 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – AP Stalowa Wola

 

czwartek

18 kwiecień

1330

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – Błękitni Ropczyce

 

czwartek

18 kwiecień

1545

seniorzy

stadion

piątek

19 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

IGLOOPOL Dębica – Unia Nowa Sarzyna

(wyjazd 9:00)

 

sobota

20 kwiecień

1300

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

STAL Nowa Dęba – UNIA Nowa Sarzyna

(wyjazd godz.11:00)

 

wtorek

23 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Kolejarz Zagórz

 

wtorek

23 kwiecień

1400

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – FKS Stal Mielec

 

 
Komplet punktów w meczu ze Słowianinem E-mail
Autor: redakcja   
Saturday, 13 April 2019

 
Unia Nowa Sarzyna - Słowianin Grębów 4:0 (3:0)
 
⚽14' 1:0 Klocek
⚽32' 2:0 Klocek 
⚽38' 3:0 Klocek
⚽49' 4:0 Pieróg
 
Unia: Żuraw, Wiatr, Pieróg, Ulawski, Wośko, Filip (58. Herdyna), Grześkiewicz, Madej (67. Błajda), Wołoch (81. Gnatek), Klocek, Łuczak.
 
Słowianin: Smerdak - Marcin Ciba (75. Łukasik), Rak, Dul, Walicki (32. Wermiński), Kowalczyk, Bednarz, Cholewa, Telka (78. Maciuba), Janeczko (46. Mariusz Ciba), Szuba (46. Kułaczkowski).
 
Drugi pojedynek u siebie i drugie zwycięstwo - to bilans spotkań domowych w rundzie wiosennej czerwono-biało-niebieskich. Tym razem Unici odprawili z kwitkiem zespół Słowianina Grębów. Losy spotkania roztrzygnął już w pierwszej połowie Arkadiusz Klocek, który popisał się trzema trafieniami w odstępie 24 minut. Nasz napastnik imponuje strzelecką formą, bo w rundzie rewanżowej zdobył już 6 bramek w czterech spotkaniach. Cztery minuty po zmianie stron gola na 4:0 zdobył Marcn Pieróg. Rozmiary zwycięstwa mogły być wyższe, ale gospodarze nie wykorzystali jeszcze kilku dobrych sytuacji. Co ciekawe Unici w tym meczu zachowali czyste konto. Sztuka ta udała im się dotychczas tylko w trzech spotkaniach, ostatnio w meczu derbowym z Pogonią 3 listopada ubiegłego roku. 
 
 
Wyniki drużyn młodzieżowych:
D2 Podkarpacka Liga Młodzików Stal Stalowa Wola - Unią NS 1:3
B1 Podkarpacka Liga Juniorów Mł  Ziomki Rzeszów - Unią EC 5:3
C2 Podkarpacka Liga Trampkarzy Mł  Unia NS - JKS Jarosław 0-1
 
 
Czytaj całość...
 
Tygodniowy plan gier i zajęć treningowych (13-23.04.br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 09 April 2019

mecz

przełożony

na 17bm.

1800

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – JKS Jarosław

 

sobota

13 kwiecień

1600

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” - „SŁOWIANIN” Grębów

 

niedz

14 kwiecień

1000

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

Stal St.Wola – Unia N

(wyjazd 8:30)

 

poniedz

15 kwiecień

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

15 kwiecień

1700

Seniorzy

stadion

poniedz

15 kwiecień

1700

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

ZIOMKI Rzszów – Unia EC

(wyjazd 14:45)

 

wtorek

16 kwiecień

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

wtorek

16 kwiecień

1700

Juniorzy 2002/2004

Orlik

wtorek

16 kwiecień

1700

Seniorzy

stadion

środa

17 kwiecień

1500

Młodzik  2007/2008

stadion

środa

17 kwiecień

1800

mecz trampk. z JKS Jarosław

C2

środa

17 kwiecień

1600

Juniorzy 2002/2004

stadion

czwartek

18 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – AP Stalowa Wola

 

czwartek

18 kwiecień

1330

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – Błękitni Ropczyce

 

czwartek

18 kwiecień

1545

seniorzy

stadion

piątek

19 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

IGLOOPOL Dębica – Unia N

(wyjazd 9:00)

 

sobota

20 kwiecień

1600

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

STAL N.Dęba – UNIA NS

(wyjazd godz.14:00)

 

wtorek

23 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Kolejarz Zagórz

 

wtorek

23 kwiecień

1400

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – FKS Stal Mielec

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 46 - 60 z 2858

SPARINGI LATO 2019:

12.07. Orzeł Wól.N. - Unia 0:4 

20.07. Sokół Kamień - Unia -:-

24.07. Sokół Nisko - Unia -:-

27.02. Tatyna Dyląg.  - Unia -:-

03.08. LZS Ździary - Unia -:-

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.   


1. kolejka V ligi

Sokół Kamień - UNIA -:-

10/11.08., godz. --:--

Poprzedni mecz

 vs.

34. kolejka V ligi

UNIA - Rotunda Krzeszów 7:2

sobota 29.06., godz. 17:00