MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Wyniki Turnieju Trampkarzy - Ferie Zimowe 2020 E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 17 January 2020

W dniu 16 bm. rozegrano pierwszy z trzech młodzieżowych turniejów piłkarskich  organizowanych w ramach programu „ZIMOWYCH FERII PIŁKARSKICH 2020”.

W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi (trampkarz Młodszy).

Turniej  organizowany był głównie kod kątem drużyn klubów z terenu naszej gminy, które z różnych przyczyn wycofały swój udział w rozgrywkach.

 

Wyniki turnieju:

I miejsce – MZKS „Unia” Nowa Sarzyna   9 punktów  bramki 22:5

(z Viktorią Giedlarowa 10:1, z Brzyską Wola 6:1, z Unią II 6:3)

 

II miejsce – UKS „Viktoria” Giedlarowa  4 punkty  bramki 4:12

(z Unią II 1:0, z Brzyską Wolą 2:2, z Unią I 1:10)


 

III miejsce – LKS Brzyska Wola   punktów 2   bramki  3:8

(z Unią II 0:0, z Giedlarową 2:2, z Unią I 1:6)


 

IV miejsce – MZKS „Unia” II Nowa Sarzyna punktów 1    bramki 3:7

( z Brzyską Wolą 0:0, z Giedlarową 0:1, z Unią I    3:6)

 

Organizatorami i Sponsorami turnieju byli:

- Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie

- Komunalna Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków w Nowej Sarzynie

 


 

 

 

 

 
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - V kolejka E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 17 January 2020

-  V  KOLEJKA  - 19 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

REH-MART Sarzyna

KS Sarzyna

 

18

1700

KS Majdan Łętowski-

MZKS UNIA Juniorzy

 

19

1800

Orzeł Rudnik

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

20

1900

Wydygani Judaszówka

ŁKS Łowisko

 

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydyg

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

 

 7:3

 

10-5

7-1

11-4

12

35-13

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

17-2

 

 8:4

 

25-5

12

53-12

KS Sarzyna

 

1-3

 

3-9

 

5-7

 3:1

 

3

12-20

Kłyż Tarnogóra

 3:7

2-17

9-3

 

5-5

 

 

 

4

19-32

Wydygani

 

 

 

5-5

 

10-5

10-3

 10:4

10

35-17

 UNIA Juniorzy

5-10

 4:8

7-5

 

5-10

 

 

 

3

21-33

Orzeł Rudnik

1-7

 

 1:3

 

3-10

 

 

3-0

3

8-20

Majdan Łęt

4-11

5-25

 

 

 4:10 

 

0-3

 

0

13-49

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

ŁKS Łowisko

4

12

53-12

II

REH-MART Sarzyna

4

12

35-13

III

Wydygani Judaszówka

4

10

35-17

IV

KS „Kłyż” Tarnogóra

4

4

19-32

V

KS Sarzyna

4

3

12-20

VI

MZKS UNIA Juniorzy

4

3

21-33

VII

MKS Orzeł Rudnik

4

3

8-20

VIII

KS Majdan Łętowski

4

0

9-39

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

24

2

Olko T

ŁKS Łowisko

13

 

Romański M

Wydygani Judaszówka

13

3

Baj Marek

REH-MART Sarzyna

11

4

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

10

5

Czechowicz Wojciech

MZKS UNIA Juniorzy

8

 

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

8

 

Rychel KRZYSZTOF

Wydygani Judaszówka

8

6

Niedbała Jakub

REH-MART Sarzyna

6

 

Sobota Andrzej

REH-MART Sarzyna

6

7

Gnatek Sebastian

MZKS UNIA Juniorzy

5

 

Surdyka

KS Majdan Łętowski

5

 

Urban D

Wydygani Judaszówka

5

 
Media o Admin Cup 2020 E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 13 January 2020

Super Nowości

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO ARTYKUŁU



Widzew Łódź

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO ARTYKUŁU


Czytaj całość...
 
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Sunday, 12 January 2020

-  IV KOLEJKA  - 12 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

13

1600

ŁKS Łowisko

Delekta 2, Olko 2, Doktor 2, Gumieniak 2…

MZKS UNIA Juniorzy

Gnatek S 2, Gnatek B, Gnidec 

 8:4

14

1700

Orzeł Rudnik

Maziarz 

KS Sarzyna

Zebzda Ł,  Zebzda R, Więcław

 1:3

15

1800

KS Majdan Łętowski

Klocek, Surdyka 2, Koczot 

Wydygani Judaszówka

Romański 7, Rychel 2, Berestka  

 4:10

16

1900

REH-MART Sarzyna 

Baj 3, Sobota 2, Chmura, Fornal 

KS „Kłyż” Tarnogóra

Misiak,  Gałdyś, Horzempa 

 7:3

 

 

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydyg

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

 

 7:3

 

10-5

7-1

11-4

12

35-13

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

17-2

 

 8:4

 

25-5

12

53-12

KS Sarzyna

 

1-3

 

3-9

 

5-7

 3:1

 

3

12-20

Kłyż Tarnogóra

 3:7

2-17

9-3

 

5-5

 

 

 

4

19-32

Wydygani

 

 

 

5-5

 

10-5

10-3

 10:4

10

35-17

 UNIA Juniorzy

5-10

 4:8

7-5

 

5-10

 

 

 

3

21-33

Orzeł Rudnik

1-7

 

 1:3

 

3-10

 

 

3-0

3

8-20

Majdan Łęt

4-11

5-25

 

 

 4:10 

 

0-3

 

0

13-49

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

ŁKS Łowisko

4

12

53-12

II

REH-MART Sarzyna

4

12

35-13

III

Wydygani Judaszówka

4

10

35-17

IV

KS „Kłyż” Tarnogóra

4

4

19-32

V

MZKS UNIA Juniorzy

4

3

21-33

VI

MKS Orzeł Rudnik

4

3

8-20

VII

KS Sarzyna

4

3

12-20

VIII

KS Majdan Łętowski

4

0

9-39

 

 
Stal Kraśnik najlepsza w jubileuszowym Admin Cup E-mail
Autor: redakcja   
Sunday, 12 January 2020

 FOTOGALERIA Z TURNIEJU

 

Wyniki 10. jubileuszowego turnieju Admin Cup 2020

 

Grupa A

Grupa B

Widzew Łódź

Iskra Zgłobień

Elektrociepłownia Nowa Sarzyna

Siarka Tarnobrzeg

GKS Tychy

Lech Poznań

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi

Stal Kraśnik

Unia Nowa Sarzyna

 

I runda
Widzew Łódź - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 0:5
bramki: Cebula 2x, Kręcidło 2x, Szuba

Iskra Zgłobień - Siarka Tarnobrzeg 0:2
bramki: Domański, Zasadni

GKS Tychy - Stal Kraśnik 1:4
bramki: Mendela - Drozd 3x, Gołębiowski

Lech Poznań - Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi 3:1
bramki: Tabiszewski, Smura, Pachelski - Szeliga

II runda
GKS Tychy - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 0:8
bramki: Cebula 2x, Flis, Szuba 2x, Siuzdak 2x, Dziwota

Lech Poznań - Siarka Tarnobrzeg 1:1
bramki: Pachelski - Domański

Unia Nowa Sarzyna - Iskra Zgłobień 2:2
bramki: Biernat 2x - Worosz 2x

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Stal Kraśnik 0:4
bramki: Drozd 2x, Szewc 2x

III runda
Lech Poznań - Unia Nowa Sarzyna 2:6
bramki: Pachelsk 2x - Wiatr 3x, Łuczak 2x, Biernat

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Widzew Łódź 4:1
Patek 2x, Deszczka Siejak - Olczyk

Stal Kraśnik - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 4:2

bramki: Drozd, Szewc 2x, Dydo - Cebula 2x

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi - Siarka Tarnobrzeg 0:5

bramki: Domański 3x - Witko 2x

IV Runda
GKS Tychy - Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi 0:2
bramki: Siejak, Patek

Stal Kraśnik - Widzew Łódź 4:2
bramki: Drozd, Szewc 2x, Dydo - Rutkowski 2x

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi - Iskra Zgłobień 3:3
bramki: Grodzki, M. Bieniaszewski, Szeliga - Worosz, Bać, Sendecki

Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna 1:3
bramki: Spasiuk - Biernat 2x, Błajda

V runda
GKS Tychy - Widzew Łódź 4:2
bramki: Mendela 4x - Rutkowski 2x

Lech Poznań - Iskra Zgłobień 3:2
bramki: Tabiszewski 2x Smura - Worosz 2x

Podkarpaccy Dziennikarze Sportowi - Unia Nowa Sarzyna 0:7
bramki: Biernat 2x, Iskra, Wiatr, Łuczak 3x

Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 0:3
bramki: Cebula, Siuzdak, Dziwota

Mecz o 5 miejsce:
Lech Poznań - Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi 3:1
bramki: Smura, Tabiszewski 2x - Długosz

Mecz o 3 miejsce:
Siarka Tarnobrzeg - Elektrociepłownia Nowa Sarzyna 2:1
bramki: Rębisz, Spasiuk - Cebula

Finał:
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 4:4 (k. 1:2)
bramki: Biernat 4x - Drozd 3x, Gołębiowski


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 61 - 75 z 3009
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz - 1/2 finału PP

  vs. 

1/2 finału wojewódzkiego

Pucharu Polski

UNIA - Wisłok Wiśniowa -:-

środa 05.08., godz. 17:30

Poprzedni mecz - derby gminy!

 vs.

2. kolejka V ligi

Francesco Jelna - Unia 0:2

niedziela 02.08., godz. 17:00