MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Gminne Turnieje Piłkarskie "Zimowe Ferie 2019" E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 11 February 2019

 
Wyniki Gminnego Turnieju Piłkarskiego Młodzików "Zimowe Ferie 2019" E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 11 February 2019

FOTOGALERIA Z TURNIEJU

 

14.02.2019r. - rozegrano turniej młodzików  (rocznik 2007 i młodsi), który zdominowali podopieczni trenera Zdzisława Barana podzieleni na dwie ekipy  ( I - "Unią Nowa Sarzyna, II - " Orlik MOSiR Nowa Sarzyna")

Tabela z rozgrywek:

1.             I

MZKS Unia Nowa Sarzyna.          12 punktów

2.            II

MOSiR „Orlik  Nowa Sarzyna.         9 punktów

3.             III

KS „Sokół” Hucisko .                            6 punktów

4.               IV

 LKS  Łukowa .                                       3 punkty

5.               V

 PUKS Azalia Wola Z .                           0 punktów


Wyniki gier:

godz.

drużyny

 

wynik

930

PUKS „Azalia”  Wola Z

„Unia” Nowa Sarzyna

 0:7

1000

KS „Sokół” Hucisko

MOSiR Orlik Nowa Sarzyna

 0:4

1030

LKS Łukowa

PUKS „Azalia”  Wola Z

4:1 

1100

„Unia” Nowa Sarzyna

KS „Sokół” Hucisko

 7:0

1130

MOSiR Orlik Nowa Sarzyna

„Unia” Nowa Sarzyna

 2:7

1200

LKS Łukowa

KS „Sokół” Hucisko

 1:2

1230

LKS Łukowa

MOSiR Orlik Nowa Sarzyna

 1:7

1300

PUKS „Azalia”  Wola Z

KS „Sokół” Hucisko

 2:3

1330

MOSiR Orlik Nowa Sarzyna

PUKS „Azalia”  Wola Z

 10:3

1400

„Unia” Nowa Sarzyna

LKS Łukowa

 4:1

 

Wyniki i tabela turnieju 

 

Lukowa

Azalia

Hucisko

ORLIK

UNIA

p-ty

b-ki

 

LKS

Łukowa

 

 4:1

 1:2

 1:7

 1:4

 3

 7:14

 4

PUKS „Azalia”  W

 1:4

 

 2;3

 3:10

 0:7

 0

 6:24

 5

„Sokół” Hucisko

 2:1

 3:2

 

 0:4

 0:7

5:14 

MOSiR Orlik NS

 7:1

 10:3

 4:0

 

 2:7

 9

 23:11

 2

MZKS „Unia” NS

 4:1

 7:0

 7;0

 7:2

 

 12

25:3 

 1

Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy, natomiast indywidualnie zawodnicy zostali udekorowani okolicznościowymi medalami. Aktu dekoracji dokonał jeden ze sponsorów turnieju Pan Krzysztof Jaromin - Prezes KBOŚ w Sarzynie.

 

 


 
Remis w drugim sparingu E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 09 February 2019
 SPARTA Jeżowe - UNIA Nowa Sarzyna 2:2 (1:2)
 
bramki dla Unii: Ulawski, Kwaśniak
 
Juniorzy Młodsi grali na "halówce" w Tyczynie E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 07 February 2019

 

Halowy Turniej Piłkarski Juniorów Młodszych

TYCZYN 2019

 

Grupa  A

 

Grupa B

„Strug” Tyczyn I

 

„Strug” Tyczyn II

„Junak”  Słocina

 

„Start” Lubenia

„Galicja” Chmielnik

 

JKS Jarosław

„Unia Elektrociepłownia” NS

 

„Unia II Nowa Sarzyna

 Z uwagi na nieobecność zapowiadanej drużyny z Błażowa i na prośbę organizatorów nasz klub wystawił dwie ekipy do rozgrywek turniejowych.

- Unia I Elektrociepłowni NS zajęła III miejscem ( po trzech wygranych w grupie w meczu półfinałowym ulegli w karnych JKS Jarosław 2:3 (1:1) a w meczu o III miejsce pokonali Junak Słocina 2:1)

- Unia II EC zajęła V miejsce (dwie wygrane, dwie porażki, jeden remis + wygrana w karnych) 

 

Wyniki gier grupowych:

godz.

drużyna

drużyna

wynik

800

„Strug” Tyczyn I

„Junak”  Słocina

 0:3

818

„Strug” Tyczyn II

„Start” Lubenia

 1:0

836

„Galicja” Chmielnik

„Unia EC” NS

 0;9

854

JKS Jarosław

„Unia II"

 3:1

912

„Strug” Tyczyn I

„Galicja” Chmielnik

 3:2

930

„Junak”  Słocina

„Unia EC” NS

 1:4

948

„Strug” Tyczyn II

JKS Jarosław

 3:1

1006

„Start” Lubenia

„Unia II"

 0:4

1024

„Strug” Tyczyn I

„Unia EC” NS

 0:3

1042

„Junak”  Słocina

„Galicja” Chmielnik

 2:2

1100

„Strug” Tyczyn II

„Unia II"

 1:0

1118

„Start” Lubenia

JKS Jarosław

 0:1

 

Wyniki i tabela gier grupowych

Grupa A

„Strug” I

„Junak”

„Galicja”

„Unia EC

p-kt

b-ki

 

„Strug” I

 

 0:3

 3:2

 0:3

 3

 3:8

 3

„Junak” 

3:0 

 

 2:2

 1:4

 4

 6:6

 2

„Galicja”

 2:3

 2:3

 

 0:9

 0

 4:15

 4

„Unia EC

 3:0

 4:1

 9:0

 

 9

 16:1

 1

 

Grupa B

„Strug” II

„Start”

JKS

Unia II

p-kt

b-ki

 

„Strug” II

 

 1:0

 3:1

 1:0

 9

 5:1

 1

„Start”  

 0:1

 

 0:1

4

 0

 0:6

 4

JKS

 1:3

 1:0

 

 3:1

 6

 5:4

 2

Unia II

 0:1

4:0 

 1:3

 

 3

 5:4

 3

 

Wyniki gier finałowych:

 

mecz o miejsce

5-8

 

1136

Unia II 

 Galicja Chmielnik

 2:2

(4:3) 

 

mecz o miejsce

5-8

 

1154

Strug I 

 Start Lubenia

 2:0

 

Półfinał I

 

 

1212

Unia EC 

 JKS Jarosław

 1:1

(2:3) 

 

Półfinał II

 

 

1230

Strug II 

 Junak Słocina

 3:0

 

mecz o miejsce

7

 

1248

Galicja Chmielnik

 Start Lubenia

 0:0

(4:5) 

 

mecz o miejsce

5

 

1306

Unia II 

 Strug I Tyczyn

 2:0

 

mecz o miejsce

3

 

1324

Unia EC 

 Junak Słocina

 2:1

 

mecz o miejsce

1

 

1342

JKS  Jarosław

 Strug II Tyczyn

 0:0

(2:1) 

 Szymon Grabarz zdobył nagrodę dla KRÓLA STRZELCÓW (9 bramek)


 
Program zajęć treningowych (9-16 luty br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Wednesday, 06 February 2019

sobota

9 luty

1700

mecz sparingowy z KS „SPARTA” Jeżowe

(sztuczne Stalowa Wola) - wyjazd 15:30

 

sobota

9 luty

9:00

wyjazd 845

Powiatowy Halowy Turniej Piłkarski

Trampkarzy Młodszych w Leżajsku

 

sobota

9 luty

wyjazd   7:00

Halowy Turniej Piłkarski

Juniorów Młodszych w Tyczynie

 

poniedz

11 luty

1000-1130

Trampkarz 2005/2006

hala

poniedz

11 luty

1130-1300

Młodzik  2007/2008

hala

poniedz

11 luty

1300

Juniorzy 2002/2004

orlik

wtorek

12 luty

1000-1130

Młodzik  2007/2008

hala

wtorek

12 luty

1130-1300

Juniorzy 2002/2004

hala

wtorek

12 luty

1800-1900

seniorzy

hala

środa

13 luty

1130-1300

Trampkarz 2005/2006

hala

środa

13 luty

1300-1430

Juniorzy 2002/2004

hala

czwartek

14 luty

930-1430

ZIMOWE FERIE PIŁKARSKIE 2019

Gminny Turniej Młodzików Mł

z udziałem:

LKS Łukowa

PUKS „Azalia” Wola Zarczycka

LKS Hucisko

PUKS „Francesco” Jelna

MOSiR –Orlik Nowa Sarzyna

Unia Nowa Sarzyna

 

 czwartek

piątek

 14 luty

15 luty

17:00

1000-1130

seniorzy

Trampkarz 2005/2006

stadion

hala

piątek

15 luty

1130-1300

Juniorzy 2002/2004

hala

piątek

15 luty

1700-1900

 seniorzy

hala

niedziela

17 luty

 13:00

mecz sparingowy z KS „Bukowa” Jastkowice

(sztuczne Stalowa Wola)

 

           

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 105 z 2876
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00