MZKS UNIA NOWA SARZYNA
Program przygotowań drużyny seniorów do Rundy Wiosennej Sezonu 2017/2018 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 27 November 2017

Plan zajęć  treningowych: 

-  tzw. okres roztrenowania – do 15 grudzień 2017r.

-  rozpoczęcie okresu przygotowań  -  09 styczeń 2018r.

- gry  kontrolne:

lp.

data

drużyna

1

03.02 sobota

Sokół  Nisko

 

 

 

2

10.02 sobota

Stal Gorzyce

 

 

 

3

17.02 sobota

Błękitni Ropczyce

 

 

 

4

24.02 sobota

Stal Rzeszów CLJ

 

 

 

5

03.03 sobota

Wisłok Wiśniowa

 

 
Skrót meczu 17. kolejki Wisłoka Dębica - Unia E-mail
Autor: wisłoka dębica   
Monday, 27 November 2017
 
Plan gier XIII Młodzieżowych Mistrzostw Nowej Sarzyny E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 24 November 2017

27.11.2017r. (poniedziałek) od 1700 do1900

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1700

orlik

Orlik

Wola Zarczycka

1720

młodzik

Młodzik

Francesco Jelna

1740

orlik

Wola Zarczycka

MOSIR

1800

młodzik

Orlik 

Francesco Jelna

1820

orlik

Orlik

MOSiR

1840

młodzik

Orlik 

Młodzik

28.11.2017r. (wtorek) od 1700 do1900

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1700

trampkarz

Młodzik I

Młodzik II

1720

junior

Junior B

Tarnogóra

1740

trampkarz

Starszak II

Młodzik II

1800

junior

Tarnogóra

Trampkarz II

1820

orlik

Starszak I

Starszak II

1840

junior

Junior B

Trampkarz II

30.11.2017r. (czwartek) od 1700 do1900

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1700

młodzik

Orlik 

Wola Zarczycka

1720

junior

Junior B

Tarnogóra

1740

młodzik

Francesco Jelna

Wola Zarczycka

1800

junior

Junior  A

Tarnogóra

1820

młodzik

Orlik 

Francesco Jelna

1840

junior

Junior B

Junior  A


termin  gier z 02.12.2017r.   został przełożony

na dzień 16.12.br.

godz.

grupa

drużyna

 - drużyna

1330

żak

AP Młode Nadzieje 2009

MOSIR  2009

1350

Żaczek

AP Młode Nadzieje 2011

AP Młode Nadzieje 2012 A

1410

żak

MOSIR  2009

AP Młode Nadzieje 2010

1430

Żaczek

AP Młode Nadzieje 2011

AP Młode Nadzieje 2012 B

1450

żak

AP Młode Nadzieje 2010

AP Młode Nadzieje 2009

1510

Żaczek

AP Młode Nadzieje 2012 A

AP Młode Nadzieje 2012 B

 

 
Tabele z rozgrywek XIII Halowych młodzieżowych Mistrzostw Nowej Sarzyny w Piłce Nożnej E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 21 November 2017

 

Tabela Kat. Junior

Lp.

drużyna

mecze

p-ty

bramki

1

Junior  A

5

12

15-9

2.

Junior B

4

12

15-6

3

Trampkarz I

4

7

14-12

4

Tarnogóra

6

4

8-17

5

Trampkarz II

4

0

7-16

 

Tabela Kat. Trampkarz

Lp.

drużyna

mecze

p-ty

bramki

1

Starszak II

6

15

20-14

2

Starszak I

6

6

11-9

3

Wola Zarczycka

4

5

3-4

4

Młodzik I

5

3

8-11

5

Młodzik II

3

2

3-5

 

Tabela Kat. Młodzik

Lp.

drużyna

mecze

p-ty

bramki

1

Młodzik

4

12

15-3

2

Orlik 

4

0

2-16

3

Francesco Jelna

2

6

8-1

4

Łętownia

4

6

9-6

5

Wola Zarczycka

4

3

3-11

 

Tabela Kat. Orlik

Lp.

drużyna

mecze

p-ty

bramki

1

Orlik

2

6

12-0

2

MOSIR

2

3

2-5

3

Wola Zarczycka

2

0

0-9

4

AP Młode Nadzieje

vo

 

 

 

Tabela Kat. Żak

Lp.

drużyna

mecze

p-ty

bramki

1

AP Młode Nadzieje 2009

 

 

 

2

AP Młode Nadzieje 2010

 

 

 

3

MOSIR  2009

 

 

 

4

Wola Zarczycka

 

 

 

5

AP Młode Nadzieje 2009

 

 

 

 

Tabela Kat. Żaczek

Lp.

drużyna

mecze

p-ty

bramki

1

AP Młode Nadzieje 2011

 

 

 

2

AP Młode Nadzieje 2012 A

 

 

 

3

AP Młode Nadzieje 2012 B

 

 

 

 

 
Tabela i zestawienie czasu gry po Rundzie Jesiennej Sezonu 2017/2018 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 20 November 2017

 

DRUŻYNY

MECZE

WYGRANE

REMIS

PORAŻKA

BRAMKI

PUNKTY

1

Sokół Sieniawa

17

12

4

1

40:12

40

2

Polonia Przemyśl

17

13

1

3

41:12

40

3

Rzemieślnik Pilzno

17

10

5

2

38:23

35

4

LKS Pisarowce

17

10

2

5

30:17

32

5

Izolator Boguchwała

17

10

2

5

48:18

32

6

Wisłoka Dębica

16

8

5

3

23:9

29

7

KS Wiązownica

17

8

4

5

29:19

28

8

Ekoball Sanok

17

7

4

6

23:17

25

9

Igloopol Dębica

17

6

6

5

22:22

24

10

Wisłok Wiśniowa

17

5

6

6

19:18

21

11

Sokół Nisko

17

6

2

9

24:29

20

12

Błękitni Ropczyce

16

6

1

9

20:32

19

13

Piast Tuczempy

17

5

4

8

21:24

19

14

Unia Nowa Sarzyna

17

4

6

7

18:29

18

15

Głogovia Głogów Młp.

17

4

3

10

17:42

15

16

Granica Stubno

17

4

3

10

18:36

15

17

Wisłok Strzyżów

17

4

2

11

27:47

14

18

Cosmos Nowotaniec

17

0

0

17

14:66

0

 

Zestawienie czasu  gry

Lp.

Zawodnik

Liczba rozegranych meczów

Ilość meczów w podstawowym składzie

Ogólny

czas gry

(min)

1

Florek Mateusz

17

17

1480

2

Filip Wojciech

17

17

1451

3

Pieróg Marcin

16

16

1405

4

Sarzyński Eryk

17

16

1301

5

Klocek Arkadiusz

15

15

1284

6

Bigas Krzysztof

14

14

1138

7

Błajda Krystian

16

12

1123

8

Bielak Kamil

16

10

1077

9

Wośko Szymon

16

9

924

10

Żuraw Marcin

9

9

810

11

Osipa Tomasz

8

8

720

12

Wiatr Patryk

13

7

637

13

Madej Michał

16

6

627

14

Grześkiewicz Alan

10

8

612

15

Sobota Andrzej

14

8

599

16

Rogowski Radosław

15

5

564

17

Błajda Marcin 

13

5

386

18

Kwaśniak Patryk

9

4

351

19

Kulec Marcin

2

2

180

20

Wołoch Tomasz

5

0

76

21

Jandziński Konrad

2

0

8

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 105 z 2667
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni mecz

 vs.

34. kolejka IV ligi

UNIA - Wisłoka Dębica 2:6

piątek 15.06., godz. 18:00

Poprzedni mecz

 vs.

33. kolejka IV ligi

Sokół Nisko - UNIA 1:2

sobota 10.06., godz. 17:00