Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych 01-05.06. br.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 29 May 2020

poniedziałek

1.06.br

1700

 Młodzik / Orlik

poniedziałek

1.06.br

1800

trampkarz 

wtorek

2.06.br

1700

 Junior

czwartek

4.06.br

1600

Młodzik / Orlik

czwartek

4.06.br

1700

trampkarz 

piątek

5.06.br

1800

 Junior

 
Wyrazy współczucia... E-mail
Autor: redakcja   
Tuesday, 26 May 2020
 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych 25-29.maj br.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 23 May 2020

poniedziałek

25.05.br

1700

 Młodzik / Orlik

poniedziałek

25.05.br

1800

trampkarz 

wtorek

26.05.br

1700

 Junior

czwartek

28.05.br

1600

Młodzik / Orlik

czwartek

28.05.br

1700

trampkarz 

piątek

29.05.br

1800

 Junior

 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (18-22.maj br.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 15 May 2020

poniedziałek

18.05.br

1700

 Młodzik / Orlik

poniedziałek

18.05.br

1800

trampkarz 

wtorek

19.05.br

1700

 Junior

czwartek

21.05.br

1600

Młodzik / Orlik

czwartek

21.05.br

1700

trampkarz 

piątek

22.05.br

1800

 Junior

·          zajęcia będą organizowane na obiekcie ORLIK  - MOSiR

 

 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (11-15.maj br.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 08 May 2020

ponied

11.05.br

1600-1635

 Młodzik - I grupa (6 zawodników + trener)

ponied

11.05.br

1640-1715

 Młodzik - II grupa (6 zawodników + trener)

ponied

11.05.br

1720-1755

 Młodzik - III grupa(6 zawodników + trener)

ponied

11.05.br

1800-1835

trampkarz  - I grupa(6 zawodników + trener)

ponied

11.05.br

1840-1915

trampkarz - II grupa(6zawodników + trener)

ponied

11.05.br

1920-1955

trampkarz - III grupa (6 zawodników + trener)

wtorek

12.05.br

1700-1735

 Junior - I grupa (6 zawodników + trener)

wtorek

12.05.br

1740-1815

 Junior - II grupa (6 zawodników + trener)

wtorek

12.05.br

1820-1855

 Junior - III grupa (6 zawodników + trener)

środa

13.05.br

1600-1635

 Młodzik - I grupa (6 zawodników + trener)

środa

13.05.br

1640-1715

 Młodzik - II grupa (6 zawodników + trener)

środa

13.05.br

1720-1755

 Młodzik - III grupa(6 zawodników + trener)

czwartek

14.05.br

1600-1635

trampkarz  - I grupa(6 zawodników + trener)

czwartek

14.05.br

1640-1715

trampkarz - II grupa(6zawodników + trener)

czwartek

14.05.br

1720-1755

trampkarz - III grupa (6 zawodników + trener)

piątek

15.05.br

1700-1735

 Junior - I grupa (6 zawodników + trener)

piątek

15.05.br

1740-1815

 Junior - II grupa (6 zawodników + trener)

piątek

15.05.br

1820-1855

 Junior - III grupa (6 zawodników + trener)

·          zajęcia będą organizowane na obiekcie ORLIK  - MOSiR

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2990

Sparingi zima 2020

08.02. LZS Zdziary - Unia 4:3
16.02. Sokół Kamień - Unia 1:8
22.02. Orzeł Przeworsk - Unia 2:3
01.03. Iskra Zgłobień - Unia 1:3
06.03. Victoria Czermin - Unia 5:2
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

18. kolejka V ligi

UNIA - Francesco Jelna -:-

runda wiosenna odwołana!

 

Poprzedni mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

PRZEŁOŻONY!