Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 22 July 2019

poniedz

22.07

16:00

Młodzik 2008/2009

orlik

poniedz

22.07

16:00

Trampkarz 2006/2007

stadion

poniedz

22.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

wtorek

23.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

środa

24.07

16:00

Młodzik 2008/2009

orlik

środa

24.07

17:30

Trampkarz 2006/2007

orlik

czwartek

25.07

14:00

Młodzik 2008/2009

Turniej „Piłkarskie Czwartki” z udziałem: MKS „Tarnovia”,

"Azalia" Wola Z,

LKS Łukowa,

MZKS "Unia" NS

stadion

czwartek

25.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

piątek

26.07

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 20 July 2019

Wyniki i plan gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

przełożony

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

 

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

 

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

 

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

3

7

20-10

2

REH-MART

2

6

11-5

3

CHMCH

3

6

16-9

4

WYDYGANI

3

5

17-9

5

KŁYŻ Tarnogóra

2

4

13-7

6

AZALIA Wola Z

3

1

6-14

7

ADVIT Łętownia

3

1

11-22

8

MAJDAN Łętowski

3

0

9-27

 

 
Wygrana w sparingu z "Sokołem" w Kamieniu E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 19 July 2019
KS "Sokół" Kamień - MZKS "Unia"  NS 1:3 (0:0) 

bramki dla Unii:
Artur Łuczak ⚽⚽
Dawid Gnatek ⚽
 
 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 18 July 2019

Wyniki  Gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

 5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

 przełożony

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4 

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3 

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

 

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

 

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

 

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

2

6

15-5

2

REH-MART

2

6

11-5

3

WYDYGANI

2

4

12-4

4

KŁYŻ Tarnogóra

2

4

13-7

5

CHMCH

2

3

6-5

6

AZALIA Wola Z

2

0

3-11

7

ADVIT Łętownia

2

0

8-19

8

MAJDAN Łętowski

2

0

5-17

 
Aktualny plan zajęć drużyn młodzieżowych (17-19 lipiec br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 16 July 2019

środa

17.08

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

środa

17.08

16:15

Trampkarz 2006/2007

orlik

środa

17.08

17:30

Junior 2003/2005

orlik

czwartek

18.08

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

czwartek

18.08

17:00

Junior 2003/2005

orlik

piątek

19.08

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2858

SPARINGI LATO 2019:

12.07. Orzeł Wól.N. - Unia 0:4 

20.07. Sokół Kamień - Unia -:-

24.07. Sokół Nisko - Unia -:-

27.02. Tatyna Dyląg.  - Unia -:-

03.08. LZS Ździary - Unia -:-

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.   


1. kolejka V ligi

Sokół Kamień - UNIA -:-

10/11.08., godz. --:--

Poprzedni mecz

 vs.

34. kolejka V ligi

UNIA - Rotunda Krzeszów 7:2

sobota 29.06., godz. 17:00