Wyniki rozgrywek HMNS- open E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Sunday, 19 January 2020

Piąta kolejka mistrzostw.

 

REH MART - KS Sarzyna  5-8

(Półćwiartek, Baj, Sobota, Fornal, Niedbała K - Zebzda Ł 2, Żuraw 2, Kruk 2, Kulec, Piekło)

KS MAJDAN Ł -  UNIA JUNIOR 10 - 9

(Surdyka 6, Klocek 2, Koczot 2 - Czechowicz 4, Gnatek S 3, Gnatek B 2) 

ORZEŁ Rudnik -  KS KŁYŻ Tarnogóra 2 - 8

 (Wiejak 2 - Horzempa 2, Smoła 2, Misiak 2, Półćwiartek, Grabowski)

WYDYGANI Judaszówka - ŁKS ŁOWISKO 4 - 6

( Romański 2, Rychel, Mołdoch - GUMIENIAK K 2, Doktor, Socha, Niziołek, ?)

 
Piłkarze Unii wystąpią na turnieju Lotycz Cup w Jarosławiu E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 17 January 2020
 
Wyniki Turnieju Trampkarzy - Ferie Zimowe 2020 E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 17 January 2020

W dniu 16 bm. rozegrano pierwszy z trzech młodzieżowych turniejów piłkarskich  organizowanych w ramach programu „ZIMOWYCH FERII PIŁKARSKICH 2020”.

W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi (trampkarz Młodszy).

Turniej  organizowany był głównie kod kątem drużyn klubów z terenu naszej gminy, które z różnych przyczyn wycofały swój udział w rozgrywkach.

 

Wyniki turnieju:

I miejsce – MZKS „Unia” Nowa Sarzyna   9 punktów  bramki 22:5

(z Viktorią Giedlarowa 10:1, z Brzyską Wola 6:1, z Unią II 6:3)

 

II miejsce – UKS „Viktoria” Giedlarowa  4 punkty  bramki 4:12

(z Unią II 1:0, z Brzyską Wolą 2:2, z Unią I 1:10)


 

III miejsce – LKS Brzyska Wola   punktów 2   bramki  3:8

(z Unią II 0:0, z Giedlarową 2:2, z Unią I 1:6)


 

IV miejsce – MZKS „Unia” II Nowa Sarzyna punktów 1    bramki 3:7

( z Brzyską Wolą 0:0, z Giedlarową 0:1, z Unią I    3:6)

 

Organizatorami i Sponsorami turnieju byli:

- Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie

- Komunalna Biologiczna Oczyszczalnia Ścieków w Nowej Sarzynie

 


 

 

 

 

 
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - V kolejka E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 17 January 2020

-  V  KOLEJKA  - 19 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

17

1600

REH-MART Sarzyna

KS Sarzyna

 

18

1700

KS Majdan Łętowski-

MZKS UNIA Juniorzy

 

19

1800

Orzeł Rudnik

KS „Kłyż” Tarnogóra

 

20

1900

Wydygani Judaszówka

ŁKS Łowisko

 

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydyg

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

 

 7:3

 

10-5

7-1

11-4

12

35-13

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

17-2

 

 8:4

 

25-5

12

53-12

KS Sarzyna

 

1-3

 

3-9

 

5-7

 3:1

 

3

12-20

Kłyż Tarnogóra

 3:7

2-17

9-3

 

5-5

 

 

 

4

19-32

Wydygani

 

 

 

5-5

 

10-5

10-3

 10:4

10

35-17

 UNIA Juniorzy

5-10

 4:8

7-5

 

5-10

 

 

 

3

21-33

Orzeł Rudnik

1-7

 

 1:3

 

3-10

 

 

3-0

3

8-20

Majdan Łęt

4-11

5-25

 

 

 4:10 

 

0-3

 

0

13-49

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

I

ŁKS Łowisko

4

12

53-12

II

REH-MART Sarzyna

4

12

35-13

III

Wydygani Judaszówka

4

10

35-17

IV

KS „Kłyż” Tarnogóra

4

4

19-32

V

KS Sarzyna

4

3

12-20

VI

MZKS UNIA Juniorzy

4

3

21-33

VII

MKS Orzeł Rudnik

4

3

8-20

VIII

KS Majdan Łętowski

4

0

9-39

 

Klasyfikacja Strzelców:

1

Doktor Kamil

 ŁKS Łowisko

24

2

Olko T

ŁKS Łowisko

13

 

Romański M

Wydygani Judaszówka

13

3

Baj Marek

REH-MART Sarzyna

11

4

Gumieniak Krzysztof

 ŁKS Łowisko

10

5

Czechowicz Wojciech

MZKS UNIA Juniorzy

8

 

Misiak Krzysztof

 KS "Kłyż" Tarnogóra

8

 

Rychel KRZYSZTOF

Wydygani Judaszówka

8

6

Niedbała Jakub

REH-MART Sarzyna

6

 

Sobota Andrzej

REH-MART Sarzyna

6

7

Gnatek Sebastian

MZKS UNIA Juniorzy

5

 

Surdyka

KS Majdan Łętowski

5

 

Urban D

Wydygani Judaszówka

5

 
Media o Admin Cup 2020 E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 13 January 2020

Super Nowości

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO ARTYKUŁU



Widzew Łódź

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO ARTYKUŁU


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 15 z 2951
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00