Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych (29.07-02.08br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 26 July 2019

poniedz

29.07

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

poniedz

29.07

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

poniedz

29.07

16:30

Junior 2003/2005

stadion

wtorek

30.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

środa

31.07

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

środa

31.07

16:30

Trampkarz 2006/2007

orlik

czwartek

1.08

9:30

Młodzik 2008/2009

Turniej „Piłkarskie Czwartki” z udziałem m.in. UKS Orlik Przemyśl

stadion

czwartek

1.08

17:00

Junior 2003/2005

orlik

piątek

2.08

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

 

 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 25 July 2019

 Wyniki i plan gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

2-1

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

przełożony

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

1-10

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

3-0

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

1-5

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

REH-MART

3

9

13-6

2

CHMCH

4

9

19-9

3

WYDYGANI

4

8

22-10

4

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

3

7

20-10

5

KŁYŻ Tarnogóra

4

7

24-10

6

AZALIA Wola Z

4

1

7-19

7

ADVIT Łętownia

4

1

11-25

8

MAJDAN Łętowski

4

0

10-37

 

 
Sparing w Nisku E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Wednesday, 24 July 2019

 
MKS Sokół Nisko - MZKS Unia Nowa Sarzyna 2:5 (1:3) 
 
6'   ⚽1:0 ?
9'   ⚽1:1 D. Gnatek 
19' ⚽ 1:2 D. Gnatek
34' ⚽ 1:3 M. Madej
63' ⚽ 2:3 ?
79' ⚽ 2:4 Niedbała
83' ⚽ 2:5 Łuczak 
 
Unia: Żuraw, Jandzinski, Wiatr, Wośko, Ulawski, Bieńkowski, Grześkiewicz, Wołoch, Madej, D.Gnatek, Łuczak po przerwie: B.Gnatek, K.Filip, Kulec,  Herdyna, Niedbała
 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 22 July 2019

poniedz

22.07

16:00

Młodzik 2008/2009

orlik

poniedz

22.07

16:00

Trampkarz 2006/2007

stadion

poniedz

22.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

wtorek

23.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

środa

24.07

16:00

Młodzik 2008/2009

orlik

środa

24.07

17:30

Trampkarz 2006/2007

orlik

czwartek

25.07

14:00

Młodzik 2008/2009

Turniej „Piłkarskie Czwartki” z udziałem: MKS „Tarnovia”,

"Azalia" Wola Z,

LKS Łukowa,

MZKS "Unia" NS

stadion

czwartek

25.07

17:00

Junior 2003/2005

orlik

piątek

26.07

16:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

 
Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 o Puchar Posła Jerzego Paula E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 20 July 2019

Wyniki i plan gier:

dnia

godz.

drużyny

 

wynik

12 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

ADVIT Łętownia

11:5

12 lipiec

19:20

EC - Unia-Junior

Azalia Wola Z

7:2

12 lipiec

20:10

WYDYGANI

Majdan Łętowski

10:2

12 lipiec

21:00

CHMCH

REH-MART

2:4

17 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

ADVIT Łętownia

8:3

17 lipiec

19:20

REH-MART

Majdan Łętowski

7:3

17 lipiec

20:10

WYDYGANI

„Kłyż” Tarnogóra

2:2

17 lipiec

21:00

CHMCH

Azalia Wola Z

4:1

19 lipiec

18:30

EC - Unia-Junior

WYDYGANI

5:5

19 lipiec

19:20

REH-MART

„Kłyż” Tarnogóra

przełożony

19 lipiec

20:10

CHMCH

Majdan Łętowski

10:4

19 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

ADVIT Łętowni

3:3

24 lipiec

18:30

REH-MART

EC - Unia-Junior

 

24 lipiec

19:20

Majdan Łętowski

„Kłyż” Tarnogóra

 

24 lipiec

20:10

CHMCH

ADVIT Łętowni

 

24 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

WYDYGANI

 

26 lipiec

18:30

Majdan Łętowski

EC - Unia-Junior

 

26 lipiec

19:20

Łętownia

WYDYGANI

 

26 lipiec

20:10

CHMCH

„Kłyż” Tarnogóra

 

26 lipiec

21:00

Azalia Wola Z

REH-MART

 

31 lipiec

18:30

„Kłyż” Tarnogóra

EC - Unia-Junior

 

31 lipiec

19:20

CHMCH

WYDYGANI

 

31 lipiec

20:10

Łętownia

REH-MART

 

31 lipiec

21:00

Majdan Łętowski

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

17:30

CHMCH

EC - Unia-Junior

 

2 sierpień

18:20

WYDYGANI

REH-MART

 

2 sierpień

19:10

„Kłyż” Tarnogóra

Azalia Wola Z

 

2 sierpień

20:00

ADVIT Łętowni

Majdan Łętowski

 

 

Tabela

 

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

ELEKTROCIEPŁOWNIA  Unia Junior

3

7

20-10

2

REH-MART

2

6

11-5

3

CHMCH

3

6

16-9

4

WYDYGANI

3

5

17-9

5

KŁYŻ Tarnogóra

2

4

13-7

6

AZALIA Wola Z

3

1

6-14

7

ADVIT Łętownia

3

1

11-22

8

MAJDAN Łętowski

3

0

9-27

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 16 - 30 z 2876
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00