Admin Cup 2020 - wszystkie drogi prowadzą do Nowej Sarzyny E-mail
Autor: Dariusz Łata   
Wednesday, 08 January 2020

 

11.01.2020 r. - w tym dniu, ale i już dzień wcześniej będziemy gościć uczestników Admin Cup w Nowej Sarzynie. Pogoda powinna sprzyjać uczestnikom, gdyż nie spodziewane są opady śniegu w najbliższym czasie. Od dłuższego czasu przygotowania dobiegają końca, puchary i statuetki ufundowane przez ZUW DECOR z Krosna dotarły, a i nagrody ufundowane przez CIECH Sarzyna S.A. są już skompletowane. W ostatniej chwili wycofała się drużyna Biura Prasowego Jagiellonii Białystok, którą zastąpi zaprzyjaźniona drużyna Iskry Zgłobień. Koledzy z Białegostoku poinformowali o szybszym powrocie ekipy do treningów i związanymi z tym przesunięciami w klubie. W takich sytuacjach zawsze jest brana pod uwagę opcja awaryjna, z której skorzystali organizatorzy. Mamy nadzieję, że zaproszone drużyny będą zadowolone z pobytu w Nowej Sarzynie, a o podniebienia uczestników zadbają PC Logistic, MZK Leżajsk sp. z o.o., Sklep Spożywczy Michał Paradka, PHU Sarzyna, Masarnia OSIP, Cukiernia JUEL i Pizzeria Aniela.
Opiekę medyczną zapewni Grupa Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża w Rzeszowie. Liczymy na dużo wyższą frekwencję, niż w poprzednich edycjach, zaś oprawę artystyczno-świąteczną zapewni Świat Muzyki pani Marty Marczak. Bohaterem 10. jubileuszowej edycji turnieju będzie 8-letni Wiktor Stachnio, który pojawi się z rodzicami podczas turnieju w hali MOSiR-u. Cieszymy się bardzo, że mamy zaszczyt gościć ekipy uczestników z odległych miast Polski i to bardzo buduje nastroje organizatorów. Jedno możemy zapewnić -nie wykluczamy kolejnych niespodzianek - do zobaczenia w sobotę!


 

 
Zaproszenie na Admin Cup 2020 E-mail
Autor: redakcja   
Tuesday, 07 January 2020
 
Wyniki XIV Halowych Mistrzostw Nowej Sarzyny - kat.OPEN E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 07 January 2020

 

Wyniki  

 

REH-Mar

ŁKS

Sarzyna

KŁYŻ

Wydyg

U-Junior

Rudnik

Majdan

p

b-ki

REH-MART

 

 

 

 

 

10-5

7-1

11-4

9

28-10

ŁKS Łowisko

 

 

3-1

17-2

 

 

 

25-5

9

45-8

KS Sarzyna

 

1-3

 

3-9

 

5-7

 

 

0

9-19

Kłyż Tarnogóra

 

2-17

9-3

 

5-5

 

 

 

4

16-25

Wydygani

 

 

 

5-5

 

10-5

10-3

 

7

25-13

 UNIA Juniorzy

5-10

 

7-5

 

5-10

 

 

 

3

17-25

Orzeł Rudnik

1-7

 

 

 

3-10

 

 

3-0

3

7-17

Majdan Łęt

4-11

5-25

 

 

 

 

0-3

 

0

9-39

 

 

Tabela, strzelcy i terminarz turnieju w rozwinięciu informacji.


Czytaj całość...
 
Unia Nowa Sarzyna - szanse klubowe i sportowe E-mail
Autor: redakcja   
Thursday, 02 January 2020

 
Po piłkarskiej jesieni kibiców Unii Nowa Sarzyna czeka teraz kilkanaście tygodni przerwy od sportowych emocji – rozgrywki klasy okręgowej regionu Stalowa Wola zostaną wznowione mniej więcej w połowie marca. Podczas rundy wiosennej naszą drużynę czeka kilka naprawdę ciekawych spotkań!
 
Runda jesienna była dla Unii średnio udana. Początek rozgrywek to remis z Sokołem Kamień, później pojawiły się zwycięstwa nad Transdźwigiem Stale i PUKS-em Francesco Jelna, ale już w 4. kolejce trzeba było przełknąć gorycz porażki z Bukową Jastkowice. Tak właśnie wyglądała cała jesień w wykonaniu Unii – wygrane przeplatane meczami przegranymi z teoretycznie słabszymi rywalami, a najlepszym meczem naszego zespołu było bez wątpienia zwycięstwo 5:1 nad rezerwami Siarki Tarnobrzeg, i to na wyjeździe. W rezultacie po 15. kolejkach Unia zajmuje w tabeli klasy okręgowej siódme miejsce, tracąc do lidera – Sokoła Nisko – 14 punktów.
 
Klubów piłkarskich nie można jednak oceniać tylko przez pryzmat wyników sportowych, ale także kwestii organizacyjnych. A te w Unii mają się całkiem dobrze. W rundzie jesiennej naszą drużynę cały czas wspierali lokalni sponsorzy i partnerzy na czele z samorządem Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Polenergią Elektrociepłownią Nowa Sarzyna.
 
Niższe ligi także atrakcyjne dla bukmacherów
 
„Dla rozwoju Unii najlepsze byłyby oczywiście awanse do wyższych lig rozgrywkowych, gdzie nietrudno o kolejnych sponsorów, wykładających na piłkę nożną naprawdę duże pieniądze. Dzięki znowelizowanej ustawie hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 r. w sponsoring sportowy – w tym oczywiście klubów piłki nożnej – mogą się angażować legalni bukmacherzy”– mówi Wojciech Borecki, ekspert portalu Legalsport.pl. Należy mieć świadomość, że na największe pieniądze z tytułu umów sponsorskich z bukmacherami mogą liczyć zespoły ekstraklasy oraz I ligi. Firma bukmacherska Fortuna jest nawet sponsorem tytularnym całych rozgrywek, a sponsorem aktualnego Mistrza Ekstraklasy – klubu Piast Gliwice, jest Betclic, który dla kibiców Piastunek przygotował promocyjny profit - 50 zł dodawane do bonusu starowego (łącznie 550 zł z kodem).   Są również operatorzy, którzy działają lokalnie, w niższych klasach rozgrywkowych. I tak np. firma bukmacherska LVBET jeszcze niedawno sponsorowała występującą na poziomie III ligi Lechię Tomaszów Mazowiecki, a bukmacher forBET nadal wspiera również trzecioligowe zespoły Motoru Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Sokoła Ostróda.
 
Co ciekawe, zaangażowanie firm bukmacherskich w piłkę nożną na niższym poziomie to nie tylko sponsoring. Operatorzy zakładów wzajemnych przygotowują różnego rodzaju bonusy, promocje i kody dla kibiców chcących typować wyniki II czy III ligi (regularnie informują o nich portale zajmujący się analizą rynku bukmacherskiego w naszym kraju). Dodatkowo, wspomniany forBET jest sponsorem tytularnym rozgrywek IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej i regularnie ma w swojej ofercie zakłady dotyczące jej spotkań. Kto wie, być może niedługo któryś z bukmacherów nawiąże także współpracę z naszym Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej i zacznie przygotowywać zakłady na mecze IV ligi podkarpackiej. Będzie to kolejna atrakcja dla kibiców drużyn z regionu oraz powód, by nasi piłkarze walczyli o awans na ten szczebel rozgrywek!
Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów.
 
XIV Halowe Mistrzostwa Nowej Sarzyny - kat.OPEN - III kolejka E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 02 January 2020

 

 -  III KOLEJKA  - 5 styczeń 2020

lp

godz.

drużyna

drużyna

wynik

9

1500

Orzeł Rudnik

Bizor, Okoń, Łomotowski 

Wydygani Judaszówka 

Romański M 2, Urban K 2, Rychel 2,  Berestka 2, Urban D, Romański W

 3:10

10

1600

ŁKS Łowisko

Doktor10, Gumieniak K 3, Olko 3, Bolka

KS „KłyżTarnogóra

Grab, Misiak 

 17:2

11

1700

MZKS UNIA Juniorzy

Czechowicz 4, Gnatek S 3 

KS Sarzyna

Więcław 3, Kulec,  Zebzda Ł

 7:5

12

18;00

KS Majdan Łętowski

Surdyka 2, Kula, Klocek M 

REH-MART Sarzyna

Niedbała J 4, Baj M 4, Kruk P 2, Niedbała K

 4:11

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 16 - 30 z 2958
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00