Aniela mistrzem E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

byli piłkarze Unii, z lewej: W. Strojek (Evitka), z prawej: K. Cebula (gracz Turnieju) - Aniela

 

 W niedzielę tj 01.02.2009  rozegrane zostały ostatnie mecze Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej organizowanych już po raz piąty przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Najlepszym zespołem tegorocznej rywalizacji okazała się drużyna Pizzerii Aniela. Drugie miejsce dzięki lepszemu bilansowi bramek zajął zespół Tatary PAUL wyprzedzając o 1 bramkę  weteranów z Hejsa. Najskuteczniejszym strzelcem  turnieju z  dorobkiem 16 bramek został Kamil Kusy-Tatary PAUL. Największe uznanie w oczach boiskowych rywali w klasyfikacji na najlepszych zawodników zyskał Krzysztof Cebula - Aniela,  natomiast wśród bramkarzy Konrad Napieralski - Calabria. 
  W II lidze zwyciężył wywalczając bezpośredni awans do I ligi, kosztem drużyny Kowalstwo Kłak, zespół Team PRBK z Grobli. Na drugim miejscu w końcowej klasyfikacji II ligi uplasował się Constans Team z Woli Zarczyckiej, który w najbliższym czasie rozegra barażowy pojedynek z przedostatnim zespołem I ligi tj. Football Stars  z Łętowni. Na trzecie miejsce awansowała drużyna Cyprys, dzięki pewnej wygranej z zespołem Silikonów. Najskuteczniejszym strzelcem w II lidze został Krzysztof Rychel - Cyprys z 12 bramkami.    
    Zakończenie V edycji  Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej, poprzedziło wręczenie  najlepszym  zespołom i wyróżniającym się zawodnikom  przez zastępcę burmistrza Marka Chmurę,  pucharów oraz nagród ufundowanych przez Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. 

Czytaj całość...
 
Unia stawia na młodzież E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

 

Bez rozgłosu przygotowuje się do rundy wiosennej zespół Unii Nowa Sarzyna. Trener Piotr Brzeziński ma o tyle dobrą sytuację, że wysoka pozycja zajmowana przez jego drużynę na półmetku rozgrywek sprawia, że na wiosnę powinien mieć spory komfort pracy.
Piąte miejsce i tylko dwa punkty straty do pozycji dającej prawo gry w barażach o II ligę, mogłyby zmobilizować piłkarzy Unii do walki o awans. Takiego celu nikt jednak przed nimi nie stawia. - Na wiosnę chcemy nadal ogrywać młodych piłkarzy z myślą o kolejnych sezonach. Liczę, że nie będzie się to odbywało kosztem wyników i utrzymamy pozycję w górnej połówce ligowej tabeli - powiedział prezes Unii Zbigniew Hatylak.
Zimą w kadrze Unii zaszły tylko kosmetyczne zmiany. Jedyny ubytek to Wojciech Sobiło, który ma problemy z kręgosłupem i najbliższe pół roku poświęci na podleczenie swojego stanu zdrowia. Z kolei nową twarzą w ekipie trenera Brzezińskiego jest Kamil Oślizło, który ostatnio grał w Resovii.
Całość przygotowań do rundy rewanżowej, piłkarze z Nowej Sarzyny odbędą na własnych obiektach. - Właśnie rozpoczynamy dwutygodniowe zgrupowanie. Będzie ono przeplatane grami kontrolnymi. Im bliżej startu ligi, tym intensywność zajęć zmaleje. Oby tylko wszyscy piłkarze byli zdrowi, a wówczas druga część sezonu, nie powinna być wcale gorsza, niż jej pierwsza część.
źródło" "Super Nowości"

 
Informacja E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

Trening drużyny, biorącej udział w Turnieju AdminCup 2009 odbędzie się w czwartek 5 lutego o godz. 18:00.

 
Sparing odwołany E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 31 January 2009

 Zaplanowany na sobotę 31 stycznia mecz kontrolny pomiędzy Unią a Stalą Rzeszów nie odbył się. Rzeszowianie odwołali swój przyjazd do Nowej Sarzyny z powodu braku autokaru i odbyli na własnym boisku treningowym wewnętrzną gierkę.

 
Finał Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej E-mail
Autor: Administrator   
Tuesday, 27 January 2009

 W niedzielę 01.02.2009r w godz 12:30-19:30 rozegrane zostaną ostatnie mecze V Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej - kategorii Open. W sportowej rywalizacji trwającej od połowy grudnia  uczestniczy blisko 170 zawodników, reprezentujących  większość  miejscowości z naszej gminy. Po rozegranych meczach eliminacyjnych, 17 zespołów zgłoszonych do tegorocznych mistrzostw, zostało podzielonych na dwie grupy. W pierwszej lidze trwa rywalizacja o piąty tytuł mistrza  Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej - kategorii Open, natomiast zespoły drugoligowe walczą o pierwszoligowy status na  przyszłoroczną edycję mistrzostw.  Aktualna klasyfikacja  I i II ligi sprawia, że do ostatnich meczy toczyć się będzie zacięta rywalizacja o miejsca na podium oraz utrzymanie i awans. Serdeznie zapraszamy na halę MOSiR-u. Tabele i program ostatnich spotkań w rozwinięciu newsa. źródło: MOSiR

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2896 - 2910 z 3042
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

10. kolejka V ligi

Unia - Olimpia Pysznica -:-

sobota 26.09., godz. 16:00

 

Poprzedni mecz

 vs.

9. kolejka V ligi

Czarni Lipa - UNIA 1:3

sobota 19.09., godz. 16:00