Gaca w czołówce plebiscytu "Nowin" E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

 Kapitan Unii Piotr Gaca zajął piąte miejsce w 49. Plebiscycie gazety codziennej "Nowiny" w kategorii Piłkarz Roku 2008. Na naszego obrońcę czytelnicy dziennika oddali 837 głosów. Piłkarzem ubiegłego roku został kapitan Stali Sanok - Marek Węgrzyn. Wyprzedził on Ireneusza Grybosia ze Stali Rzeszów oraz Kamila Walaszczyka z Resovii.

Klasyfikacja:

1. Marek Węgrzyn (Stal Sanok) - 1959 głosów
2. Ireneusz Gryboś (Stal Rzeszów) - 1729
3. Kamil Walaszczyk (Resovia) - 1258
4. Robert Król (Wisłoka Dębica) - 903
5. Piotr Gaca (Unia Nowa Sarzyna) - 837
6. Mirosław Iwanowski (Izolator Boguchwała) - 684
7. Tomasz Wietecha (Stal Stalowa Wola) - 542
8. Łukasz Zych (Karpaty Krosno) - 500
9. Krystian Lebioda (Stal Stalowa Wola) - 473
10. Michał Czarny (Stal Mielec) - 448
11. Bogusław Sierżęga (Orzeł Przeworsk) - 389

 
Aniela mistrzem E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

byli piłkarze Unii, z lewej: W. Strojek (Evitka), z prawej: K. Cebula (gracz Turnieju) - Aniela

 

 W niedzielę tj 01.02.2009  rozegrane zostały ostatnie mecze Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej organizowanych już po raz piąty przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Najlepszym zespołem tegorocznej rywalizacji okazała się drużyna Pizzerii Aniela. Drugie miejsce dzięki lepszemu bilansowi bramek zajął zespół Tatary PAUL wyprzedzając o 1 bramkę  weteranów z Hejsa. Najskuteczniejszym strzelcem  turnieju z  dorobkiem 16 bramek został Kamil Kusy-Tatary PAUL. Największe uznanie w oczach boiskowych rywali w klasyfikacji na najlepszych zawodników zyskał Krzysztof Cebula - Aniela,  natomiast wśród bramkarzy Konrad Napieralski - Calabria. 
  W II lidze zwyciężył wywalczając bezpośredni awans do I ligi, kosztem drużyny Kowalstwo Kłak, zespół Team PRBK z Grobli. Na drugim miejscu w końcowej klasyfikacji II ligi uplasował się Constans Team z Woli Zarczyckiej, który w najbliższym czasie rozegra barażowy pojedynek z przedostatnim zespołem I ligi tj. Football Stars  z Łętowni. Na trzecie miejsce awansowała drużyna Cyprys, dzięki pewnej wygranej z zespołem Silikonów. Najskuteczniejszym strzelcem w II lidze został Krzysztof Rychel - Cyprys z 12 bramkami.    
    Zakończenie V edycji  Mistrzostw Miasta i Gminy Nowa Sarzyna w Halowej Piłce Nożnej, poprzedziło wręczenie  najlepszym  zespołom i wyróżniającym się zawodnikom  przez zastępcę burmistrza Marka Chmurę,  pucharów oraz nagród ufundowanych przez Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. 

Czytaj całość...
 
Unia stawia na młodzież E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

 

Bez rozgłosu przygotowuje się do rundy wiosennej zespół Unii Nowa Sarzyna. Trener Piotr Brzeziński ma o tyle dobrą sytuację, że wysoka pozycja zajmowana przez jego drużynę na półmetku rozgrywek sprawia, że na wiosnę powinien mieć spory komfort pracy.
Piąte miejsce i tylko dwa punkty straty do pozycji dającej prawo gry w barażach o II ligę, mogłyby zmobilizować piłkarzy Unii do walki o awans. Takiego celu nikt jednak przed nimi nie stawia. - Na wiosnę chcemy nadal ogrywać młodych piłkarzy z myślą o kolejnych sezonach. Liczę, że nie będzie się to odbywało kosztem wyników i utrzymamy pozycję w górnej połówce ligowej tabeli - powiedział prezes Unii Zbigniew Hatylak.
Zimą w kadrze Unii zaszły tylko kosmetyczne zmiany. Jedyny ubytek to Wojciech Sobiło, który ma problemy z kręgosłupem i najbliższe pół roku poświęci na podleczenie swojego stanu zdrowia. Z kolei nową twarzą w ekipie trenera Brzezińskiego jest Kamil Oślizło, który ostatnio grał w Resovii.
Całość przygotowań do rundy rewanżowej, piłkarze z Nowej Sarzyny odbędą na własnych obiektach. - Właśnie rozpoczynamy dwutygodniowe zgrupowanie. Będzie ono przeplatane grami kontrolnymi. Im bliżej startu ligi, tym intensywność zajęć zmaleje. Oby tylko wszyscy piłkarze byli zdrowi, a wówczas druga część sezonu, nie powinna być wcale gorsza, niż jej pierwsza część.
źródło" "Super Nowości"

 
Informacja E-mail
Autor: Administrator   
Monday, 02 February 2009

Trening drużyny, biorącej udział w Turnieju AdminCup 2009 odbędzie się w czwartek 5 lutego o godz. 18:00.

 
Sparing odwołany E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 31 January 2009

 Zaplanowany na sobotę 31 stycznia mecz kontrolny pomiędzy Unią a Stalą Rzeszów nie odbył się. Rzeszowianie odwołali swój przyjazd do Nowej Sarzyny z powodu braku autokaru i odbyli na własnym boisku treningowym wewnętrzną gierkę.

 
<< « start < wstecz 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 2941 - 2955 z 3088
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.

20. kolejka V ligi

Azalia W. Zarczycka - UNIA -:-

wiosna 2021 r.

 

Poprzedni mecz

 vs.

19. kolejka V ligi

Bukowa Jastkowice - UNIA 0:6

niedziela 22.11., godz. 13:00