Przed meczem z ŁKS-em Łowisko zbiórka na rzecz Kamila E-mail
Autor: redakcja   
Wednesday, 18 September 2019

 

Zamiast biletu - datki na rzecz Kamila, zapraszamy i zachęcamy do pomocy!


 

 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych oraz plan gier ligowych (21-29.09 br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Wednesday, 18 September 2019

sobota

21.09

godz.11:00

Mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

„Unia Elektrociepłownia” NS – POLONIA Przemyśl

sobota

21.09

godz.16:00

Mecz Klasy Okręgowej Seniorów

„Unia” NS – ŁKS Łowisko

niedz

22.09

godz.11:00

Mecz  Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

„Unia” NS – Beniaminek Krosno

niedz

22.09

godz.10:00

Wyjazdowy mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

SIARKA Tarnobrzeg – Unia NS

(wyjazd godz. 8:00)

poniedz

23.09

17:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

poniedz

23.09

16:30

Junior 2003/2005

stadion

wtorek

24.09

16:00

Młodzik 2008/2009

stadion

środa

25.09

16:00

Trampkarz 2006/2007

stadion

środa

25.09

18:00

Junior 2003/2005

Orlik

czwartek

26.09

15:30

Młodzik 2008/2009

stadion

czwartek

26.09

17:00

Junior 2003/2005

stadion

piątek

27.09

16:00

Trampkarz 2006/2007

Stadion

piątek

27.09

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

sobota

28.09

godz.11:00

Mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

„Unia Elektrociepłownia” NS – GRYF Mielec

sobota

28.09

godz.14:00

Mecz  Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

„Unia” NS – STAL Rzeszów

niedz

29.09

godz.1100

Wyjazdowy mecz Klasy Okręgowej Seniorów

SIARKA Tarnobrzeg– UNIA NS

(wyjazd godz. 9:00)

niedziela

29.09

godz.11:00

Mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

„Unia” NS – ORZEŁ Przeworsk

 

 

 

 

 

 

 
Porażka Unii w Gorzycach E-mail
Autor: Administrator   
Saturday, 14 September 2019
 
STAL Gorzyce - UNIA Nowa Sarzyna 1:0 (1:0)
bramka: Dominik Toś (39.)
 
Stal: Ziara - Przepiórka, Syguła, Winiarski, Partyka (79. Nowak), Stelmach, Falasa (72. Świąder), Machowski, Toś, Tur (85. Jędral), Szymanek (90. Duma)
 
Unia: M. Żuraw - K. Jandziński, P. Wiatr, Sz. Wośko, W. Ulawski (88. M. Pieróg), A. Grześkiewicz, K. Błajda, M. Madej (83. K. Filip), W. Filip, D. Gnatek (78. T. Wołoch), A. Łuczak.


 
 
Tygodniowy plan zajęć treningowych drużyn młodzieżowych oraz plan gier ligowych (14-22.09 br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 12 September 2019

sobota

14.09

godz.1100

mecz Podkarpackiej Liga Juniorów B1

BRZOZOVIA  – Unia Elektrociepłownia NS

(wyjazd 8:15)

sobota

14.09

godz.1600

Wyjazdowy mecz Klasy Okręgowej Seniorów

STAL Gorzyce– UNIA NS

(wyjazd godz. 14:00)

niedziela

15.09

godz.12:00

Wyjazdowy mecz Podkarpackiej Ligi Tramkpkarzy C2

POGOŃ Lubaczów – UNIA NS

(wyjazd godz.10:00)

niedziela

15.09

godz.11:00

Mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

„Unia” NS – AP Stalowa Wola

poniedz

16.09

17:00

Trampkarz 2006/2007

orlik

poniedz

16.09

18:00

Junior 2003/2005

orlik

wtorek

17.09

15:00

Młodzik 2008/2009

stadion

środa

18.09

16:00

Trampkarz 2006/2007

stadion

środa

18.09

17:00

Junior 2003/2005

stadion

czwartek

19.09

15:00

Młodzik 2008/2009

stadion

czwartek

19.09

16:30

Junior 2003/2005

stadion

piątek

20.09

16:00

Trampkarz 2006/2007

Stadion

piątek

20.09

15:00

Młodzik 2008/2009

orlik

sobota

21.09

godz.11:00

Mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

„Unia Elektrociepłownia” NS – POLONIA Przemyśl

sobota

21.09

godz.16:00

Mecz Klasy Okręgowej Seniorów

„Unia” NS – ŁKS Łowisko

niedz

22.09

godz.11:00

Mecz  Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

„Unia” NS – Beniaminek Krosno

niedz

22.09

godz.10:00

Wyjazdowy mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

SIARKA Tarnobrzeg – Unia NS

(wyjazd godz. 8:00)

 
Wyniki drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Wednesday, 11 September 2019

10.09.2019(wtorek)

Podkarpacka Liga Młodzików D2

SPARTA Leżajsk - UNIA NS 0:3

 

11.09.2019(środa)

Podkarpacka Liga Trampkarzy C2

UNIA NS - POLONIA Przemyśl 5:0 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 31 - 45 z 2929
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00