Wyniki drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 25 May 2019
Podkarpacka Liga Juniorów młodszych B1 z dnia 25bm.
BŁĘKITNI Ropczyce - UNIA Elektrociepłownia NS  1:3
 
Podkarpacka Liga Młodzików D2 z dnia 26bm.
AP Stalowa Wola - UNIA Nowa Sarzyna 5:0
 
Plan zajęc treningowych i plan gier (25 maj-1 czerwiec br.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 21 May 2019

sobota

25 maj

Godz 11:00

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

Błękitni Ropczyce – UNIA EC (wyjazd godz.9:00)

mecz przełożony

 na środę 12.06.br. - 17:00

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

Sparta Jeżowe – Unia Nowa Sarzyna 

niedz

26 maj

godz 13:00

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

AP Stalowa Wola – Unia NS (wyjazd 11:20)

poniedz

27 maj

1600

Młodzik

stadion

poniedz

27 maj

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

27 maj

1700

Juniorzy 2002/2004

stadion

poniedz

27 maj

1700

seniorzy

stadion

wtorek

28 maj

godz 18:00

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

KOLEJARZ Zagórz – Unia NS (wyjazd 14:30)

mecz przełożony

12.06.br środa 17:30

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

IGOOLOP Dębica – Unia NS

wtorek

28 maj

17:00

seniorzy

stadion

środa

29 maj

16:30

Trampkarz 2005/2006

stadion

środa

29 maj

godz 15:00

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

STAL Mielec– UNIA EC (wyjazd godz.12:45)

czwartek

30 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Nowej Sarzynie (boisko Orlik)

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

30 maj

18:00

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – JKS Jarosław

 

piątek

31 maj

16;30

Juniorzy 2002/2004

stadion

piątek

31 maj

17;00

 seniorzy

stadion

sobota

1 czerwiec

10:30

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – POLONIA Przemyśl

 

sobota

1 czerwiec

13:30

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – SANOVIA Lesko

 

sobota

1 czerwiec

godz 14:00

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

APPN Mielec – Unia NS (wyjazd 11:45)

sobota

1 czerwiec

godz. 17:00

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” NS - „SOKÓŁ” Sokolniki

 

 

 

 

 

 

 
Wyniki drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 18 May 2019

Podkarpacka Liga Juniorów młodszych B1

Unia Elektrociepłownia NS - Ziomki Rzeszów 3:3

Podkarpacka Liga Trampkarzy Młodszych  C2

Unia NS - APPN Mielec 3-2

Podkarpacka Liga Młodzików D2 

Unia  NS - Stal Stalowa Wola 4:1 

 
Plan zajęc treningowych i plan gier (17-26 bm.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 14 May 2019

piątek

17 maj

1630

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Stal Stalowa Wola

 

sobota

18 maj

10:00

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – ZIOMKI Rzeszów

 

sobota

18 maj

13:00

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – APPN Mielec

 

poniedz

20 maj

1600

Młodzik

stadion

poniedz

20 maj

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

20 maj

1700

seniorzy

stadion

wtorek

21 maj

1600

Juniorzy 2002/2004

stadion

wtorek

21 maj

1700

seniorzy

stadion

środa

22 maj

15:00

Młodzik  2007/2008

orlik

środa

22 maj

17:00

Trampkarz 2005/2006

orlik

środa

22 maj

18:00

Juniorzy 2002/2004

Orlik

czwartek

23 maj

godz.

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Jelnej

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Orlik – MOSiR UNIA  Nowa Sarzyna

czwartek

23 maj

16:30

Trampkarz 2005/2006

stadion

czwartek

23 maj

17:00

seniorzy

stadion

piątek

24 maj

17;00

Juniorzy 2002/2004

stadion

piątek

24 maj

17;00

 seniorzy

stadion

mecz przełożony

z   dnia 25 maj br. na 30.bm (czwartek)

18:00

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – JKS Jarosław

 

sobota

25 maj

Godz 11:00

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

Błękitni Ropczyce – UNIA EC (wyjazd godz.9:00)

niedz

26 maj

godz 16:00

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

Sparta Jeżowe – Unia NS  (wyjazd 14:30)

niedz

26 maj

godz 13:00

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

AP Stalowa Wola – Unia NS (wyjazd 11:20)

           

 

 
Porażka w Stalowej Woli E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 13 May 2019
STAL II Stalowa Wola - UNIA Nowa Sarzyna 4:1 (1:0)
 
bramka dla Unii: Artur Łuczak
 
skład Unii: Żuraw - Herdyna, Pieróg, Wośko, Ulwaski, Grześkiewicz (58. Błajda), Madej (68. Gnatek), Wołoch, Filip, Wiatr, Łuczak.

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 46 - 60 z 2876
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00