Wygrana w Nowej Dębie E-mail
Autor: redakcja   
Saturday, 20 April 2019

 

Stal Nowa Dęba - Unia Nowa Sarzyna 1:2

 

skład Unii: Żuraw - Wiatr, Pieróg, Wośko, Ulawski - Filip (68. Kulec), Grześkiewicz, Wołoch, Madej - Łuczak (78. Blajda), Klocek.

 

⚽43' 1:0 Serafin

⚽75' 1:1 Klocek 

⚽84' 1:2 Grześkiewicz (karny)

 

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Unii w rundzie wiosennej przyszło w przedświąteczną Wielką Sobotę. Podopieczni Zenona Jańca zwyciężyli w Nowej Dębie Stal 2:1. Do przerwy po trafieniu Serafina prowadzili gospodarze, choć Unia też miała swoje okazje. Dopiero na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał nasz najskuteczniejszy strzelec Arkadiusz Klocek. Unici nie zadowolili się jednym punktem i kilka minut później przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, kiedy to bramkę z karnego zdobył kapitan Alan Grześkiewicz.


 
Wesołego Alleluja! E-mail
Autor: redakcja   
Friday, 19 April 2019
 
Plan zajęc treningowych i plan gier (20-28 bm.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 19 April 2019

sobota

20 kwiecień

1300

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

STAL N.Dęba – UNIA NS

(wyjazd godz.11:00)

 

wtorek

23 kwiecień

1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Kolejarz Zagórz

 

wtorek

23 kwiecień

1400

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – FKS Stal Mielec

 

wtorek

23 kwiecień

1700

seniorzy

stadion

środa

24 kwiecień

18;00

Trampkarz 2005/2006

orlik

środa

24 kwiecień

17;00

Juniorzy 2002/2004

stadion

 

 

 

 

 

czwartek

25 kwiecień

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Łukowej

1. KS Łukowa

2. Wola Zarczycka

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

25 kwiecień

16;30

Trampkarz 2005/2006

stadion

czwartek

25kwiecień

17;00

seniorzy

stadion

piątek

26 kwiecień

15:00

Młodzik  2007/2008

orlik

piątek

26 kwiecień

17;00

Juniorzy 2002/2004

orlik

piątek

26 kwiecień

17:00

 seniorzy

stadion

sobota

27 kwiecień

godz.1200

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

APPN Mielec – Unia NS

(wyjazd 9:40)

sobota

27 kwiecień

godz.1230

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

POLONIA Przemyśł – UNIA EC

(wyjazd godz.10:15)

niedz

28 kwiecień

godz.1100

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

SANOVIA Lesko – Unia NS

(wyjazd 7:45)

niedz

28 kwiecień

godz.1600

mecz ligowy seniorów kl. Okręgowa

   „Unia” - „OLIMPIA” Pysznica

 

 

 

 

 

 

 

 
Wyniki meczów drużyn młodzieżowych E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 18 April 2019

Młodzicy przed meczem z AP Stalowa Wola

 

D2 Podkarpacka Liga Młodzików Młodszych

Unia NS - AP Stalowa Wola 0:2


B1. Podkarpacka Liga Juniorów młodszych

Unia Elektrociepłownia NS - Błękitni Ropczyce 3:2

(dla UEC: Grabarz,  Gnatek, Grunt)

 

C2 Podkarpacka Liga Trampkarzy Mł

Igloopol Dębica - Unia NS   3:0


 
Powiatowa Młodzieżowa Liga Piłkarska - 2019 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Monday, 15 April 2019

Rusza XVIII edycja Powiatowej Młodzieżowej Ligi Piłkarskiej prowadzonej przez POWIATOWE ZRZESZENIE KLUBÓW SPORTOWYCH W LEŻAJSKU.

W tym roku Nową Sarzynę reprezentować będą dwie ekipy:

 - w rozgrywkach  kategorii młodzików (rocznik 2007) – drużyna Młodzik-UNIA Nowa Sarzyna

-  w rozgrywkach kategorii orlik (rocznik 2009) – drużyna ORLIK MOSIR Nowa Sarzyna

     podopieczni trenera Zdzisława Barana.


Plan gier - Kat. Orlik

czwartek

23 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Jelnej

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

czwartek

6 czerwiec

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Łukowej

1 KS Łukowa

2. Złotsan Kuryłówka

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

czwartek

13 czerwiec

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Azalia Wola Zarczycka

2. Sparta Leżajsk

3. Orlik – MOSiR  Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

ORLIK MOSiR NS – Grodziszczanka Grodzisko

 

Plan gier - Kat. Młodzika 

czwartek

25 kwiecień

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Łukowej

1 KS Łukowa

2.  Wola Zarczycka

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

2 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Kuryłówce

1 Złotsan Kuryłówka

2. Lotnik Wierzawice

3. Unia Nowa Sarzyna

czwartek

30 maj

Rozgrywki Powiatowej Ligi Młodzików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Azalia Wola Z – Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Francesco Jelna – Unia Nowa Sarzyna

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Unia Nowa Sarzyna – Grodziszczanka Grodzisko

termin do

uzgodnienia

Rozgrywki Powiatowej Młodzików

Unia Nowa Sarzyna – Brzyska Wola

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 61 - 75 z 2876
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00