Plan zajęć treningowych 24 - 30 marca br. E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Tuesday, 19 March 2019

niedziela

24 marzec

1100

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

SIARKA SA Tarnobrzeg – UNIA NS

(wyjazd godz.8:45)

 

poniedz

25 marzec

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

poniedz

25 marzec

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

25 marzec

1800

Juniorzy 2002/2004

orlik

wtorek

26 marzec

1700

seniorzy

orlik

środa

27 marzec

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

środa

27 marzec

1630

Trampkarz 2005/2006

orlik

środa

27 marzec

1800

Juniorzy 2002/2004

orlik

czwartek

28 marzec

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

czwartek

28 marzec

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

czwartek

28 marzec

1800

Juniorzy 2002/2004

orlik

czwartek

28 marzec

1700

seniorzy

stadion

piątek

29 marzec

1700

 seniorzy

stadion

sobota

30 marzec

1500

mecz ligowy seniorów

  MZKS "Unia" NS -  KS „SAN” Kłyżów

 

 

 

 

 

 

 

 
Kadra seniorów Unii - runda wiosenna 2019 E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 18 March 2019
 
Remis w Woli Chorzelowskiej E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 16 March 2019

 

W ostatni weekend przed inauguracją rozgrywek ligowych, która nastąpi w dniu 24 hm. nasza druzyna seniorów gościła w Ośrodku RADO w Woli Chorzelowskiej by rozegrać mecz kontrolny z KS KoloRado.

KS KoloRado Wola Chorzelowska - MZKS Unia Nowa Sarzyna 1:1 (0:1)

 

bramka dla Unii: Michał Madej. 


 

 
Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików - LEŻAJSK 2019 E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Saturday, 16 March 2019

 

W sobotę 16bm.w Leżajsku rozegrano  Miedzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski Młodzików Starszych-LEŻAJSK 2019. W turnieju m.in. wystąpili nasi młodzi piłkarze z rocznika 2007 i młodsi, podopieczni trenera Zdzisława Barana na co dzień występujący w rozgrywkach w kat Młodzików Młodszych.

Turniej  wygrała sympatyczna ekipa z ukraińskiego JANTARNEY (6 wygranych,  1 remis).

Nasi zawodnicy zajęli czwarte miejsce w turnieju.

Wyniki gier:

1. Sparta Leżajsk - Złotsan Kuryłówka 1:0

2. Unia Nowa Sarzyna - LKS Brzyska Wola 2:0

3.Grodziszczanka - Jantarney (Ukraina) 0:6

4. Górnovia Górno - Złotsan Kuryłówka 1:0 

5. Grodziszczanka - Sparta Leżajsk  0:3

6. Viktoria Giedlarową - Górnovia.  0:1

7. Złotsan - LKS Brzyska W  0:1

8.Jantarney - Unia 5:0

9. Górnovia - Grodziszczanka 1:2 

10. Unia - Viktoria 0:0 

11. Złotsan - Jantarney 2:6

12. Sparta- Górnovia  1:0

13. LKS Brzyska W - Grodziszczanka 0:1

14. Viktoria - Złotsan 0:0

15. Jantarney - Sparta 6:1

16. Unia - Górnovia 6:1 

 17. Brzyska W - Viktoria 1:0

18. Górnovia - Jantarney 0:6

19. Viktoria- Sparta 3:1

20. Grodziszczanka - Złotsan 1:0

21. Sparta - Unia 1:2

22. Brzyska W - Jantarney 0:3

23. Grodziszczanka - Viktoria 0:1 

24. Złotsan - Unia 1:0

25. Jantarney - Viktoria 2:2

26.  Górnovia - Brzyska W 1:0

27. Unia - Grodziszczanka  1:1

28. Brzyska W - Sparta Leżajsk 1:2

 
Plan zajęć treningowych 16 - 24 marzec br) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Friday, 15 March 2019

sobota

16 marzec

1100

mecz sparingowy seniorów z

 KS „KOLORADO” Wola Ch.

(wyjazd godz. 8:45)

 

sobota

16 marzec

900

 

Halowy Turniej Młodzików Starszych (2006)

w Leżajsku

(wyjazd z MOSiR o godz. 8:30)

 

poniedz

18 marzec

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

poniedz

18 marzec

1700

Trampkarz 2005/2006

orlik

poniedz

18 marzec

1800

Juniorzy 2002/2004

orlik

wtorek

19 marzec

1700

seniorzy

orlik

środa

20 marzec

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

środa

20 marzec

1630

Trampkarz 2005/2006

orlik

środa

20 marzec

1800

Juniorzy 2002/2004

orlik

czwartek

21 marzec

1500

Młodzik  2007/2008

orlik

czwartek

21 marzec

1600

Trampkarz 2005/2006

orlik

czwartek

21 marzec

1700

Juniorzy 2002/2004

orlik

czwartek

21 marzec

1700

seniorzy

stadion

piątek

22 marzec

1700

 seniorzy

orlik

niedziela

24 marzec

1100

mecz mistrzowski seniorów – kl. Okręgowa

SIARKA SA Tarnobrzeg – UNIA NS

(wyjazd godz.8:45)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 76 - 90 z 2876
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

   vs.


2. kolejka V ligi (zaległa)

UNIA - Transdźwig Stale -:-

środa 21.08., godz. 17:00

Poprzedni mecz

 vs.

3. kolejka V ligi

Francesco Jelna - UNIA 0:3

niedziela 18.08., godz. 17:00