Wakacyjna Liga Piłkarska 2019 E-mail
Autor: redakcja   
Monday, 17 June 2019
 
Zwycięstwo w Ulanowie na przełamanie E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Sunday, 16 June 2019
 Retman Ulanów - Unia Nowa Sarzyna 0:2 (0:1)
 
bramki:
11' ⚽ 0:1 Szymon Grabarz
65' ⚽ 0:2 Artur Łuczak
 
skład Unii: Żuraw - Kulec, Ulawski, Wiatr, Herdyna, Grześkiewicz, Błajda, Madej, Gnatek, Łuczak, Grabarz oraz na zmianę Niedbała.
 
Zła seria trwa ... E-mail
Autor: redakcja   
Wednesday, 12 June 2019
 Sparta Jeżowe - Unia Nowa Sarzyna 2:1
bramki: Przemysław Siudak, Adam Chudzik (karny) - Szymon Grabarz.

Sparta: Ziobro - Tkacz, Chaber, A. Chudzik, Gil, Sabat, Szewczyk, Siudak, Piędel, Wójcik (Piela), W. Chudzik.

Unia: Żuraw, Kulec, Wośko, Wiatr, Ulawski, Grześkiewicz, Filip, Gnatek, Madej, Grabarz, Łuczak oraz Herdyna, Błajda i Niedbała.

 
Wysoko przegrywamy w Kamieniu E-mail
Autor: redakcja   
Sunday, 09 June 2019

 
Sokół Kamień - Unia Nowa Sarzyna 6:0 (3:0)
 
bramki: Rychel 3x, Szeser, Kobylarz, Metenka. 
 
Sokół: Biało - Smusz, Piekut, Podstawek, Kida (75. Mazur), Kołodziej, Woźniak, Kobylarz (68. Konefał), Szeser, Rychel, Metenka (68. Szewczyk). 
 
Unia: Żuraw - Kulec (46. Herdyna), Pieróg (12. Błajda), Ulawski, Wiatr, Wośko, Grześkiewicz, Gnatek, Filip, Łuczak, Madej


 
Paln gier i plan zajęć treningowych (08-16.06.br.) E-mail
Autor: Zbigniew Hatylak   
Thursday, 06 June 2019

sobota

8 czerwiec

godz 12:00

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

KARPATY Krosno– UNIA EC (wyjazd godz.8:45)

 

niedz

9 czerwiec

godz 16:00

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

SOKÓŁ Kamień – Unia NS  (wyjazd 14:30)

 

poniedz

10 czerwiec

godz 18:00

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

JKS Jarosław – Unia NS (wyjazd 16:00)

 

poniedz

10 czerwca

17:00

Rozgrywki Powiatowej Ligi  Młodzików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Francesco Jelna

2. Viktoria Giedlarowa

3. Unia Nowa Sarzyna

 

poniedz

10 czerwiec

1700

seniorzy + juniorzy

stadion

 

wtorek

11 czerwiec

1600

Juniorzy 2002/2004

stadion

 

wtorek

11 czerwiec

1700

seniorzy

stadion

 

środa

12 czerwca

godz 17:30

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

IGOOLOP Dębica – Unia NS (wyjazd 15:30)

 

środa

12 czerwca

godz 18:00

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

Sparta Jeżowe – Unia NS  (wyjazd 16:30)

 

środa

12 czerwiec

17:00

Juniorzy 2002/2004

stadion

 

czwartek

13 czerwiec

17:00

Rozgrywki Powiatowej Ligi Orlików

Turniej w Nowej Sarzynie

1 Azalia Wola Zarczycka

2. Sparta Leżajsk

3. Orlik – Unia Nowa Sarzyna

 

piątek

14 czerwiec

16;00

młodzicy + trampkarze

stadion

 

piątek

14 czerwiec

17;00

juniorzy

stadion

 

piątek

14 czerwiec

18;00

 seniorzy

stadion

 

sobota

15 czerwiec

11:00

mecz Podkarpackiej Ligi Juniorów B1

UNIA EC – Igloopol Dębica

 

 

sobota

15 czerwiec

13:30

mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy C2

UNIA  – Igloopol Debica

 

 

sobota

15 czerwiec

16:00

mecz Podkarpackiej Ligi Młodzików D2

UNIA  – Kolbuszowianka

 

 

niedz

16 czerwca

godz 16:00

mecz  kl. Okręgowej Seniorów

Retman Ulanow – Unia NS  (wyjazd 14:30)

 

 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 105 z 2929
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Następny mecz

 vs.


1/2 finału okręg. Pucharu Polski

UNIA - Sokół Nisko -:-

niedziela 15.03., godz. 12:00

Poprzedni mecz

 vs.

15. kolejka V ligi

UNIA - Sokół Sokolniki 1:4

sobota 09.11., godz. 13:00