Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund! 10.10.2020 r. godz. 15:00 strona startowa
Relacja LIVE
92 min KONIEC MECZU. Derby 2020 kończą się remisem 1:1. Niedosyt po stronie Unii, bo miała więcej sytuacji. Dziękujemy za uwagę.
88 min Unia atakuje, szuka zwycięskiego gola. Goście zagubieni
86 min GOL!!!! Alan Grześkiewicz precyzyjnym strzałem przy prawym słupku doprowadził do wyrównania
86 min Tworko upomniany żółtą kartką
84 min Łuczak z wolnego trafił w głowę obrońcy
79 min Zmiana w Unii. Za Gnidca Herdyna
77 min Pogoń mogła dobić gospodarzy. Stefan wrzucił z prawej flanki, a Gronowicz trafił głową w poprzeczkę.
75 min Zmiana w Pogonii za Ryhzaka wchodzi Gronowicz
68 min Nieprawdopodobna sytuacja i pech gospodarzy. Łuczak trafił w spojenie słupka z porzeczką z rzutu wolnego. Dobitkę głową Wiatra wybił obrońca z linii bramkowej, kolejna dobitka głową któregoś z Unitów także wybita przez obrońcę z bramki.
64 min Ładna akcja gospodarzy zakończona uderzeniem Łuczaka. Branowski broni.
62 min Pierwsza zmiana w Unii. Za Bieńkowskiego Czechowicz
61 min Błajda wypuścił Grześkiewicza, ale ubiegł go wychodzący bramkarz gości
59 min Rzut rożny dla gospodarzy. Wrzucał Błajda, a w polu karnym nieskutecznie główkował Łuczak.
48 min Pod bramką Unii szarżował Pietrycha, ale zatrzymał go Szymon Wośko
46 min Rozpoczęła się druga odsłona meczu derbowego. Bez zmian w obu ekipach
45 min KONIEC 1. POŁOWY. Prowadzi Pogoń, Unia ma czego żałować, bo nie wykorzystała rzutu karnego. Wracamy po przerwie.
41 min Niestety Branowski wyczuł Wiatra i obronił jedenastkę!
40 min Rzut karny dla Unii po zagraniu ręką w polu karnym po wrzutce Błajdy
39 min Faulowany Wiatr. Będzie stały fragment gry w okolicach pola karnego gości
38 min Sporo faulów z obu stron, stąd częste przestoje w grze
35 min Z rzutu wolnego uderzył Błajda, ale Branowski broni na raty
34 min Łuczak faulowany przed narożnikiem pola karnego
31 min W końcu groźnie pod bramką gości. Najpierw wrzucał Madej, a następnie z prawej flanki Grześkiewicz. Za brakło szczęścia żeby zamknąć te akcje.
24 min Sporo nerwowości i niedokładności w poczynaniach Unii. Stawka meczu trochę sparaliżowała naszych zawodników. Goście zadowoleni z prowadzenia nie kwapią się do gry ofensywnej
18 min Kibice Pogonii dotarli pod stadion, ale nie zostaną wpuszczeni na trybuny.
16 min Niestety szybka kontra gości, Dawid Pigan wyszedł sam na sam i mocnym strzałem daje prowadzenie swojej drużynie
10 min Dziesięć minut gry za nami. Na murawie sporo walki, na trybunach głośny doping kibiców gospodarzy. Bez groźnych sytuacji
6 min Ladny pozycyjny atak Unii, ale Madej był na pozycji spalonej.
1 min O 15:04 arbiter Rafał Sawicki dał sygnał do gry. Na stadionie słonecznie, Unia na biało, Pogoń w strojach granatowych
0 min Info2: W ubiegłym sezonie Unia pokonała Pogoń 3:2. Bramki zdobyli D. Gnatek 2x, K. Błajda oraz Ł. Gaweł i D. Drożdzal. Mecz odbył się 5 października w Nowej Sarzynie. Runda rewanżowa została odwołana z powodu epidemii.
0 min Info3: Oba zespoły są w formie i dotychczas niepokonane, ale to Unia z dorobkiem 28 pkt. prowadzi w tabeli. Pogoń jest trzecia ze stratą 6 pkt.
0 min Info4: Jak wyliczył jeden z naszych redaktorów, bilans dotychczasowych spotkań ligowych jest na korzyść Unii: 9-6-5, jednak. Nie brane były pod uwagę także wyniki z Unią Leżajsk i Spartą Leżajsk, które funkcjonowały przed Pogonią w latach pięćdziesiątych.
0 min Info5: O godz. 15:00 na stadionie Unii rozpoczną się kolejne ligowe derby. Niestety tym razem z ograniczoną liczbą kibiców z uwagi na wprowadzone restrykcje.
UNIA 1:1 Pogoń Leżajsk